Rankų šildytuvas

Rankų šildytuvas 

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Ruošiantis vėlyvo rudens ar žiemos medžioklei reikia gerai apgalvoti, kokius daiktus verta imtis, o kuriuos verčiau palikti namie. Vis dėlto, rankų šildytuvas tikrai verta pasiimti drauge su savimi. Kokie yra šio šildytuvo privalumai ir kur jį įsigyti jau dabar?

Rankų šildytuvas - privalumai

Nemaža dalis žmonių susiduria su sąnarių skausmais, kurie ilgesnį laiką praleidus vėsioje temperatūroje dar labiau paaštrėja. Kita vertus, puikiai žinome, koks nemalonus yra suledijusių pirštų jausmas: sunku paimti daiktus, gali tirpti rankos ir t.t. Rankų šildytuvai tokiu atveju yra nepakeičiami.

Rankų šildyklės yra mažos, kompaktiškos, patvarios ir labai naudingos šaltojo sezono medžioklės metu. Svarbiausia, kad jis yra saugus ne tik jums, bet ir gamtai, nes pagamintas iš specialaus mišinio, kuris susilietęs su deguonimi oksiduojasi ir pradeda skleisti šilumą. Neturi jokio kvapo.

Vienas mažas paketėlis padės išlaikyti rankas šiltas ir sausas net 7 ar net daugiau valandų. Naudotis šiuo priedu labai paprasta: užtenka išimti iš pakuotės, trumpam palikti kambario temperatūroje ir tuomet dėti į pirštinių vidų. Jis švelniai prilimpa ir yra patogus.

Vidutinė temperatūra, iki kurios sušyla vienkartinis rankų šildytuvas, yra 57 laipsniai, todėl ilgą laiką jausite komfortą, kuris toks svarbus šaltuoju metų laiku. Tokia vienkartinė rankų šildyklė tinkama ne tik žvejybai ar medžioklei, bet ir aktyviam laisvalaikiui lauke ar net darbui. 

Galima rasti ir daugkartinių rankų šildytuvų, kurie gali būti pakraunami USB-C tipo laidu. Tiesa, tokiu atveju prieš ruošiantis į medžioklę reikia nepamiršti jos pakrauti arba su savimi nešiotis išorinę bateriją, su kuria greitai galėtumėte pakrauti tokį daugkartinį rankų šildytuvą.

Rankų šildytuvas internetu už žemą kainą

Rankų šildytuvai nepakeičiami šaltuoju metų laiku. Juos renkasi ne tik medžiotojai ar žvejai, bet ir žmonės, dirbantys šaltose patalpose ar tie, kurie aktyviai sportuojantys lauke. Puikius rankų šildytuvus įsigykite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Siūlome saugius, paprastus naudoti, bekvapius rankų šildytuvus už gerą kainą. Pasirūpinkite rankų šiluma ir komfortu ir pasiruoškite žiemos medžioklei jau dabar.

Rankų šildytuvas

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: