Valymo priemonės

Valymo priemonės 

Yra 12 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 12 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 12 dalykų

Medžioklėje svarbiausias įrankis yra ginklas, todėl siekiant, kad jis būtų efektyvus, saugus naudoti ir tarnautų ilgus metus, būtinos tinkamos ginklų valymo priemonės. Nuo ginklų riebalinės alyvos iki universalių priemonių ginklų valymui su ehunt.lt pasirūpinsite viskuo.

Dažnai pasigirsta klausimas, kodėl svarbu valyti ginklus. Į tai atsakys mūsų profesionalai.

Kodėl ginklų valymo priemonės yra svarbios?

Nėra pasaulyje ginklo, kuriam nebūtų reikalinga tinkama priežiūra, o idealiausia būtų vadovautis taisykle, jog ginklą reikia valyti bent kartą per mėnesį. Pravalyti ginklą šepetėliu, šluostele ar virvele būtina po kiekvienos medžioklės, nes visos likusios dulkelės, kondensatas, akimi nematomos metalo dalelės ar smėlis ilgainiui gadins ginklą ir reikalaus iš medžiotojo papildomų investicijų, kurių buvo galima išvengti.

Vis dar pasigirsta neteisingos informacijos, kad keli pirmieji šūviai išvalius savo amuniciją būna kreivi, todėl apsunkina medžioklę. Tai yra mitas, todėl ginklą būtina reguliariai valyti dėl keletos priežasčių. Pirmiausia ir svarbiausia yra tai, kad tinkamai prižiūrimi ginklai tarsi saugumo garantas. Techniškai tvarkingas ginklas padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

Kita svarbi priežastis išvalytas ginklas veikia geriau, yra tikslesnis, patikimesnis, todėl svarbiu momentu iššovus kulką neteks nusivilti ir laukti kitos medžioklės. Medžioklės entuziastai negailėdami investuoja savo pinigus, todėl tinkama ginklo priežiūra garantuos ilgaamžiškumą.

Reikia nepamiršti tiek naujiems, tiek senesniems ginklams poliruoti vamzdžio. Tai padės kulką visuomet iššauti ypatingu tikslumu.

Ne tik išoriniai paviršiai, bet ir judančios ginklo detalės reikalauja papildomos priežiūros, todėl kartas nuo karto dera sutepti jas ginklų riebaline alyva, kuri mažina trintį ir nusidėvėjimą, apsaugo nuo įbrėžimų, korozijos.

Ginklų valymo priemonės internetu už žemą kainą

Ginklų valymo šepetėlius, virveles, skystį, alyvą, sintetinius tepalus bei kitas būtinas priemones nedvejodami įsigykite internetu. Medžioklės entuziastai žino, kaip svarbu tinkamai ir reguliariai valyti ginklą, o visas reikiamas medžiagas rasite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Mūsų ekspertai pasirūpins, kad kiekvienas šūvis būtų idealiai tikslus bei saugus. Visą tai gausite už žemą kainą.

Valymo priemonės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: