Liemenės šunims

Liemenės šunims 

Yra 3 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Šunys yra aktyvūs ir smalsūs gyvūnai, kuriems tyrinėti aplinką – vienas malonumas, todėl šeimininko atsakomybė yra pasirūpinti savo augintinio saugumu. Liemenės šunims padeda jiems likti gerai matomiems tamsiuoju paros ir apsaugoti mylimą gyvūną nuo sužalojimų.

Liemenės šunims medžioklei suteikia didesnę kontrolę jums ir tuo pačiu saugumą jūsų mylimam augintiniui. Prisegę pavadėlį prie liemenės galėsite akimirksniu sureaguoti į nenumatytas situacijas ir laikyti šunį šalia savęs.

Kuo dar svarbus šis aksesuaras ir kur jį įsigyti?

Liemenės šunims medžioklei, kodėl tai svarbu?

Liemenė šuniui yra lengvai reguliuojama ir pagaminta iš medžiagos, kurią galima greitai nuvalyti ar išplauti. Kadangi ji apsiūta šviesą atspindinčiomis juostomis jūs lengvai pastebėsite šunį net iš tolimo atstumo, todėl gyvūnas bus apsaugotas nuo nemalonių nutikimų.

Iš patvarios medžiagos pagaminta liemenė su atšvaitais gali padėti išvengti traumų, pavyzdžiui, augalų ir medžių šakų įbrėžimų, spyglių. Tokia liemenė taip pat šiek tiek apsaugo nuo lietaus.

Svarbu įsigyti liemenę pagal augintinio dydį. Į tai būtinai atkreipkite dėmesį, nes liemenė neturi būti per laisva, kad šuo nepajėgtų lengvai iš jos išsinerti. Dvigubas užsegimas taip pat reikalingas dėl augintinio komforto: jis gali laisvai nevaržomai judėti.

Net ir turėdami tankų kailį gyvūnai gali sušalti. Liemenė padeda išlikti šuniui sausam lietaus ar sniego metu, šiek tiek apsaugo nuo nemalonaus vėjo.

Liemenės šunims internetu

Patikimas ir kokybiškas liemenes šunims įsigykite jau dabar. Internetinėje parduotuvėje ehunt.lt rasite liemenių šunims bei kitų medžioklinių šunų dresūrai ir apsaugai skirtų prekių. Kaip ir jūs, jūsų medžioklės pagalbininkas turi jaustis saugus, o liemenė su atšvaitais yra tarsi saugumo garantas: gyvūnas tampa gerai pastebimas ir jums, ir kitiems medžiotojams.

Liemenės šunims

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: