Viliojimo priemonės žvėrims

Viliojimo priemonės žvėrims 

Yra 5 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų

Viliokliai ir jaukai žvėrims suteikia galimybę stebėti jų elgesį, gyvenimo būdą bei geriau pažinti įvairias laukinių gyvūnų rūšis. Šias priemones mielai pagalbon pasitelkia tiek gamtos fotografai, tiek medžiotojai. Dėka siūlomų jaukų ir vilioklių galima lengviau suskaičiuoti gyvūnus.

ehunt.lt internetinėje pardotuvėje galima rasti įvairių priemonių, padėsiančių į norimą vietą pritraukti laukinius gyvūnus: tai gali būti vilbynės, nektarai, druskos pastos. Pastaroji priemonė veikia ne tik kaip vilioklis, bet ir maisto papildas, nes joje yra visi būtinieji mineralai gerai žvėrių sveikatai palaikyti.

Elnių viliokliai

Kadangi elniai yra vieni baikščiausių miško gyventojų juos išvysti dažniausiai pavyksta tik su jaukų ar vilioklių pagalba. Elnių vilioklis gali būti naudojamas visais sezonais, o elnių jaukai (nektaras ar druska) privilios net labai toli esančius ar baikščius žvėrs. Abu siūlomi produktai turi net kelis gyvūnus traukiančius skonius.

Stirnų viliokliai

Stirnų ir stirninų viliokliai padės geriau pažinti ir stebėti šiuos laukinius gyvūnus. Šių žvėrių jaukinimui gali būti naudojama tepama druska ar nektaras, taip pat specialūs viliokliai. 

Jaukai žvėrims internetu už žemą kainą

Įsigykite žvėris traukiančias priemones patogiau nei bet kada: ehunt.lt internetinėje parduotuvėje turiningai medžioklei pasiruošite vos per keletą minučių. Platus jaukų, vilioklių, vilbynių pasirinkimas leis išsirinkti geriausius, aukščiausios kokybės produktus kaip niekada lengvai ir už palankią kainą.

Viliojimo priemonės žvėrims

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: