Marškiniai medžioklei

Marškiniai medžioklei 

Yra 4 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Vyrams

    Marškiniai/marškinėliai vyrams

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų

Medžiotojams marškiniai nėra vien tik drabužis, kartu tai – funkcionalus daiktas, padedantis užtikrinti komfortą ir judėjimo laisvę ilgos medžioklės metu. Jie šildo, apsaugo nuo nemalonių erkių, uodų ar kitų mašalų įkandimų, be to, kišenėse galima laikyti smulkią medžioklės amuniciją. 

Yra dviejų tipų marškiniai, skirti medžioklei: vieni yra storesni, skirti apsaugoti save nuo šalčio vėlyvo rudens ar žiemos metu, o kiti, kur kas plonesni, pagaminti taip, kad juos būtų galima dėvėti ne tokiomis šaltomis dienomis.

Perkant marškinius medžioklei patartina atsižvelgti į medžiagą: ji turi būti maloni liesti, minkšta. Patys populiariausi tarp medžiotojų yra flaneliniai marškiniai, kurie idealiai priglunda prie kūno, padeda išlaikyti komfortišką temperatūrą. Taip pat nesunkiai rasite marškinių, pagamintų iš medžiagų mišinio, pvz. medvilnės ir poliesterio. Kadangi medvilnė pasižymi tuo, kad labai gerai sugeria drėgmę, medžioklei geriau rinktis maišytos medžiagos drabužius. Taip net rūbams sušlapus nereikės jaudintis dėl to, kad jie iš viso nedžiūna.

Kitas svarbus aspektas yra spalva: rekomenduojama rinktis žemės spalvų tonus, nes taip lengviausia susilieti su gamta. Vis dėlto, ehunt.lt internetinėje parduotuvėje rasite ir klasikinių raštų marškinių, kuriuos su malonumu galėsite dėvėti kiekvieną dieną.

Gamintojas Pinewood siūlo puikaus dizaino, kokybiškus ir patvarius marškinius tiek vyrams, tiek moterims. Šio prekės ženklo kolekcijoje rasite tik pačius geriausius, specialiomis gamybos technologijomis pagamintus drabužius už neįtikėtinai gerą kainą.

Marškiniai apsaugos jus nuo vėjo, sušildys, be to, jie atrodo stilingai. Kokybiški marškiniai iš gerų medžiagų tarnaus ilgus metus, todėl į šią prekę verta investuoti.

Marškiniai medžioklei internetu už žemą kainą

Geriausios kokybės Pinewood bei kitų patikimų gamintojų marškinius už palankią kainą įsigyti galite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Mes siūlome dešimtis variantų tiek vyrams, tiek moterims, todėl tikrai išsirinksite idealiausią variantą sau.

Tam, kad nebūtų varžoma judėjimo laisvė pasirinkti medžioklės rūbai turi būti tinkamo dydžio, patogūs, neveržiantys ir ne per laisvi. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į dydžių lentelę, pateiktą internetiniame puslapyje: joje pateikti išmatavimai palengvins šią užduotį.

Marškiniai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: