Prožektoriai medžioklei

Prožektoriai medžioklei 

Yra 14 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Rankiniai prožektoriai...
 • Prožektoriai ant galvos

  Medžiojant tamsiuoju paros metu tinkamas prožektorius yra būtinas. Dažnai lauko sąlygos nelepina, todėl ten, kur ribotas matomumas, visuomet praverčia įkraunami prožektoriai ant galvos. Jie leidžia saugiai leisti laiką miškingose vietovėse net pačiomis tamsiausiomis naktimis. 

  Kuo jie ypatingi ir kaip išsirinkti prožektorius ant galvos?

  Profesionalūs prožektoriai ant galvos - kuo jie ypatingi?

  Ne tokiems patyrusiems medžiotojams gali pasirodyti, kad profesionalūs prožektoriai ant galvos tėra pinigų švaistymas, tačiau tai netiesa. Ekstremalioms sąlygoms skirti įrenginiai padės likti nepastebėtu ir saugiu nakties metu. 

  Šio tipo prožektoriai leidžia laisvai judėti, jų nereikia laikyti rankoje, todėl užtikrinimas maksimalus komfortas ir laisvė bėgioti, šokinėti ar atlikti kitus intensyvius veiksmus.

  Specialios spalvos (žalia bei mėlyna) garantuoja visišką slaptumą, o raudonos spalvos funkcija padeda saugoti bendražygių akis. Paprastas tokių prožektorių naudojimas padės, kai į situaciją reikia reaguoti čia ir dabar. o galimybė apšviesti didelį plotą leis nesusižaloti, neužkliūti už šaknų ar medžių šakų. Kai kurie LED prožektoriai ant galvos turi ne tik plataus kampo apšvietimo, bet ir apšvietimo į tolį funkcijas.

  Kai kurie ant galvos prožektoriai turi mirksinčios šviesos funkciją, kuri ypač padeda kai reikia pagalbos arba norima duoti signalą.

  Prožektoriai ant galvos - kaip išsirinkti?

  Renkantis prožektorius ant galvos verta atkreipti dėmesį į keletą dalykų: įkrovimo būdą, apšvietimo atstumą, švietimo trukmę, šviesos intensyvumą, gamintojo suteikiamą garantiją bei prožektoriaus dydį. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tokias specifikacijas kaip galimos apšvietimo spalvos. 

  Šviesos intensyvumas, matuojamas liumenais, taip pat gali tapti svarbiu faktoriumi, nes pasirinkimas iš tiesų didžiulis. Apsvarstykite ir tai.

   Ilgai trunkančioje medžioklėje būtina ilgai tarnaujanti baterija. Prožektorius ant galvos įkraunamas ilgalaikėje perspektyvoje gali padėti sutaupyti pinigų, nes nereikės rūpintis AAA tipo baterijomis, o reikalui esant tokį akumuliatorių bus galima greitai įkrauti.

  Svarbu pasidomėti kitų naudotojų atsiliepimais: ar lengva prožektoriumi naudotis žiemos metu, kai mūvimos pirštinės? Ar funkcijos aiškiai suprantamos?

  Dauguma šiuolaikinių prožektorių būna atsparūs vandeniui, todėl jei ši funkcija jums svarbi, pasidomėkite, ar pasirinkta prekė pažymėta kaip atspari vandeniui.

  Kokybiškus ir tvirtus prožektorius galima pritaikyti daugelyje gyvenimo sričių, ne tik medžioklėje. Galėsite jį naudoti žvejyboje, vykstant į naktinius dviračių žygius ar užsiimant kitu aktyviu sportu, pavyzdžiui, dalyvaujant orientacinėse žaidynėse.

  Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į komfortą. Kadangi prožektorius ant galvos gali būti reikalingas visą naktį, reikia, kad jis nespaustų, neveržtų, priglustų lengvai ir patogiai. Didelę įtaką patogumui gali daryti prožektoriaus svoris, todėl pasidomėkite šiuo parametru prieš įsigydami prekę. 

  Prožektoriai ant galvos internetu už žemą kainą

  Specializuotose medžioklės parduotuvėse rasite gausų prožektorių ant galvos pasirinkimą, todėl išsirinkti gali būti nelengva. Svarbiausia atkreipkite dėmesį į apšvietimo intensyvumą (jis varijuoja nuo 350 iki 450 liumenų), prekės svorį, baterijos gyvavimo laiką. 

  Gali praversti skirtingų spalvų režimai: raudona spalva nepakeičiama budėjimo metu, o žalios ir mėlynos spalvos suteikia taip reikalingo slaptumo. Taip pat verta pasidomėti kitų naudotojų atsiliepimais, suteikiamos garantijos laikotarpiu.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 14 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 14 dalykų

Medžioklė dažnai vyksta nakties metu, kai matomumas labai ribotas. Tam, kad būtų užtikrintas geras matomumas ir didesnis saugumas, reikia įsigyti prožektorių.

Rinkoje galima rasti pačių įvairiausių prekių, skirtų pasišviesti tamsiuoju paros metu: rankiniai prožektoriai, medžiokliniai prožektoriai, taktiniai prožektoriai… Kaip žinoti, kurį variantą rinktis ir į kokias savybes verta atkreipti dėmesį prieš priimant sprendimą? Nuo ko priklauso prožektorių kainą? Į visus rūpimus klausimus atsako ehunt.lt specialistai.

Prožektoriai medžioklei - kaip išsirinkti?

Prožektoriai medžioklei būna įvairiausių parametrų, be to, jie gali turėti papildomų funkcijų, apie kurias galbūt net nesusimąstome. Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą? Pagrindinė taisyklė yra atsižvelgti į savo medžioklės pobūdį ir poreikius.

Pirmiausia derėtų išsirinkti prožektoriaus tipą. Pagalvokite, kaip dažniausiai jį naudosite ir kuris variantas jums bus patogiausias: dėvimas ant galvos, nešamas rankoje, montuojamas ant ginklo. 

Rekomenduotina peržiūrėti technines prožektorių specifikacijas. Galingi prožektoriai turi pasižymėti dideliu ryškumu (pvz., nuo 1000 liumenų ir dar daugiau), turėti ilgą tarnavimo laiką be pakrovimo. Kitas svarbus skaičius yra jo svoris: ilgą laiką nešant ypač sunkų prožektorių pavargs ranka, todėl jei planuojama, kad apšvietimo reikės ilgam laikui, verta pasvarstyti apie prožektorių ant galvos. Verta paminėti, kad ant galvos nešiojami prožektoriai dažnu atveju turės mažesnį liumenų skaičių.

Įprastai medžioklei turėtų pakakti 700-1000 liumenų ryškumo. Jie per daug neįkaista ir labai gerai apšviečia tiek į plotą, tiek į tolį bei suteikia saugumo jausmą. Paminėtina, kad gelbėtojams, policininkams ar kitų tarnybų darbuotojams dėl darbo specifikos gali prireikti galingesnių prožektorių.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip prožektorius įkraunamas: ar jam reikalingos baterijos, o gal jis įkraunamas keičiamu baterijos bloku? Šios detalės ilgose medžioklėse tampa ypatingai svarbios. Pakraunami prožektoriai patogūs tuo, kad nereikia papildomai išlaidauti baterijoms, tačiau jam netikėtai išsikrovus gali kilti problemų. Tokiu atveju verta rinktis prožektorių, kuris veikia su baterijomis. 

LED prožektoriai pasižymi patvarumu, kokybiškumu, todėl rinkitės patikimo gamintojo gaminius tam, kad įsigyta prekė be rūpesčių tarnautų kuo ilgesnį laiką.

Vos keliais mygtukų paspaudimais rasite dešimtis skirtingų prožektorių medžioklei variantų, todėl prieš įsigyjant prekę rekomenduojame atkreipti dėmesį į technines specifikacijas: jos geriausiai gali padėti apsispręsti.

Medžioklinių prožektorių savybės

Nešiojami prožektoriai turi keletą ypatingų savybių, kurios tampa itin pravarčiomis naktinės medžioklės metu. Jie atsparūs aplinkos poveikiui, t.y. dulkėms, vandeniui, kritimui, smūgiui. 

Prožektoriai rankiniai gaminami iš tokių medžiagų, kurios būtų patvarios ir lengvos. Tai svarbu ilgose medžioklėse, nes ranka ne taip greitai pavargsta. Šį medžioklės priedą turi būti kuo paprasčiau naudoti, todėl atsižvelkite į mygtukus, apsvarstykite, ar juo bus patogu naudotis net dėvint pirštines ar tuomet, kai situacija reikalauja labai greitos medžiotojo reakcijos.

Dėl tvirtos konstrukcijos prožektorių galėsite imtis kartu su savimi ne tik į medžiokles, bet ir žvejybą, turistinius žygius ir pan. 

Į kai kurių prožektorių komplektaciją įeina raudonos ir žalios spalvos filtrai. Baltą šviesą mato visi gyvūnai, todėl medžioklėje ji gali labiau pakenkti, nei padėti. Dėl to gerai turėti raudonos spalvos filtrą, kuri gyvūnams gerokai mažiau matoma dėl jų dvispalvio regėjimo. Žalios šviesos filtras bus nepakeičiamas kai ore tvyros rūkas. Turėdami įvairius spalvų filtrus galėsite geriau prisitaikyti prie oro sąlygų.

Nuo ko priklauso medžioklinių prožektorių kaina?

Tokių prožektorių kaina priklauso jų techninių specifikacijų: kuo didesnį spindulio atstumą, našumą, šviesos intensyvumą prekė turi, tuo ji kainuos daugiau būtent dėl turimų techninių savybių. 

Tam, kad medžioklinis prožektorius būtų lengvas, tačiau tvirtas, jis turi būti pagamintas iš patvarių medžiagų, kurios kainuoja brangiau. Vis dėlto, toks prožektorius yra puiki investicija, nes kokybė reiškia ilgaamžiškumą ir papildomą komfortą.

Skatiname rinktis žinomų, laiko patikrintų gamintojų prekes. Ilgametė patirtis leidžia gamintojams geriau suprasti medžiotojų poreikius ir juos atliepti.

Prožektoriai medžioklei internetu

Prožektorius geriausia pirkti internetu, nes taip neskubėdami galėsite pasidomėti prekės techninėmis specifikacijomis, palyginti jas tarpusavyje ir taip išsirinkti geriausią variantą savo medžioklėms.

Internetinėje svetainėje ehunt.lt rasite didelį pasirinkimą taktinių, nešiojamų, ant galvos dedamų prožektorių, kurie pravers visose tamsiuoju paros metu vykstančiose medžioklėse.

Prožektoriai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: