Marškinėliai medžioklei

Marškinėliai medžioklei 

Yra 2 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Patyrę medžiotojai žino, kad prie medžioklės sėkmės stipriai prisideda ir tinkamai pasirinkta apranga: ji turi būti funkcionali, patogi, nevaržyti judesių, nekaupti drėgmės. Tai svarbu visais metų laikais. Tačiau ar kada pagalvojote, kad labai svarbūs yra ir marškinėliai?

Medžioklės metu oro sąlygos gali pasikeisti per keletą minučių: vieną sekundę dar pliaupė lietus, o kitą jau šviečia saulė ir darosi vis šilčiau. Medžioklės metu reikia pasiruošti viskam, o geri marškinėliai tikrai prisidės prie malonesnio laiko gamtos apsuptyje.

Renkantis marškinėlius medžioklei pirmiausia atkreipkite dėmesį į jų medžiagą: jie turi būti minkšti nešioti, tinkamo dydžio ir kirpimo. Kokybiška medžiaga leis būti tikriems, kad įsigytas drabužis bus ne vienadienis, o tarnaus ilgą laiką.

Kai kurie Pinewood gamintojo marškinėliai pagaminti ne iš 100% ekologiškos medvilnės, o Coolmax audinio, kuris ne tik greitai džiūna, bet ir maloniai vėsina. Didelio aktyvumo metu jie nekaups drėgmės ir greičiau išdžius: tai labai pravartu šiltesniu oru. Tokie marškinėliai taps palydovu ne tik medžioklėje, bet ir sporto salėje, žygiuose, važiuojant dviračiu ar tiesiog jaukiai leidžiant laiką namuose.

Kitas aspektas, kurį reikia turėti mintyje, yra audinio spalva. Rekomenduojama rinktis žemės spalvų drabužius, lengvai susiliejančius su miškinga aplinka. Tai labai praverčia medžioklės metu, ypač sėlinant paskui gyvūną. 

Atkreipkite dėmesį ir į kirpimą: ehunt.lt internetinėje parduotuvėje rasite polo marškinėlių, kurie yra ypač mėgstami vyrų, nes puikiai tinka tiek aktyviai leižiant laisvalaikį, tiek kasdienybėje.

Rinkitės reguliarų prigludimą jei mėgstate kiek laisvesnius drabužius, o jei norite pabrėžti kūno linijas, siūlome aptemptus marškinėlius.

Marškinėliai medžioklei internetu už žemą kainą

Kur įsigyti pačius geriausius marškinėlius medžioklei ir kasdienai? Pirkite juos ehunt.lt internetinėje parduotuvėje. Šioje internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių spalvų, kirpimų, medžiagos marškinėlius tiek kasdienai, tiek medžioklei.

Siūlome įvairius skirtingus variantus tiek moterims, tiek vyrams, todėl išsirinkti bus paprasta.

Marškinėliai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: