Šaudymo (apsauginės) ausinės

Šaudymo (apsauginės) ausinės 

Yra 9 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų

Medžioklės metu naudojamos įvairios klausos apsaugos priemonės (ausinės ar ausų kištukai) padės apsaugoti ausis nuo trumpalaikių ar ilgalaikių klausai pavojingų garsų. Apsauginės ausinės dažnai pasižymi tuo, kad jas dėvint vis tiek galima girdėti aplinkos garsus, bendrauti su aplinkiniais žmonėmis, girdėti perspėjančiuosius signalus, tačiau apsaugo nuo impulsinio triukšmo.

Šiuolaikinės medžiotojams ir šauliams skirtos ausinės pasižymi išskirtiniu patogumu, todėl be diskomforto galėsite su jomis prabūti net keletą valandų. Ausų pagalvėlės taip pat nespaudžia, o švelniai priglunda.

Kitas svarbus aspektas – kai kurios modernios ausinės ne šaudymo metu geba padidinti aplinkos garso lygį, suteikdamos galimybę išgirsti net tyliausią laukinio žvėries judesį.

Kaip išsirinkti apsaugines šaudymo ausines?

Bet koks didesnis nei 85 decibelų triukšmas gali sukelti laikiną arba nuolatinį klausos praradimą, o šūvio metu nuaidi net 130-180 decibelų triukšmas. Dėl šios priežasties vykstant į medžioklę svarbu pasirūpinti ne tik patogiais rūbais ar reikiama amunicija, bet ir savo klausa.

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į NRR (angl. noise reduction rating, liet. triukšmo slopinimo reitingas). Kuo jis didesnis, tuo efektyviau sumažinamas triukšmo lygis. Taip pat yra naudojamas trumpinys SNR, reiškiantis signalo ir triukšmo santykį. 

Jei jums svarbus ne tik garso slopinimas, bet ir išorinio garso stiprinimas, ieškokite ausinių, kurios tai gali užtikrinti. 

Medžioklėje planuojantiems praleisti ilgesnį laiko tarpą reikia atkreipti dėmesį į baterijos tarnavimo laiką: rinkoje nesunkiai rasite net ir tokių ausų apsaugos priemonių, kurios be papildomo įkrovimo ar baterijų pakeitimo tarnaus iki 600 valandų.

Svarbu, kad ausinės būtų kuo patogesnės, komfortiškesnės. Prieš pirkdami paskaitykite kitų medžioklės entuziastų atsiliepimus. Apsauginių ausinių kainos diapazonas ganėtinai platus, todėl rinkitės pagal tai, kokių funkcijų jums reikia. 

Apsauginės šaudymo ausinės internetu už žemą kainą

Bene didžiausią apsauginių ausinių pasirinkimą rasite ehunt.lt internetinėje parduotuvėje. Atsižvelgdami į savo poreikius išsirinkite patikimiausias ir ilgaamžiškiausias apsaugines ausines už gerą kainą vos keliais mygtukų paspaudimais. 

Pirkdami atkreipkite dėmesį į aukščiau išvardintus kriterijus, pasidomėkite kitų medžiotojų atsiliepimas ir įsigykite ilgaamžį gaminį.

Šaudymo (apsauginės) ausinės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: