Peilių galąstuvai

Peilių galąstuvai 

Yra 4 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų

Ruošiantis į medžioklę svarbu pasirūpinti ne tik judesių nevaržančia bei visiems orams tinkama apranga, bet ir kitais būtinais aksesuarais, tarp kurių yra ir peilių galąstuvai. Visi medžioklės entuziastai žino, kad peilio aštrumas medžiojant yra be galo reikalingas. Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį renkantis peilio galąstuvą?

Peilio galastuvas - ką svarbu žinoti

Geriausi peilių galąstuvai pasižymi keliomis savybėmis. Pirmiausia, jie yra kompaktiški, neužima daug vietos. Antra, peilio galąstuvas turi būti patogus naudoti ir užtikrinti ilgalaikius rezultatus. 

Peilių galąstuvai profesionalams turi būti pritaikyti turimo peilio ašmenims (tiesiems arba dantytiems). Kai kurie galąstuvai, pavyzdžiui, galandinimo akmuo, turi kelių skirtingų rupumų puses, o tai gali praversti skirtingose situacijose.

Rinkdamiesi šį aksesuarą atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurio galąstuvas pagamintas: šiuo metu rinkoje nesunkiai galima rasti iš anglies pluošto, keramikos, volframo plieno ar natūralaus akmens pagamintų peilių galandimo įrankių. Ypač patogūs ir kelionėse, buityje bei medžioklėse pravartūs yra sulankstomi, kompaktiški peilių galąstuvai, telpantys į mažą dėklą.

Galandant peilį reikia žinoti tam tikras taisykles, kurios padės užtikrinti geriausią rezultatą: peilį būtina galasti tam tikru kampu (dažniausiai 20 laipsnių), braukiant nuo savęs. Jėgos naudoti nereikia.

Medžioklinio peilio galandimas turi būti atliekamas reguliariai, o ne tik tuomet, kai peilis tampa visiškai bukas. Toks įrankis tarnaus gerokai ilgiau ir visuomet puikiai atliks savo funkciją.

Peilių galąstuvai internetu už žemą kainą

Naršant internete galima pamatyti šimtus skirtingų peilių galąstuvų, kurių kiekvienas turės daugybę atsiliepimų. Kaip žinoti, kuris variantas bus geriausias? Pirmiausia reikia nuspręsti, ko tiksliai ieškote, atkreipti dėmesį į galąstuvo dydį, medžiagą, iš kurio ji pagaminta, turimo peilio ašmenis. Tuomet verta pasidomėti kitų pirkėjų atsiliepimais ir palyginti kelis pasirinktus variantus tarpusavyje. 

Įrankius peilių aštrinimui paprastai ir greitai išsirinkti galite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Čia siūlomi aukščiausios kokybės peilių galąstuvai tarnaus ne vienerius metus ir padės tiek buityje, tiek medžioklėje. Perkant internetu norimas prekes įsigyti galima už žemą kainą.

Peilių galąstuvai

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: