Repelentai

Repelentai 

Yra 8 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų

Net ir puikiausią laiką gamtoje gali apkartinti uodai ir erkės. Vos atšilus orams šie kraujasiurbiai medžiotojams sukelia diskomfortą, o tam, kad nemalonių akimirkų būtų galima išvengti, užtenka pasirūpinti priemonėmis, kurios atbaido vabzdžius. Tai purškalai, tepalai, specialūs prietaisai ar tinkami drabužiai. Pasirinkimas šiais laikais kaip niekada platus.

Kodėl repelentai yra neatsiejami nuo laisvalaikio gamtoje ir kaip tinkamai apsisaugoti nuo vabzdžių įkandimų?

Repelentai - kuo jie ypatingi?

Repelentai padeda efektyviai apsisaugoti nuo erkių, uodų ar kitų vabzdžių, kurių įkandimai ne tik dirgina odą, bet gali būti net pavojingi sveikatai. Repelentas nuo uodų padės išvengti nemalonių įgėlimų, o repelentas nuo erkių apsaugos jus bei aplinkinius nuo erkinio encefalito ar Laimo ligos. Kodėl dar medžiojant ar leidžiant laiką gamtoje reikalingi repelentai?

Patogumas: Purškiamos ar tepamos priemonės nuo vabzdžių yra labai patogios ir paprastos naudoti, o jų veikimo laikas ilgas, todėl net keletą valandų galėsite ramiai leisti laiką gamtoje ir užsiimti mėgstama veikla, pavyzdžiui, medžiokle. Taip pat populiarėja specialūs įrenginiai, atbaidantys uodus ir kitus kraujasiurbius mašalus. Jie veikia dideliame plote, o naudotis tokiais įrenginiais neįtikėtinai paprasta: užtenka į jų vidų įdėti specialius užpildus, prisotintus aletrinu.

Efektyvumas: Šiuolaikiniai repelentai yra efektyvūs, saugūs naudoti ir apsaugo nuo skausmingų ar pavojingų vabzdžių įkandimų. Galima naudoti tiek purškaluis ar tepalus, tiek įrenginius, dėvėti specialius Pinewood rūbus arba įsigyti Thermacell gaminių nuo uodų bei kitų vabzdžių. Visos šios priemonės padės išvengti kraujasiurbių mašalų ir erkių įkandimo. 

Platus panaudojimas: Mašalus atbaidančius įrenginius Thermacell galima imti į medžioklę, žvejybą, sodybą, taip pat naudoti namų terasoje. Jie yra ilgaamžiai ir sąlyginai nebrangūs. Purškiami repelentai taip pat tinka naudoti įvairiomis sąlygomis.

Thermacell prekinio ženklo produktai neabejotinai verti dėmesio: efektyvūs uodus atbaidantys įrenginiai veikia dideliame plote (net iki 21 kv. metrų), yra lengvi ir jais paprasta naudotis. 

Repelentai nuo uodų bei erkių internetu

Repelentai padės gamtoje jaustis jaukiai ir komfortiškai bei nesukti galvos dėl kraujasiurbių mašalų ar erkių. Pasirūpinkite kokybišku laiku gamtos apsuptyje ir įsigykite vabzdžius atbaidančias priemones tiesiog internetu jau dabar.

ehunt.lt rasite platų pasirinkimą ir žemas kainas, todėl puikiu laiku medžioklėje pasirūpinsite kaip niekada paprastai.

Repelentai

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: