Švilpukai šunims

Švilpukai šunims 

Yra 9 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų

Visi šunų augintojai bent kartą yra susidūrę su šio gyvūno išsiblaškymu pasivaikščiojimo metu ar šeimininko duodamų komandų ignoravimu. Tai labai nemalonu, ypač, kai su tuo susiduriama medžioklėje, kur greitis ir šuns paklusnumas tampa labai svarbiu faktoriumi sėkmei. Tokiu atveju gali padėti švilpukas šunims.

Šis mažas, ant kaklo kabinamas daiktas labai praverčia pradėjus dresuoti šunį, kai jis dar tik mokosi reaguoti į šeimininko komandas. Medžioklėje šuo gali nubėgti didelį atstumą, todėl šeimininko balso paprasčiausiai nebesigirdi, tačiau aukšto dažnio (8 Hz) signalą šis gyvūnas puikiai girdi ir žino, kur reikia grįžti ar kokią komandą tuo metu atlikti.

Metaliniai švilpukai prasčiau veikia šaltyje, o su plastikiniais fiksuoto dažnio švilpukais tokių problemų nekyla, todėl į medžioklę rekomenduojama rinktis būtent pastaruosius.

Rinkoje nesunkiai galima rasti ir ultragarsinių švilpukų, kurių dažnis siekia net iki 25 Hz. Jie taip pat tinkami medžioklei ar ten, kur yra daug žmonių, nes toks dažnis žmogaus ausiai negirdimas, o štai gyvūnai jį girdi puikiai ir gali vykdyti komandą.

Tam, kad šuo išmoktų tinkamai reaguoti į švilpuką, reikia pradėti nuo mažų komandų, kurių atlikimas gyvūnui pradėtų asocijuotis su teigiamais dalykais. Taigi, pirmiausia jums pašvilpus ir šuniui sureagavus duokite jam skanėstą. Tai darykite saugioje namų erdvėje, kur gyvūnas jaučiasi atsipalaidavęs ir ramus. Vėliau tęskite dresūrą lauke ir užduotis sunkinkite. Toks dresavimas tikrai pareikalaus laiko ir pastangų, tačiau likite kantrūs ir tuomet galėsite pasimėgauti savo kantybės vaisiais.

Švilpukai šunims internetu

Švilpukus šunims pirkite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Ieškokite kokybiškų, vieną dažnį skleidžiančių ir iš plastiko pagamintų švilpukų, kurie padės išmokyti šunį įvairiausių komandų ir tikrai pravers medžioklėje. Plastikiniai švilpukai savo funkcijų nepraranda net ir didžiausiame šaltyje, todėl tiks žiemos medžioklės metu.

Švilpukai šunims

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: