Pirštuotos pirštinės

Pirštuotos pirštinės  

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

Atvėsus orams vykstant į medžioklę reikia pasiimti ne tik nuo šalčio ir vėjo apsaugančią striukę, kokybiškas, drėgmę išgarinančias kojines, termo rūbus ar kepurę, bet ir pirštines. Pirštuotos pirštinės yra idealus pasirinkimas, nes netrikdo judesių, leidžia patogiai naudotis ginklais, įdėti kulkas ar nevaržomai įjungti prožektoriaus ant galvos mygtuką. Kitaip tariant, tokios pirštinės maloniai šildys ir leis be trikdžių atlikti reikiamas užduotis. 

Šiltos bei minkštos viduje, tačiau padengtos silikonu delnų srityje pištinės garantuos gerą sukibimą su visais paviršiais. Geras prigludimas prie rankos leis judesius atlikti efektyviai, be to, nepraleis vėjo ir šalčio.

Ypač praktiškos ir kokybiškos pirštuotos pirštinės pravers šaltuoju metų laiku, nes norint atlikti reikalingą veiksmą nereikės jų nusimauti ir vėl užsidėti.

Pirštuotos pirštinės internetu

Kokybiškas, patvarias ir skirtas medžioklei pirštuotas pirštines pirkite internetu: čia galėsite rinktis iš keliolikos variantų, palyginti prekes tarpusavyje ir taip įsigyti tinkamiausią variantą. Įprastos pirštinės medžioklei netinkamos, todėl pasirūpinkite savo rankomis ir šūvio tikslumu šaltojo sezono metu jau dabar su ehunt.lt.

Pirštuotos pirštinės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: