Dresūros liemenės bei striukės šunų treniruotėms

Dresūros liemenės bei striukės šunų treniruotėms 

Yra 10 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 10 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 10 dalykų

Mokant šunį atlikti įvairias komandas reikia ne tik daug kantrybės, bet ir papildomų skatinimo priemonių, pavyzdžiui skanėstų. Taip pat tenka pasirūpinti pavadėliu, švilpuku ir kitais daiktais, kurie padeda valdyti šunį ir užtikrinti jo saugumą. Visa tai reikia kažkur patogiai susidėti, todėl čia pravers dresūros liemenė arba dresūros striukė.

Funkcionalios ir lengvos liemenės tinkamos dresūros metu, per varžybas, žygius su šunimis ar kitas veiklas. Gamintojo Pinewood siūlomos liemenės sukurtos taip, kad taptų jūsų sąjungininku šuns dresūros kelyje.

Rinkdamiesi liemenę atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios ji pagaminta: ji turi būti tvirta, patvari, patogumo suteikia ventiliacijos tinklelis. Tvirtumas čia yra ypatingas faktorius, nes šunų nagai gali lengvai pažeisti daugelį medžiagų.

Kuo daugiau kišenių, tuo geriau, tačiau jos turi būti lengvai ir greitai pasiekiamos. Patogu turėti specialią kišenę šunų atliekų maišams susidėti.

Šiuolaikinėse dresūros striukėse ar liemenėse rasite net specialią kišenę vandens buteliui, papildomas kilpas. Taip pat yra galimybė reguliuoti juosmenį bei apačią. Taip liemenė tvirtai priglus prie kūno ir suteiks jaukumo jausmą.

Specialaus impregnavimo dėka liemenės yra atsparios vėjui, lietui, purvui. Jas lengva valyti ir plauti, o tai labai patogu dirbant su daugiau nei vienu šunimi. Neutralios, žemės tonų spalvos padeda geriau susilieti su aplinka.

Šaltesniu oru labai pravers šunų dresūros striukės. Jos taip pat turi daug funkcionalių ir patogiai prieinamų kišenių, bet tuo pat metu šildo ir saugo nuo vėjo, sniego ar lietaus dresuotoją. Reguliuojami rankogaliai ir apačia leis striukei maloniai priglusti prie kūno ir jaustis patogiai visos dresūros sesijos metu.

Tiek liemenės, tiek striukės turi šviesą atspindinčių detalių papildomam saugumui užtikrinti esant miške ar atvirose erdvėse.

Dresūros liemenės internetu už žemą kainą

Dresūros liemenes pirkite jau dabar už palankią kainą. ehunt.lt siūlo funkcionalius drabužius šunų dresūrai: rinkitės iš plataus spalvų ir modelių asortimento. Atkreipkite dėmesį į medžiagą, kišenių kiekį, papildomus funkcionalumus, pavyzdžiui, galimybę reguliuoti liemenės ar striukės ilgį, suveržimą per liemenį.

Dresūros liemenės bei striukės šunų treniruotėms

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: