Guminiai batai medžioklei

Guminiai batai medžioklei 

Yra 2 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Miško paklotė dažnai būna drėgna, todėl įprasti batai permirksta per kelias sekundes. Medžioklės metu nepakeičiami yra guminiai batai: juk niekada negali žinoti, kur teks vytis grobį. Botai medžioklei garantuoja sausas pėdas ir suteikia komforto net kai oras nelepina.

Kaip išsirinkti?

Guminiai batai medžioklei turi būti tinkamo dydžio, nepraplyšę, pagaminti iš patvario gumos. Ieškokite lengvų botų su specialiai pagamintu padu, kuris garantuos gerą sukibimą su įvairaus tipo danga ir suteiks amortizaciją. Smūgius sugeriantis padas suteiks puikią atramą ir leis efektyviai judėti. Kai kurių botų viduje esantis tekstilinis pamušalas greitai džiūna, yra lengvai prižiūrimas. Guminiai batai gali būti dėvimi ir žiemos metu: jų viduje yra rasite ne tekstilę, o vilną, kuri maloniai šildys ir leis patogiai judėti medžioklėje.

Guminiai batai medžioklei internetu

Botus medžioklei pirkite internetu: tai saugus ir greitas būdas įsigyti norimas prekes. Rinkitės iš kelių variantų, pasidomėkite prekių gamintojais ir pasirūpinkite savo kojų komfortu ilgos medžioklės metu.

Guminiai batai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: