Kumštinės pirštinės

Kumštinės pirštinės 

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Medžioklė yra ne tik aktyvi pramoga, bet ir iššūkis, ypač šaltuoju metų laiku, kai reikia šilčiau apsirengti. Tokiu laikotarpiu reikia pasirūpinti tinkamais rūbais, kurie leistų jaustis komfortiškai ir patogiai net kai lauke minusinė temperatūra. Vienu svarbiausiu aksesuarų vėlyvo rudens ir žiemos medžioklėje tampa pirštinės, ypatingai kumštinės. Kodėl žieminės kumštinės pirštinės yra nepakeičiamos ir kur jas įsigyti už žemą kainą?

Kumštinės pirštinės vyrams ir moterims

Pirštinės yra universalus medžioklės aksesuaras, kurį vertina tiek vyrai, tiek moterys. Kumštinės pirštinės medžioklės metu padeda išlaikyti rankų šilumą, kuri suteikia taip reikiamą komfortą. Jos jautrią rankų odą apsaugo nuo vėjo, šalčio, drėgmės, padeda nesušlapti.

Visi puikiai žino, kad medžioklėje ypatingai svarbus tikslumas, o sušalusius pirštus sunku judinti, todėl sunku tvirtai laikyti ginklą ar kitus reikalingus daiktus. Taip pat medžioklinės kumštinės pasižymi spalvomis, kurios gerai maskuoja, todėl liksite nepastebėtas.

Šios pirštinės idealios ne tik medžiotojams, bet ir žvejams: internetinėje parduotuvėje ehunt.lt rasite ypač patogias kumštines pirštines atlenkiamu viršumi. Jos praverčia, kai reikia greitai atlikti tam tikrą veiksmą, pavyzdžiui, valdyti jutiklinį ekraną ar užkabinti jauką ant kabliuko.

Medžiotojų vertinamos ir kumštinės pirštinės, kurių viduje yra specialios angos pirštams. Tokio tipo pirštinės puikiai tinka tiek medžioklėje, tiek užsiimant kita mėgstama veikla lauke. Specialus impregnantas suteikia papildomų savybių: vandens bei purvo atstūmimą. Dėka šių ypatingų savybių rankos liks sausos ir šiltos visos medžioklės metu.

Kai kurie pirštinių modeliai turi specialią membraną, kuri padeda išlaikyti šilumą, o beveik visos pirštinės, skirtos medžioklei, pasižymi neslystančia delnų danga, kurios dėka galėsite patogiai nešti ar laikyti daiktus.

Garsus prekės ženklas Pinewood siūlo platų kumštinių pirštinių pasirinkimą. Jos funkcionalios, stilingos, patogios, be to, padeda apsaugoti rankas nuo šalčio, vėjo ir drėgmės. 

Kumštinės pirštinės internetu už žemą kainą

Kumštines Pinewood ar kitų pasaulyje žinomų gamintojų pirštines rasite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Rinkitės iš daugybės spalvų bei modelių ir pasiruoškite žiemos medžioklei jau dabar.

Kumštinės pirštinės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: