Šaudymo akiniai

Šaudymo akiniai  

Yra 2 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Kiekvienos medžioklės metu svarbu užtikrinti maksimalų saugumą, todėl apsauginiai akiniai yra neatsiejama kiekvieno medžiotojo įrangos dalis. Jie užtikrina apsaugą nuo rikošeto ar kitų situacijų, kurias ne visada įmanoma numatyti net labiausiai patyrusiems profesionalams. 

Kodėl apsauginiai akiniai yra būtini kiekvienam medžioklės entuziastui ir kaip išsirinkti tinkamiausią modelį?

Kodėl apsauginiai šaudymo akiniai svarbūs?

Nors apsauginius akinius dėvi toli gražu ne kiekvienas medžiotojas, tai nereiškia, kad jų nedėvėti turėtumėte ir jūs. Šis aksesuaras yra investiciją į saugumą, todėl turėtų atsidurti pirkinių sąraše.

Miškingose vietovėse apsauginiai akiniai leis būti tikriems, kad į akį neįsimigs šakelė ar neįkris dulkių. Jie taip pat apsaugos nuo rikošeto, galimų cheminių nudegimų. Medžioklės metu dažniau nei galima įsivaizduoti nutinka nelaimingų atsitikimų, todėl šis aksesuaras efektyviai apsaugos akis nuo galimų sužalojimų. 

Be to, kad padeda apsaugoti regos organą, šie akiniai padeda geriau matyti. Pavyzdžiui, geltonos spalvos lęšiai suteikia didesnį kontrastą, todėl pageriną tikslumą. 

Rinktis tokius akinius svarbu atsižvelgti į keletą kriterijų. Pirmiausia, apsauginiai akiniai turėtų atitikti ANSI Z78.1 standartą, užtikrinti 100% UVA/UVB apsaugą, būti išlenktos formos. Būtent tokios formos rėmas patogiausiai priglunda prie veido, todėl lieka minimali tikimybė, kad pro jų rėmą svetimkūnis pateks į akis.

Iš plastiko ar titano pagaminti rėmai bus lengviausi, dėl to ir patogiausi kai akinius reikės dėvėti ilgesnį laiką. Šiuo metu medžiotojai dažniausiai naudoja kelių spalvų lęšius: oranžinius, pilkus, rusvus, geltonus ir skaidrius. 

Jei nuolat dėvite akinius, pirkite specialiai tam pritaikytus apsauginius akinius, kuriuos lengvai galėsite užsidėti ant nuolatiniam dėvėjimui skirtų akinių. Atkreipkite dėmesį, kad akiniai atitiktų aukščiausius optinius ir saugos standartus.

Apsauginiai šaudymo akiniai internetu už žemą kainą

Apsauginius akinius rinkitės atsakingai, nes jie, kaip ir ausinės, padeda apsaugoti svarbius juslės organus nepažeistus. Pasirūpinkite savo regos saugumu jau dabar ir išsirinkite tinkamiausią variantą ehunt.lt internetinejė parduotuvėje. Čia rasite ne tik platų pasirinkimą, bet ir palankias kainas, todėl viską, ko reikia medžioklei, galėsite įsigyti vienoje vietoje.

Šaudymo akiniai

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: