Antkakliai šunims

Antkakliai šunims 

Yra 4 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų

Medžioklė traukia visais metų laikais ir bet kokiu oru, o į ją vykstant su keturkoju draugu privalu pasirūpinti ir jo saugumu. Antkakliai šunims yra patogus ir saugus būdas pasirūpinti tuo, kad šuo visuomet būtų šalia jūsų. Kaip jį išsirinkti ir kokia yra jų kaina?

Antkakliai šunims, kokį pasirinkti?

Dažna šunų augintojų klaida – rinkti antkaklį keturkojui antkaklį pagal jo išvaizdą ir grožį, o ne pagal turimas savybes. Dresuojant šunį ar ruošiantis su juo į medžioklę pirmoje vietoje turi būti ne dizainas, o saugumas ir funkcionalumas. 

Šunų antkakliai pranašesni už petnešas tuo, kad juos galima labai greitai užsegti ir atsegti. Labai svarbu jį rinkti pagal augintinio dydį, nes parinkus netinkamų apimčių antkaklį šuo nesunkiai gali iš jo išsinerti ir įstumti jus ir gyvūną į nemalonią situaciją. Pernelyg užveržtas antkaklis gali sutrikdyti šuns kvėpavimą.

Renkant antkaklį pamatuokite šuns kaklo apimtį ir prie gauto skaičiaus pridėkite dar 5 centimetrus. „Iš akies“ nematuokite, nes net padarius nedidelę paklaidą gali tekti įsigyti kito dydžio antkaklį. Tarp antkaklio ir šuns kaklo privalo likti bent kelių centimetrų atstumas, galioja dviejų pirštų taisyklė. Laikydamiesi šio paprasto metodo būsite tikri, kad gyvūnas jausis patogiai ir galės laisvai kvėpuoti.

Yra keletas antkaklių tipų, juos įprastai nusako medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Bene populiariausi medžioklėse yra šunų antkakliai, pagaminti iš neopreno – medžiagos, kuri naudojama nardymo bei plaukimo kostiumams gaminti. Ji ypatingai greitai džiūna, leidžia odai kvėpuoti, yra paprastai valoma ir nereikalauja specialios priežiūros. Medžioklėje toks šuns antkaklis – idealus, ypač jei medžioklė vyksta šalia vandens telkinio arba vandenyje.

Biotaniniai antkakliai turi keletą unikalių savybių: jie antibakteriniai ir priešgrybeliniai, atsparūs vandeniui, plyšimams, UV spinduliams. Išvaizda ir pojūčiu primena odą, tačiau yra labai lengvai valomi. Toks antkaklis idealus medžiokliniams šunims. Ryški spalva padės pamatyti keturkojį iš toli. Patogiai tvirtinami specialia metaline sagtimi su plačiu skylučių pasirinkimu, todėl tiks įvairių dydžių šunims.

Nailoninius antkaklius galime vadinti klasika: jie tinkami kone visų dydžių ir veislių šunims, net ir tiems keturkojams, kurie turi alergijų. Rinktis galima iš daugybės spalvų ir dizainų, be to, jų kaina dažnai būna žemesnė nei kito tipo antkaklių.

Odiniai antkakliai yra ilgaamžiai, atrodo solidžiai, labiausiai dėl savo tvirtumo tinka didelių veislių šunims arba tiems gyvūnams, kurie yra itin aktyvūs.

Specialus žiedelis, esantis ant visų antkaklų, yra skirtas pavadėlio prisegimui. Pavadėlį rinkitės pagal užsiėmimų su šunimi tipą: ilgi pavadėliai rekomenduojami šunims pėdsekiams, o trumpi pravers tik pradėjus dresūros procesą.

Nuo ko priklauso kaina?

Šunų antkaklių kainai įtaką pirmiausiai daro medžiaga, iš kurios jis yra pagamintas. Nailoniniai antkakliai bus pigesni nei, pavyzdžiui, odiniai. Idealų kainos ir kokybės santykį turi biotaniniai antkakliai: jie turi daugybę teigiamų savybių, puikiai tinka medžiokliniams šunims, nes yra tvirti ir atsparūs vandeniui. Lengvai valoma, odą primenanti medžiaga nesukels jokių rūpesčių net nepalankiausiu oru.

Kainų įvairovė iš tiesų didelė, tačiau pirmiausia antkaklius šunims rinktis reikia ne pagal gražią išvaizdą, o pagal funkcijas ir patogumą jūsų mylimam gyvūnui.

Ne paslaptis, kad kainą gali lemti ir gamintojo vardai. Pasaulyje puikiai žinomų prekės ženklų prekės dažnai kainuoja kiek brangiau dėl patikimumo ir geros reputacijos

Internetinėje parduotuvėje ehunt.lt rasite platų antkaklių šunims pasirinkimą. Saugūs, iš kokybiškų medžiagų pagaminti antkakliai leis gyvūnui jaustis komfortiškai medžioklėje.

Šunų antkakliai internetu

Jei atėjo laikas keisti antkaklį šuniui, įsigykite naują tiesiog internetu. Platus pasirinkimas ir greitas aptarnavimas leis džiaugtis preke vos per kelias dienas. Siūlome biotaninius antkaklius šunims: ši medžiaga neįtikėtinai patvari, atspari vandeniui, saulės spinduliams, todėl ideali įvairiausio tipo medžioklėse. 

Drauge su antkakliu įsigykite specialią šviesą atspindinčią apykaklę. Ją turi turėti visi, kuriems rūpi jų medžioklės draugų saugumas. Tokią apykaklę pravartu turėti ir einant į vakarinius pasivaikščiojimus su šunimi. Atšvaitai padės kitiems eismo dalyviams matyti jūsų augintinį ir apsaugoti jį nuo galimų sužalojimų.

Antkakliai šunims

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: