Žieminės pirštinės

Žieminės pirštinės 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

Medžioklė žiemos metu gali tapti nemenku išbandymu jūsų kūnui, todėl reikia nepamiršti pasirūpinti ir tinkama apranga bei įranga. Medžiojant šaltuoju sezonu nepakeičiamu atributu tampa žieminės pirštinės. Mėgaukitės buvimu gamtos apsuptyje be papildomų rūpesčių! Kaip pirštines, skirtas medžioklei, išsirinkti ir kur įsigyti?

Žieminės pirštinės, kaip išsirinkti?

Šiltos žieminės pirštinės yra neatsiejamos nuo medžioklės šaltuoju sezonu, todėl jam artėjant būtina pasirūpinti rankų šiluma ir bendru komfortu. 

Rinkdamiesi žiemines pirštines žvejybai ar medžioklei atkreipkite dėmesį, ar pirštinės gerai izoliuoja nuo šalčio. Šiuolaikinės medžiagos užtikrina ne tik šilumą, bet ir drėgmės bei purvo atstūmimą. Specialia danga dengtos žieminės pirštinės vyrams ir žieminės pirštinės moterims leis valandų valandas nesušalti net leidžiant laiką vėsiausioje temperatūroje. Tam, kad medžioklė praeitų maloniai, rankos turi likti sausos ir šiltos.

Vis dėlto, kone pagrindinis skirtumas tarp įprastų pirštinių ir žieminių pirštinių, skirtų medžioklei, yra tas, kad pastarosios delnų srityje dengtos specialia danga, kuri užtikrina tvirtą sukibimą su paviršiais, pavyzdžiui, ginklu. Taip net situacijose, kuriose reikia reaguoti čia ir dabar, būsite tikri, kad išlaikysite šimtaprocentinį tikslumą. Medžioklinės pirštinės neriboja rankų judesių ir padeda gerai jausti aplinką.

Moteriškos ir vyriškos žieminės pirštinės medžioklei dažniausiai būna gamtai artimų spalvų, kurios padeda susilieti su aplinka. Tai dar vienas išskirtinumas, kuris praverčia leidžiant laiką gamtoje.

Ypač šaltai žiemai rekomenduojama rinktis kumštines pirštines su viduje esančiomis angomis pirštams. Jos padės gerai kontroliuoti judesius ir maksimaliai išlaikys šilumą. Atkreipkite dėmesį į Pinewood prekės ženklo pirštines: jos funkcionalios, modernios ir technologiškai pažangios, todėl jūsų rankos liks sausos ir šiltos net ilgiausios medžioklės metu.

Žieminės pirštinės internetu

Žiemos metu apsaugokite savo rankas nuo žvarbaus vėjo ir speigo įsigydami patvarias ir kokybiškas žiemines pirštines: jos yra labai svarbus medžioklės, vykstančios šaltuoju sezonu, atributas. Internetinėje parduotuvėje ehunt.lt žiemines pirštines įsigyti galite jau dabar. 

Rinkitės tarp pirštuotų pirštinių ar kumštinių pirštinių. Nesvarbu, kas labiau prie širdies, nes visos žieminės pirštinės padės jaustis gerai net šalčiausiomis medžioklės ar žvejybos naktimis.

Žieminės pirštinės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: