Co2 balionėliai

Co2 balionėliai 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

Nereikia net sakyti, kad medžioklės metu tikslumas yra labai svarbus: lemiamu momentu tai gali nulemti ar iš jos grįšite su laimikiu, ar be. Kaip užtikrinti, kad visi šūviai būtų tiesiai ten, kur reikia? Čia gali praversti CO2 balionėliai. Ką apie šiuos angliarūgštės balionus svarbu žinoti ir kur juos įsigyti?

Co2 balionėliai, ką svarbu žinoti?

CO2 balionėlis gali būti naudojamas įvairiems tikslams, nebūtinai tik medžiojant. Jie naudojami Airsoft ginklams, pneumatiniams pistoletams bei kitiems tikslams, kur reikalinga suslėgtų dujų pagalba. 

Priklausomai nuo ginklo tipo, vienos CO2 balionėlio gali užtekti net keliems šimtams šūvių. CO2 angliarūgštės balionai užtikrina didelę šūvio galią, todėl šaudymas tampa taiklesnis bei sėkmingesnis.

Prieš įsigyjant tokio tipo balionėlį pasidomėkite jų patvarumu. Jie turi būti patikimi,  pagaminti kokybiškai, atsparūs didelėms apkrovoms. CO2 balionėliai iš esmės yra saugūs naudoti, tačiau jei esate naujokas vis tiek patariama pasikonsultuoti su specialistais, kurie papasakos apie šių dujų veikimo principą ir aptars naudojimo instrukciją. 

Taip pat verta įsidėmėti, kad ginklai, kuriuose naudojami CO2 angliarūgštės balionai, prasčiau veikia šaltyje.

Prieš naudodami šiuos balionėlius pistoletams pasidomėkite teisiniais reglamentais. Pavyzdžiui, Airsoft pistoletai, kurių galia viršija 2.5J, yra laikomi D kategorijos ginklais, kurių nešiotis negalima. Vieninteliai D kategorijos ginklai, kuriuos galima užpuolimo metu naudoti, yra dujų balionėlis ir elektrošokas.

Co2 balionėliai internetu už žemą kainą

CO2 dujos gali būti įsigytos ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Čia galėsite rinktis iš daugybės variantų, atrasti savo favoritą, pasikonsultuoti su profesionalais, kurie padės apsispręsti.

Tokių balionėlių kainos svyruoja priklausomai nuo jų dydžio, gamintojo, šūvių kiekio. CO2 balionai yra efektyvūs, universalūs ir gali tapti puikiu pagalbininku medžioklėje.

Co2 balionėliai

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: