Sulankstomos kėdės

Sulankstomos kėdės 

Yra 2 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Medžioklėje ar žvejyboje kone visą laiką tenka praleisti lauke, todėl reikia pasirūpinti sėdėjimo komfortu. Tam labai praverčia funkcionalios sulankstomos kėdės, kurios neužima daug vietos, jas paprasta transportuoti ir pasidėti ten, kur tuo metu reikia.

Kaip pasirinkti tinkamiausią variantą, kodėl jos pranašesnės už įprastas sodo kėdes ir kur galima įsigyti geriausias turistines kėdes už palankią kainą?

Sulankstomos kėdės - kaip išsirinkti?

Geros kokybės kėdutės yra ilgalaikė investicija į komfortą: ja galėsite naudotis ne vienerius metus. Būtent todėl renkantis šią prekę reikėtų atkreipti dėmesį į keletą kriterijų:

Medžiaga: Medžioklės ar žvejybinės kėdės turi būti pagamintos iš patvarios, kvėpuojančios bei vandeniui atsparios medžiagos. 

Svoris: Ruošiantis praleisti daugiau laiko gamtoje su savimi reikia gabentis nemažai daiktų, todėl svarbu atkreipti dėmesį į sulankstomos kėdutės svorį: kuo ji lengvesnė, tuo lengviau ją bus transportuoti ir nešiotis kartu su savimi.

Kompaktiškumas: Jei leidžia galimybės, ieškokite sulankstomų kėdučių su ištraukiamomis kojelėmis: tokia kėdė užims mažai vietos, todėl galėsite lengvai ją įsidėti į kuprinę ar krepšį.

Funkcionalumas: Ieškokite funkcionalių gaminių, kurie palengvins jūsų pasiruošimą vykstant į gamtą. Pinewood prekinis ženklas siūlo išskirtinę, ypač funkcionalią prekę - kuprinę su joje integruota kėdute. Tai nepakeičiamas pasirinkimas tiems, kurie daug laiko praleidžia aktyviai, nes nebereikia rankose neštis daugybės daiktų ar prisiminti, jog vykstant į medžioklę ar žvejybą reikia pasiimti kėdę. Erdvus ir talpus pagrindinis skyrius, kišenės smulkiems daiktams susidėti bei juosmens diržas užtikrins komfortą.

Maksimali apkrova: Tam, kad sulankstoma kėdutė tarnautų ilgą laiką, įsitikinkite, kad galima maksimali apkrova yra didesnė nei jūsų svoris. 

Kišenės: Jei planuojate imti tokio tipo kėdutę į žvejybą, jums tikrai pravers kėdės su integruotomis kišenėmis ar dėklais įvairiems aksesuarams. Taip pat praverčia dėtuvė termopuodeliui.

Paminkštinimai: Norintiems komforto rekomenduojama ieškoti kėdžių su atlošu bei paminkštinimais. Taip kūnas nepavargs, o kėdėje bus įmanoma net numigti. Paminkštinta nugarinė dalis leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti buvimu gamtoje.

Kojelės: Plačios sulankstomos kėdės kojelės apsaugos nuo griuvimo ir užtikrins maksimalų stabilumą ant bet kokio tipo paviršių. Tai ypač naudinga vietose, kurios nėra ypatingai lygios.

Sulankstomos kėdės - puikiai tinka žvejybai

Sulankstomos kėdės yra nepakeičiamos žvejyboje, kai belaukiant laimikio ilgas valandas gali tekti sėdėti. Šiuo atveju geriausia rinktis kėdes su atlošu: taip nepavargs nugara. Kaip ir kitos sulankstomos kėdės, taip ir tos, kurias planuojate imti su savimi į žvejybą, turi būti pagamintos iš atsparios vandeniui medžiagos, pralaidžios orui. Net sušlapusios tokios kėdės labai greitai išdžius ir nesukelia diskomforto.

Svarbus kriterijus čia yra ir svoris: kuo lengvesnė ir mobilesnė kėdė, tuo lengviau bus galima ją pernešti į kitą žvejybos vietą.

sulankstomos kėdės internetu už žemą kainą

Turistinės kėdutės praverčia visiems, kurie daug laiko praleidžia gryname ore. Mėgaukitės akimirkomis medžioklėje, žvejyboje ir užsitikrinkite aukščiausio lygio komfortą su sulankstomomis kėdėmis. Jas taip pat rekomenduojama turėti turistams, žygeiviams, nes sėdėti ant žemės nepatogu, be to, šaltu sezonu kyla rizika susirgti.

ehunt.lt internetinėje parduotuvėje rasite ne tik žinomo prekės ženklo Pinewood, bet ir kitų gamintojų sulankstomų kėdžių, kurios taps neprilygstamu kelionių palydovu visais metų laikais ir bet kokiomis oro sąlygomis. Jei vis dar dvejojate, leiskite mūsų ekspertams jums padėti išsirinkti.

Sulankstomos kėdės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: