Medžioklės priedai 

Yra 182 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Prožektoriai medžioklei

  Medžioklė dažnai vyksta nakties metu, kai matomumas labai ribotas. Tam, kad būtų užtikrintas geras matomumas ir didesnis saugumas, reikia įsigyti prožektorių.

  Rinkoje galima rasti pačių įvairiausių prekių, skirtų pasišviesti tamsiuoju paros metu: rankiniai prožektoriai, medžiokliniai prožektoriai, taktiniai prožektoriai… Kaip žinoti, kurį variantą rinktis ir į kokias savybes verta atkreipti dėmesį prieš priimant sprendimą? Nuo ko priklauso prožektorių kainą? Į visus rūpimus klausimus atsako ehunt.lt specialistai.

  Prožektoriai medžioklei - kaip išsirinkti?

  Prožektoriai medžioklei būna įvairiausių parametrų, be to, jie gali turėti papildomų funkcijų, apie kurias galbūt net nesusimąstome. Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą? Pagrindinė taisyklė yra atsižvelgti į savo medžioklės pobūdį ir poreikius.

  Pirmiausia derėtų išsirinkti prožektoriaus tipą. Pagalvokite, kaip dažniausiai jį naudosite ir kuris variantas jums bus patogiausias: dėvimas ant galvos, nešamas rankoje, montuojamas ant ginklo. 

  Rekomenduotina peržiūrėti technines prožektorių specifikacijas. Galingi prožektoriai turi pasižymėti dideliu ryškumu (pvz., nuo 1000 liumenų ir dar daugiau), turėti ilgą tarnavimo laiką be pakrovimo. Kitas svarbus skaičius yra jo svoris: ilgą laiką nešant ypač sunkų prožektorių pavargs ranka, todėl jei planuojama, kad apšvietimo reikės ilgam laikui, verta pasvarstyti apie prožektorių ant galvos. Verta paminėti, kad ant galvos nešiojami prožektoriai dažnu atveju turės mažesnį liumenų skaičių.

  Įprastai medžioklei turėtų pakakti 700-1000 liumenų ryškumo. Jie per daug neįkaista ir labai gerai apšviečia tiek į plotą, tiek į tolį bei suteikia saugumo jausmą. Paminėtina, kad gelbėtojams, policininkams ar kitų tarnybų darbuotojams dėl darbo specifikos gali prireikti galingesnių prožektorių.

  Atkreipkite dėmesį į tai, kaip prožektorius įkraunamas: ar jam reikalingos baterijos, o gal jis įkraunamas keičiamu baterijos bloku? Šios detalės ilgose medžioklėse tampa ypatingai svarbios. Pakraunami prožektoriai patogūs tuo, kad nereikia papildomai išlaidauti baterijoms, tačiau jam netikėtai išsikrovus gali kilti problemų. Tokiu atveju verta rinktis prožektorių, kuris veikia su baterijomis. 

  LED prožektoriai pasižymi patvarumu, kokybiškumu, todėl rinkitės patikimo gamintojo gaminius tam, kad įsigyta prekė be rūpesčių tarnautų kuo ilgesnį laiką.

  Vos keliais mygtukų paspaudimais rasite dešimtis skirtingų prožektorių medžioklei variantų, todėl prieš įsigyjant prekę rekomenduojame atkreipti dėmesį į technines specifikacijas: jos geriausiai gali padėti apsispręsti.

  Medžioklinių prožektorių savybės

  Nešiojami prožektoriai turi keletą ypatingų savybių, kurios tampa itin pravarčiomis naktinės medžioklės metu. Jie atsparūs aplinkos poveikiui, t.y. dulkėms, vandeniui, kritimui, smūgiui. 

  Prožektoriai rankiniai gaminami iš tokių medžiagų, kurios būtų patvarios ir lengvos. Tai svarbu ilgose medžioklėse, nes ranka ne taip greitai pavargsta. Šį medžioklės priedą turi būti kuo paprasčiau naudoti, todėl atsižvelkite į mygtukus, apsvarstykite, ar juo bus patogu naudotis net dėvint pirštines ar tuomet, kai situacija reikalauja labai greitos medžiotojo reakcijos.

  Dėl tvirtos konstrukcijos prožektorių galėsite imtis kartu su savimi ne tik į medžiokles, bet ir žvejybą, turistinius žygius ir pan. 

  Į kai kurių prožektorių komplektaciją įeina raudonos ir žalios spalvos filtrai. Baltą šviesą mato visi gyvūnai, todėl medžioklėje ji gali labiau pakenkti, nei padėti. Dėl to gerai turėti raudonos spalvos filtrą, kuri gyvūnams gerokai mažiau matoma dėl jų dvispalvio regėjimo. Žalios šviesos filtras bus nepakeičiamas kai ore tvyros rūkas. Turėdami įvairius spalvų filtrus galėsite geriau prisitaikyti prie oro sąlygų.

  Nuo ko priklauso medžioklinių prožektorių kaina?

  Tokių prožektorių kaina priklauso jų techninių specifikacijų: kuo didesnį spindulio atstumą, našumą, šviesos intensyvumą prekė turi, tuo ji kainuos daugiau būtent dėl turimų techninių savybių. 

  Tam, kad medžioklinis prožektorius būtų lengvas, tačiau tvirtas, jis turi būti pagamintas iš patvarių medžiagų, kurios kainuoja brangiau. Vis dėlto, toks prožektorius yra puiki investicija, nes kokybė reiškia ilgaamžiškumą ir papildomą komfortą.

  Skatiname rinktis žinomų, laiko patikrintų gamintojų prekes. Ilgametė patirtis leidžia gamintojams geriau suprasti medžiotojų poreikius ir juos atliepti.

  Prožektoriai medžioklei internetu

  Prožektorius geriausia pirkti internetu, nes taip neskubėdami galėsite pasidomėti prekės techninėmis specifikacijomis, palyginti jas tarpusavyje ir taip išsirinkti geriausią variantą savo medžioklėms.

  Internetinėje svetainėje ehunt.lt rasite didelį pasirinkimą taktinių, nešiojamų, ant galvos dedamų prožektorių, kurie pravers visose tamsiuoju paros metu vykstančiose medžioklėse.

 • Apranga medžioklei

  Medžiojant nemažai laiko tenka praleisti lauke, todėl ypatingai svarbu pasirūpinti kokybiška ir tinkama medžioklės apranga. Komfortas užsiimant šia aktyvia veikla yra ypatingai svarbus, todėl reikia dėvėti drabužius, kurie net tik apsaugotų nuo atšiauriausių kilmato sąlygų, bet ir leistų laisvai bei nevaržomai judėti tiek sningant, tiek kepinant saulei.

  Tinkama medžioklinė apranga svarbi visais metų laikais: greitai džiūstantys, orui pralaidūs rūbai, avalynė, kojinės ir kiti svarbūs aksesuarai užtikrina maksimalų komfortą net kai lauke tenka praleisti ilgą laiką, o oro sąlygos kinta.

  Apranga medžioklei nuo įprastų drabužių skiriasi tuo, kad yra žemiškų, su aplinka lengvai susiliejančių spalvų tam, kad medžiotojus būtų sunkiau pastebėti. Be to, medžioklės entuziastai turi būti pasiruošę įvairioms oro sąlygoms, todėl renkasi daugiasluoksnius, tačiau kvėpuojančius, drėgmę greitai išgirinančius drabužius. Apranga medžiotojams yra funkcionalesnė, patvaresnė, o batai ‒  atsparūs vandeniui ir grubaus rašto padu, kad būtų lengva judėti įvairiais paviršiais. 

  Žieminę aprangą medžioklei turėtų sudaryti patvari, šaltam orui pritaikyta, vėjui nepralaidi striukė, termo drabužiai (marškinėliai, megztinis arba džemperis, tamprės), pirštinės, šalikas, veido kaukė, kokybiškos drėgmę sugeriančios kojinės ir patogūs bei šilti batai su sustiprinta priekine dalimi dėl patvarumo ir mažesnės traumų tikimybės.

  Prekinis ženklas Pinewood medžioklės entuziastams siūlo aukščiausios kokybės ir patogumo aprangą, kurią greit pamėgs net patys išrankiausieji: funkcionalūs, įvairiems sezonams pritaikyti drabužiai ir aksesuarai leis mėgautis akimirkomis gamtoje be jokių rūpesčių.

  Kaip išsirinkti medžioklinę aprangą?

  Tinkamiausią aprangą medžioklei ir žvejybai gali padėti išsirinkti šios srities profesionalai ehunt.lt, tačiau pagrindinės taisyklės būtų šios:

  #1 Atkreipkite dėmesį į sezoniškumą ir nepamirškite sluoksnių

  Patartina rengtis sluoksniais tam, kad, reikalui esant, galėtumėte lengvai nusirengti. Visuomet geriau turėti daugiau sluoksnių nei nepakankamai, nes jei temperatūra bus žemesnė nei tikėtasi, kyla rizika sušalti.

  Medžioklė žiemą skiriasi nuo medžioklės vasarą, todėl perkant kelnes, džemperius ar kitus rūbus būtina atkreipti dėmesį ir į tai, kokiam sezonui jie skirti. Pinewood medžioklės aprangos gamintojas siūlo aprangą žiemos, pavasario, vasaros ar rudens medžioklei. Siūlome apžiūrėti siūlomą asortimentą ir išsirinkti patikimus drabužius jau šiandien.

  #2 Nesirinkite 100% medvilnės drabužių

  Medvilnė labai gerai sugeria drėgmę, tačiau jos neišgarina, todėl vieną kartą sušlapus teks kentėti nuolatinį diskomfortą, be to, medvilniniai rūbai nešildys jei bus vėsu. Medžiokliniai rūbai pasižymi tuo, kad yra gaminami iš Gore-Tex, fliso, merino vilnos, sintetinių medžiagų ar jų mišinių (pvz., sintetinė medžiaga maišyta su medvilne) tam, kad greitai džiūtų, šildytų ir kvėpuotų.

  #3 Rinkitės kokybę

  Sunkiai džiūvantys, permirkę, vėjui pralaidūs ir šilumą išgarinantys drabužiai bei aksesuarai gali sugadinti ilgai lauktas akimirkas gamtoje. Tam, kad medžioklėje praleistas laikas būtų kuo geresnis, svarbu pasirūpinti kokybiška ir ilgaamže apranga.

  Apranga medžioklei internetu už žemą kainą

  Ieškantiems komforto, kokybės ir palankiausių kainų siūlome užsisakyti aprangą medžioklei internetu. Ehunt.lt rasite ne tik išsamius prekių aprašymus, dydžių lenteles ir kitą reikalingą informaciją, bet ir galėsite pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslaugą.

  Nerandate lūkesčius atitinkančių drabužių? Pasikonsultuokite su profesionalais tiesiog internetu. Išklausysime jūsų pageidavimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią aprangą per kelias minutes.

 • Medžioklinis inventorius
 • Peiliai ir galąstuvai
 • Termosai / Gertuvės
 • Kuprinės medžioklei

  Kuprinės medžioklei – išskirtinio, stilingo, gamtinių žygių dizaino. Jos ypatingai tvirtos ir apsaugotos nuo įvairių mechaninių pažeidimų, įbrėžimų bei greito dėvėjimosi. Su tokiomis kuprinėmis ne tik patogu, bet ir saugu leistis net į pačius toliausius medžioklės žygius sudėtingomis sąlygomis. Tokį žodį kaip „diskomfortas“ greitai pamiršite, nes garantuojamas aukščiausio lygio patogumas.

  Skaitydami toliau galėsite susipažinti su plačiu medžioklinių kuprinių asortimentu ir išsirinkti sau tinkamą kuprinę gera kaina.

  Kuprinės medžioklei internetu už žemą kainą

  Medžioklinės kuprinės gali būti labai įvairios ir pritaikytos skirtingiems poreikiams. Skiriasi kuprinių dydžiai, papildomų skyrelių skaičius, susegimo būdas, dizainas. Dauguma medžioklinių kuprinių – ypatingai tvirtos, tamsių arba gamtos spalvų. Joms būdingas kompaktiškas, minimalistinis dizainas. Tokias kuprines patogu naudoti daug judant, jos nevaržo judesių, nedaug sveria.

  Dar vienas didelis medžioklinių kuprinių privalumas – medžiagos, iš kurių jos pagamintos, nešlama, neskleidžia jokių garsų, kas itin svarbu medžioklės metu tykant žvėrių. Pasirūpinę tinkama avalyne, drabužiais, kuprinėmis ir kitais aksesuarais turėsite daugiau šansų prisėlinti neišgirsti ir nepastebėti, todėl renkantis medžioklės reikmenis labai svarbu atkreipti dėmesį į tų reikmenų kokybę.

  Be kuprinių Ehunt asortimente taip pat rasite krepšių ir visų medžioklei būtinų aksesuarų. Iš esmės tai viskas, ko reikia jūsų patogumui medžiojant. Į patogias kuprines ir krepšius galėsite susidėti visus reikiamus daiktus, kuriuos visuomet turėsite po ranka. Tylūs ir sklandžiai veikiantys užtrauktukai, patogūs dirželiai susegimui, reguliuojamas dydis – visais šiais privalumais galėsite mėgautis įsigydami kuprines iš mūsų siūlomo asortimento, kuriame – tik geriausių gamintojų produkcija.

  Medžioklinės kuprinės dar pravarčios tuo, kad jos tinka ne vien medžioklei, bet ir įvairioms kitoms reikmėms. Su jomis galėsite patogiai leistis į žygius, iškylauti, mėgautis buvimu gamtoje bei pritaikyti kitiems poreikiams, kadangi šios kuprinės universalios.

  Metas pasirūpinti nauja kuprine medžioklei bei žygiams gamtoje ir – pirmyn! Ehunt internetinėje parduotuvėje rasite ne vieną puikų pasiūlymą gera kaina su nuolaida, tad nepraleiskite progos įsigyti.

 • Dėklai / Diržai ginklams
 • Ginklo priedai
 • Medžioklinės kameros

  Medžioklė – tai ne tik šaudymas. Tai galimybė bent trumpam pabėgti nuo rutinos, buvimas gamtos apsuptyje bei laukinių gyvūnų stebėjimas. Tam, kad tai pavyktų daryti kaip niekada anksčiau, galima įsigyti medžioklės kamerą.

  Ką apie jas svarbu žinoti ir kokios kameros medžioklei yra geriausios? Apie tai plačiau pasakoja ehunt.lt ekspertai.

  Medžioklės kameros - ką svarbu žinoti?

  Medžioklės kameros gali būti pačių įvairiausių techninių specifikacijų: skiriasi jutikliai, akumuliatoriaus tipas, kai kurios jų puikiai filmuoja tamsoje. Į ką atkreipti dėmesį renkantis kameras gamtos ir gyvūnų stebėjimui?

  Pirmiausia reikia suprasti tokio prietaiso veikimo principą. Jose įmontuoti jutikliai (judesio, infraraudonųjų spindulių arba triukšmo), kurie suaktyvina kamerą. Kai kurios kameros jutikliui suveikus gali atsiųsti pranešimą į mobilųjį prietaisą. Tai padeda ypač lengvai stebėti gyvūnų judesius ir pagal tai planuoti tolimesnius savo veiksmus.

  Tokios kameros ne tik palengvina medžioklę ar laukinės gamtos stebėjimą, bet ir leidžia geriau pažinti laukinius gyvūnus, jų elgesį, pamatyti, kaip jie buriasi, miega, stebėti esamus srautus.

  Medžioklinės kameros ypač vertinamos urėdų, nes jų pagalba šie laukinės gamtos ekspertai gali lengvai stebėti gyvūnų populiacijos pokyčius.

  Stebėjimo kameros medžioklei, nuo ko priklauso kaina?

  Stebėjimo kameros medžioklei skiriasi ne tik parametrais ar dydžiu, bet ir kaina. Kodėl vienos jų kainuoja keliasdešimt eurų, o kitos gali atsieiti net kelis šimtus? 

  Pavyzdžiui, medžioklinė kamera 4G yra atspari nepalankioms oro sąlygoms, o ją galima naudoti su SIM kortele, todėl nereikia jungtis prie Wi-Fi stoties. Ji veikia vos įdėjus SIM kortelę. Tokia belaidė kamera šiais laikais tampa nepakeičiama.

  Kaina gali priklausyti ir nuo kameros budėjimo laiko, atliekamų funkcijų, jutiklių tipo. Kai kurios šiuolaikinės kameros turi saulės kolektorius, taigi galite pamiršti nepatogų baterijų keitimą.

  Modernios kameros pateikia informaciją apie datą, laiką, lauko temperatūrą ar net mėnulio fazę. Su tokiu prietaisu sužinosite apie gyvūnus daugiau, nei kada svajojote.

  Medžioklinės kameros internetu

  Modernias kameras medžioklei įsigykite internetu. Rinkitės iš daugybės skirtingų variantų: atsižvelkite į kameros funkcijas, vaizdo kokybę, baterijos tipą. Jei dvejojate, jums padės ehunt.lt ekspertai. 

 • Viliojimo priemonės...

  Viliokliai ir jaukai žvėrims suteikia galimybę stebėti jų elgesį, gyvenimo būdą bei geriau pažinti įvairias laukinių gyvūnų rūšis. Šias priemones mielai pagalbon pasitelkia tiek gamtos fotografai, tiek medžiotojai. Dėka siūlomų jaukų ir vilioklių galima lengviau suskaičiuoti gyvūnus.

  ehunt.lt internetinėje pardotuvėje galima rasti įvairių priemonių, padėsiančių į norimą vietą pritraukti laukinius gyvūnus: tai gali būti vilbynės, nektarai, druskos pastos. Pastaroji priemonė veikia ne tik kaip vilioklis, bet ir maisto papildas, nes joje yra visi būtinieji mineralai gerai žvėrių sveikatai palaikyti.

  Elnių viliokliai

  Kadangi elniai yra vieni baikščiausių miško gyventojų juos išvysti dažniausiai pavyksta tik su jaukų ar vilioklių pagalba. Elnių vilioklis gali būti naudojamas visais sezonais, o elnių jaukai (nektaras ar druska) privilios net labai toli esančius ar baikščius žvėrs. Abu siūlomi produktai turi net kelis gyvūnus traukiančius skonius.

  Stirnų viliokliai

  Stirnų ir stirninų viliokliai padės geriau pažinti ir stebėti šiuos laukinius gyvūnus. Šių žvėrių jaukinimui gali būti naudojama tepama druska ar nektaras, taip pat specialūs viliokliai. 

  Jaukai žvėrims internetu už žemą kainą

  Įsigykite žvėris traukiančias priemones patogiau nei bet kada: ehunt.lt internetinėje parduotuvėje turiningai medžioklei pasiruošite vos per keletą minučių. Platus jaukų, vilioklių, vilbynių pasirinkimas leis išsirinkti geriausius, aukščiausios kokybės produktus kaip niekada lengvai ir už palankią kainą.

 • Taikymosi atramos
 • Sulankstomos kėdės

  Medžioklėje ar žvejyboje kone visą laiką tenka praleisti lauke, todėl reikia pasirūpinti sėdėjimo komfortu. Tam labai praverčia funkcionalios sulankstomos kėdės, kurios neužima daug vietos, jas paprasta transportuoti ir pasidėti ten, kur tuo metu reikia.

  Kaip pasirinkti tinkamiausią variantą, kodėl jos pranašesnės už įprastas sodo kėdes ir kur galima įsigyti geriausias turistines kėdes už palankią kainą?

  Sulankstomos kėdės - kaip išsirinkti?

  Geros kokybės kėdutės yra ilgalaikė investicija į komfortą: ja galėsite naudotis ne vienerius metus. Būtent todėl renkantis šią prekę reikėtų atkreipti dėmesį į keletą kriterijų:

  Medžiaga: Medžioklės ar žvejybinės kėdės turi būti pagamintos iš patvarios, kvėpuojančios bei vandeniui atsparios medžiagos. 

  Svoris: Ruošiantis praleisti daugiau laiko gamtoje su savimi reikia gabentis nemažai daiktų, todėl svarbu atkreipti dėmesį į sulankstomos kėdutės svorį: kuo ji lengvesnė, tuo lengviau ją bus transportuoti ir nešiotis kartu su savimi.

  Kompaktiškumas: Jei leidžia galimybės, ieškokite sulankstomų kėdučių su ištraukiamomis kojelėmis: tokia kėdė užims mažai vietos, todėl galėsite lengvai ją įsidėti į kuprinę ar krepšį.

  Funkcionalumas: Ieškokite funkcionalių gaminių, kurie palengvins jūsų pasiruošimą vykstant į gamtą. Pinewood prekinis ženklas siūlo išskirtinę, ypač funkcionalią prekę - kuprinę su joje integruota kėdute. Tai nepakeičiamas pasirinkimas tiems, kurie daug laiko praleidžia aktyviai, nes nebereikia rankose neštis daugybės daiktų ar prisiminti, jog vykstant į medžioklę ar žvejybą reikia pasiimti kėdę. Erdvus ir talpus pagrindinis skyrius, kišenės smulkiems daiktams susidėti bei juosmens diržas užtikrins komfortą.

  Maksimali apkrova: Tam, kad sulankstoma kėdutė tarnautų ilgą laiką, įsitikinkite, kad galima maksimali apkrova yra didesnė nei jūsų svoris. 

  Kišenės: Jei planuojate imti tokio tipo kėdutę į žvejybą, jums tikrai pravers kėdės su integruotomis kišenėmis ar dėklais įvairiems aksesuarams. Taip pat praverčia dėtuvė termopuodeliui.

  Paminkštinimai: Norintiems komforto rekomenduojama ieškoti kėdžių su atlošu bei paminkštinimais. Taip kūnas nepavargs, o kėdėje bus įmanoma net numigti. Paminkštinta nugarinė dalis leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti buvimu gamtoje.

  Kojelės: Plačios sulankstomos kėdės kojelės apsaugos nuo griuvimo ir užtikrins maksimalų stabilumą ant bet kokio tipo paviršių. Tai ypač naudinga vietose, kurios nėra ypatingai lygios.

  Sulankstomos kėdės - puikiai tinka žvejybai

  Sulankstomos kėdės yra nepakeičiamos žvejyboje, kai belaukiant laimikio ilgas valandas gali tekti sėdėti. Šiuo atveju geriausia rinktis kėdes su atlošu: taip nepavargs nugara. Kaip ir kitos sulankstomos kėdės, taip ir tos, kurias planuojate imti su savimi į žvejybą, turi būti pagamintos iš atsparios vandeniui medžiagos, pralaidžios orui. Net sušlapusios tokios kėdės labai greitai išdžius ir nesukelia diskomforto.

  Svarbus kriterijus čia yra ir svoris: kuo lengvesnė ir mobilesnė kėdė, tuo lengviau bus galima ją pernešti į kitą žvejybos vietą.

  sulankstomos kėdės internetu už žemą kainą

  Turistinės kėdutės praverčia visiems, kurie daug laiko praleidžia gryname ore. Mėgaukitės akimirkomis medžioklėje, žvejyboje ir užsitikrinkite aukščiausio lygio komfortą su sulankstomomis kėdėmis. Jas taip pat rekomenduojama turėti turistams, žygeiviams, nes sėdėti ant žemės nepatogu, be to, šaltu sezonu kyla rizika susirgti.

  ehunt.lt internetinėje parduotuvėje rasite ne tik žinomo prekės ženklo Pinewood, bet ir kitų gamintojų sulankstomų kėdžių, kurios taps neprilygstamu kelionių palydovu visais metų laikais ir bet kokiomis oro sąlygomis. Jei vis dar dvejojate, leiskite mūsų ekspertams jums padėti išsirinkti.

 • Repelentai

  Net ir puikiausią laiką gamtoje gali apkartinti uodai ir erkės. Vos atšilus orams šie kraujasiurbiai medžiotojams sukelia diskomfortą, o tam, kad nemalonių akimirkų būtų galima išvengti, užtenka pasirūpinti priemonėmis, kurios atbaido vabzdžius. Tai purškalai, tepalai, specialūs prietaisai ar tinkami drabužiai. Pasirinkimas šiais laikais kaip niekada platus.

  Kodėl repelentai yra neatsiejami nuo laisvalaikio gamtoje ir kaip tinkamai apsisaugoti nuo vabzdžių įkandimų?

  Repelentai - kuo jie ypatingi?

  Repelentai padeda efektyviai apsisaugoti nuo erkių, uodų ar kitų vabzdžių, kurių įkandimai ne tik dirgina odą, bet gali būti net pavojingi sveikatai. Repelentas nuo uodų padės išvengti nemalonių įgėlimų, o repelentas nuo erkių apsaugos jus bei aplinkinius nuo erkinio encefalito ar Laimo ligos. Kodėl dar medžiojant ar leidžiant laiką gamtoje reikalingi repelentai?

  Patogumas: Purškiamos ar tepamos priemonės nuo vabzdžių yra labai patogios ir paprastos naudoti, o jų veikimo laikas ilgas, todėl net keletą valandų galėsite ramiai leisti laiką gamtoje ir užsiimti mėgstama veikla, pavyzdžiui, medžiokle. Taip pat populiarėja specialūs įrenginiai, atbaidantys uodus ir kitus kraujasiurbius mašalus. Jie veikia dideliame plote, o naudotis tokiais įrenginiais neįtikėtinai paprasta: užtenka į jų vidų įdėti specialius užpildus, prisotintus aletrinu.

  Efektyvumas: Šiuolaikiniai repelentai yra efektyvūs, saugūs naudoti ir apsaugo nuo skausmingų ar pavojingų vabzdžių įkandimų. Galima naudoti tiek purškaluis ar tepalus, tiek įrenginius, dėvėti specialius Pinewood rūbus arba įsigyti Thermacell gaminių nuo uodų bei kitų vabzdžių. Visos šios priemonės padės išvengti kraujasiurbių mašalų ir erkių įkandimo. 

  Platus panaudojimas: Mašalus atbaidančius įrenginius Thermacell galima imti į medžioklę, žvejybą, sodybą, taip pat naudoti namų terasoje. Jie yra ilgaamžiai ir sąlyginai nebrangūs. Purškiami repelentai taip pat tinka naudoti įvairiomis sąlygomis.

  Thermacell prekinio ženklo produktai neabejotinai verti dėmesio: efektyvūs uodus atbaidantys įrenginiai veikia dideliame plote (net iki 21 kv. metrų), yra lengvi ir jais paprasta naudotis. 

  Repelentai nuo uodų bei erkių internetu

  Repelentai padės gamtoje jaustis jaukiai ir komfortiškai bei nesukti galvos dėl kraujasiurbių mašalų ar erkių. Pasirūpinkite kokybišku laiku gamtos apsuptyje ir įsigykite vabzdžius atbaidančias priemones tiesiog internetu jau dabar.

  ehunt.lt rasite platų pasirinkimą ir žemas kainas, todėl puikiu laiku medžioklėje pasirūpinsite kaip niekada paprastai.

 • Apsauginiai akiniai ir...
 • Valymo priemonės

  Medžioklėje svarbiausias įrankis yra ginklas, todėl siekiant, kad jis būtų efektyvus, saugus naudoti ir tarnautų ilgus metus, būtinos tinkamos ginklų valymo priemonės. Nuo ginklų riebalinės alyvos iki universalių priemonių ginklų valymui su ehunt.lt pasirūpinsite viskuo.

  Dažnai pasigirsta klausimas, kodėl svarbu valyti ginklus. Į tai atsakys mūsų profesionalai.

  Kodėl ginklų valymo priemonės yra svarbios?

  Nėra pasaulyje ginklo, kuriam nebūtų reikalinga tinkama priežiūra, o idealiausia būtų vadovautis taisykle, jog ginklą reikia valyti bent kartą per mėnesį. Pravalyti ginklą šepetėliu, šluostele ar virvele būtina po kiekvienos medžioklės, nes visos likusios dulkelės, kondensatas, akimi nematomos metalo dalelės ar smėlis ilgainiui gadins ginklą ir reikalaus iš medžiotojo papildomų investicijų, kurių buvo galima išvengti.

  Vis dar pasigirsta neteisingos informacijos, kad keli pirmieji šūviai išvalius savo amuniciją būna kreivi, todėl apsunkina medžioklę. Tai yra mitas, todėl ginklą būtina reguliariai valyti dėl keletos priežasčių. Pirmiausia ir svarbiausia yra tai, kad tinkamai prižiūrimi ginklai tarsi saugumo garantas. Techniškai tvarkingas ginklas padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

  Kita svarbi priežastis išvalytas ginklas veikia geriau, yra tikslesnis, patikimesnis, todėl svarbiu momentu iššovus kulką neteks nusivilti ir laukti kitos medžioklės. Medžioklės entuziastai negailėdami investuoja savo pinigus, todėl tinkama ginklo priežiūra garantuos ilgaamžiškumą.

  Reikia nepamiršti tiek naujiems, tiek senesniems ginklams poliruoti vamzdžio. Tai padės kulką visuomet iššauti ypatingu tikslumu.

  Ne tik išoriniai paviršiai, bet ir judančios ginklo detalės reikalauja papildomos priežiūros, todėl kartas nuo karto dera sutepti jas ginklų riebaline alyva, kuri mažina trintį ir nusidėvėjimą, apsaugo nuo įbrėžimų, korozijos.

  Ginklų valymo priemonės internetu už žemą kainą

  Ginklų valymo šepetėlius, virveles, skystį, alyvą, sintetinius tepalus bei kitas būtinas priemones nedvejodami įsigykite internetu. Medžioklės entuziastai žino, kaip svarbu tinkamai ir reguliariai valyti ginklą, o visas reikiamas medžiagas rasite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Mūsų ekspertai pasirūpins, kad kiekvienas šūvis būtų idealiai tikslus bei saugus. Visą tai gausite už žemą kainą.

 • Šoviniai
 • Savigynos priemonės

  Nors ir retai, tačiau būnant miškingose vietovėse galima susidurti su nemaloniomis situacijomis, kurių metu pravartu turėti reikmenų savigynai. Kokios prekės savigynai reikalingos, kad būtų užtikrintas medžiotojo saugumas ir kaip jas tinkamai pasirinkti? Į visus rūpimus klausimus atsako ehunt.lt ekspertai.

  Savigynos prekės - ką svarbu žinoti?

  Prieš įsigyjant savigynos priemones būtina žinoti kokias galima naudoti legaliai, o kokių su savimi dėl teisinių priežasčių turėti nevalia, nes užpuolimo atveju besiginantis asmuo gali pats padaryti nusikaltimą.

  Pilnamečiams asmenims legaliai galima su savimi nešiotis dujų balionėlį, elektros šoką. 21 metų ir vyresni asmenys, išklausę instrukcijų apie tai, kaip juo naudotis, gali įsigyti dujinį pistoletą.

  Savigynos reikmenys, kurių užpuolimo metu naudotis negalima, yra teleskopinė lazda, kastetas, nes šios priemonės kelią mirtiną pavojų.

  Savigynos reikmenys - ką pasirinkti?

  Rekomenduojama su savimi į medžioklę vežtis dujų balionėlį, kurį naudoti ypač paprasta: užtenka papurkšti šių dujų užpuolikui į veidą. Juos su savimi legaliai gali turėti kiekvienas pilnametis (18+) asmuo. Ši priemonė naudinga dar ir tuo, kad nemalonios situacijos metu galima apsiginti nuo kelių žmonių iškart.

  Elektros šoką gali turėti visi asmenys, sulaukę 18 metų. Šios savigynos priemonės minusas yra tas, kad jis gerokai didesnis už į kišenę telpantį dujų balionėlį, todėl netikėto užpuolimo metu yra lengvai pastebimas ir gali sukelti dar didesnį pavojų užpultam asmeniui.

  Dujiniam pistoletui įsigyti prireiks praeiti sveikatos patikrą, kuri parodys, kad žmogus neturi psichikos sutrikimų, teistumo. Šį ginklą gali įsigyti stabilios psichikos, vyresni nei 21 metų asmenys. Prieš perkant šį ginklą privaloma išklausyti instruktažą apie jo naudojimą.

  Kurią savigynos priemonę turėti atsakyti yra sunku. Paprasčiausia įsigyti pipirinių dujų balionėlį, nes juo naudotis lengva, jie neužima daug vietos. Be to, kaip minėta, vienu metu galima gintis nuo kelių užpuolikų.

  Savigynos priemonės internetu už žemą kainą

  Visas legaliai galimas naudoti savigynos prekes rasite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Dirbantys specialistai padės išsirinkti tinkamą savigynos prekę bei aptars šių priemonių naudojimo subtilybes.

 • Taikiniai šaudymui

  Daugumai medžioklės entuziastų medžioklė yra ne tik mėgstamas hobis, bet ir gyvenimo būdas. Norint tobulinti savo šaudymo įgūdžius neužtenka praktikuotis tik medžioklės metu, o čia į pagalbą ateina taikiniai. Taikiniai šaudymui padeda ženkliai pagerinti šūvio tikslumą, geriau suprasti atstumus ir pasitreniruoti prieš svarbias akimirkas.

  Kaip išsirinkti tinkamą taikinį ir kur galima jį įsigyti?

  Taikiniai šaudymui, kaip išsirinkti?

  Šaudymo taikiniai padeda lemiamu metu iššauti tikslų šūvį, išmokti nustatyti šūvio vietą, išmokti susikoncentruoti ir suprasti, kur dar reikia tobulėti. Taiklumas tampa ypač svarbiu kai reali situacija reikalauja juvelyrinio tikslumo.

  Taikiniai spausdinimui pravartūs tuo, kad galima atsispausdinti neribotą jų kiekį ir naudotis ilgą laiką, tačiau besiruošiant žvėrių medžioklei praverčia taikiniai, ant kurių pavaizduoti gyvūnai, kuriuos planuojama stebėti ir medžioti. 

  Praktikuodamiesi su tokiais taikiniais būsite informuoti apie tai, kur geriausiai pataikyti arba kokiu atstumu pravarčiausia šauti kulką. Taikiniai taip pat turi būti kokybiški, pakankamai dideli, kad kuo tiksliau atspindėtų realaus gyvūno dydį. 

  Taikiniai būna ne tik popieriniai, bet ir metaliniai. Metalinis taikinys yra daugkartinis, todėl ilgaamžis, jį naudoti gali keli žmonės vienu metu, todėl gali praversti, jei medžioklei ruošiamasi su didesne kompanija. Tiesa, daugkartiniai metaliniai taikiniai būna mažesnio dydžio, sunkesni, dėl to mažiau patogūs jei reikia transportuoti.

  Šaudymo taikiniai internetu už žemą kainą

  Visų tipų šaudymo taikinius įsigyti galimai lengvai ir paprastai: pirkite jau dabar internetu. ehunt.lt internetinėje parduotuvėje rasite ne tik gausybę pasirinkimo (nuo taikinių, iki drabužių), bet ir palankias kainas. 

  Siūlome gyvūnų atvaizdo taikinius už plataus diapazono kainas, taip pat ir klasikinio tipo taikinius, lipdukų taikiniams dozatorius ir daugybę kitų prekių, kurios padės praktinio šaudymo metu ar per varžybas.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 182 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 182 dalykų

Medžioklės priedai

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: