Pirštinės medžioklei

Pirštinės medžioklei 

Yra 15 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 15 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 15 dalykų

Šaltuoju sezonu reikia rūpintis ne tik kūno, bet ir galvos bei rankų šiluma, o šią funkciją puikiai atliks pirštinės medžioklei. Drėgmei atsparios, guma dengtos ir gerai prie rankos priglundančios pirštinės taps visų rudens ir žiemos sezono medžioklių atributu. Vos panaršius internete akivaizdu, kad išsirinkti gali būti nelengva: kainų diapazonas labai įvairus, išvaizda irgi. 

Kaip žinoti, kokios medžioklinės pirštinės yra tinkamiausios?

Pirštinės medžioklei, kaip išsirinkti?

Pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad įprastos pirštinės medžioklei netiks: jos nepadengtos specialia danga, neturi gero sukibimo su kitais paviršiais, pavyzdžiui ginklu. Renkantis pirštines žvejybai ar medžioklei atkreipkite dėmesį, ar su jomis bus galima valdyti jutiklinius ekranus. Taip pat praverčia magnetas, kuris leidžia atlenkti rodomąjį pirštą ir pritvirtinti magnetu.

Tokios pirštinės dažniausiai pagamintos iš maišytos medžiagos, pavyzdžiui, vilnos ir poliesterio ar poliamido, todėl turi geriausias abiejų šių medžiagų savybes. Be to, jos būna padengtos specialia danga, kuri atstumia vandenį ir purvą.

Moderniausios pirštinės net turi specialią membraną, kuri apsaugo rankas net nuo didžiausio šalčio ar vėjo. Žinoma, pirštines pravartu dėvėti ne tik žiemos metu, bet ir vėsesnėmis vasaros naktimis, kai lyja ar pučia smarkus vėjas.

Taip pat svarbu, kad medžiaga kvėpuotų, kitaip daug judant, greitai einant ar bėgant pradės nemaloniai prakaituoti delnai. Šiuolaiknių medžiagų dėka to nesunkiai galima išvengti, svarbu tik pasirinkti tinkamą pirštinių modelį ir jų dydį.

Žinote, kad lauke teks praleisti ilgas valandas? Ieškokite pirštinių su kišenėle rankų šildytuvams ar šildomam padėklui. Jei medžioklė vyks šalčiausiomis naktimis, verta rinktis kumštines pirštines. Jos idealiai tinka žiemos pramogoms, medžioklei ir kasdienai. Speciali neslystanti danga delnų srityse leis laikyti ginklą ar kitus daiktus tvirtai ir saugiai, o papidloma Bionic Finish® Eco danga, atstumianti vandenį, leis nesirūpinti tuo, kaip gamtoje išdžiovinti peršlapusias pirštines.

Jei neieškote ypatingo funkcionalumo galite rinktis ir iš 100% kašmyro ar vilnos pagamintas pirštines. Natūralios medžiagos puikiai izoliuoja šilumą ir suteikia optimalų komfortą.

Medžioklinės pirštinės pukiai tinka žvejybai

Medžiotojams skirtos pirštinės nepakeičiamos ir žvejyboje, kur taip pat reikia judesių tikslumo, neslystančios dangos, komforto. Jos užtikrina optimalų odos kvėpavimą, neleidžia delnams suprakaituoti, tačiau išlaiko malonią šilumą.

Neslystantys delnai padeda laikyti meškerę ar ant kabliuko užmauti jauką nenusiėmus pirštinių. Galima rinktis kumštines pirštines su atlenkiamu viršumi: taip turėsite lyg dvejas poras viename, o žvejojant vėsesniu oru tokia funkcija yra labai pravarti. 

Žinomas prekės ženklas Pinewood siūlo didelį pirštinių medžioklei ir žvejybai pasirinkimą: storos ar plonos, tinkančios didelio tikslumo reikalaujančiai veiklai pirštinės pravers visais metų laikais. Ypatingai lanksčios, kad nekeltų diskomforto ir leistų atlikti visas reikalingas užduotis su ypatingu tikslumu jų nenusimaunant.

Medžioklinės pirštinės internetu už žemą kainą

Geriausias ir šiuolaikiškiausias medžioklines pirštines įsigyti galite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Platus pirštuotų pirštinių pasirinkimas visiems metų laikams leis išsirinkti geriausius gaminius už palankiausią kainą.

Vėjui, vandeniui ir purvui atsparios pirštinės yra nepakeičiamos ne tik medžioklėje, bet ir žvejyboje. Pasirūpinkite savo ranku šiluma drauge su ehunt.lt.

Pirštinės medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: