Pipirinės dujos

Pipirinės dujos 

Yra 4 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų

Pipirinių dujų balionėliai yra nepakeičiama savigynos priemonė iškilus nemalonioms ir netikėtoms situacijoms. Lietuvoje jie yra legalūs, o šią prekę įsigyti specializuotose parduotuvėse gali kiekvienas vyresnis nei 18 metų asmuo. Kaip veikia pipiriniai dujų balionėliai, ar galima juos įsigyti internetu ir kokia jų kaina?

Pipiriniai dujų balionėliai, kaip jie veikia?

Tai yra bene lengviausiai prieinama savigynos priemonė, kurią nesunkiai rasite specializuotose parduotuvėse. Įsigyti galima visiems pilnamečiams asmenims, tereikia tik pateikti asmens dokumentą.

Pipiriniai dujų balionėliai yra užpildomi specialia medžiaga, kuri dirgina kvėpavimo takus, akis ir odą. Tam naudojami cheminiai junginiai, sukeliantys ašarojimą, nekontroliuojamą kosulį, skausmą, o kartais net ir momentinį aklumą. Ši savybė gali padėti laimėti daugiau laiko siekiant pasišalinti iš konfliktinės situacijos. Su savimi nešiotis tokį balionėlį nesunku, nes jis būna labai mažo, mažo arba vidutinio dydžio.

Ašarinės dujos gali būti čiurkšlinės ar debesinės. Pastarosios dažniausiai naudojamos renginiuose ar kitose masinio susibūrimo vietose.

Pats veiksmingiausias pipirinis balionėlis turi būti užpildytas organinėmis ar sintetinėmis veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip kapsaicinas, nonivimidas ar PAVA.

Ašarinės dujos, ką svarbu žinoti?

Pipirinės dujos yra priskiriamos D kategorijos ginklams, todėl svarbu žinoti, kad šia savigynos priemone negalima naudotis esant apsvaigus nuo alkoholio, narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. 

Jei konflikto metu teks panaudoti šią priemonę reikia įsidėmėti, jog ji ne taip efektyviai veiks prieš vėją ar uždarose patalpose. Pastaraisiais atvejais galima net nukentėti patiems ir taip sukelti dar didesnį pavojų savo sveikatai. Kai kurio tipo dujų balionėliai silpnai veikia šaltyje, todėl prieš pirkdami šią prekę pasikonsultuokite su specialistu.

Dujos degina visus audinius ant kurių patenka, todėl netyčia pasipurškus pipirinių dujų ant savęs reikia kuo skubiau kreiptis į medikus.

Pipirinės dujos internetu už žemą kainą

Pipirinių dujų balionėlis gali išgelbėti ne tik sveikatą, bet ir gyvybę, todėl jį pravartu turėti kiekvienam. Ieškokite kokybiškų, patikimų gamintojų balionėlių, kurie padės išvengti nemalonių situacijų. Įsigykite šią savigynos priemonę ehunt.lt.

Pipirinės dujos

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: