Prožektoriai ant galvos

Prožektoriai ant galvos 

Yra 4 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų

Medžiojant tamsiuoju paros metu tinkamas prožektorius yra būtinas. Dažnai lauko sąlygos nelepina, todėl ten, kur ribotas matomumas, visuomet praverčia įkraunami prožektoriai ant galvos. Jie leidžia saugiai leisti laiką miškingose vietovėse net pačiomis tamsiausiomis naktimis. 

Kuo jie ypatingi ir kaip išsirinkti prožektorius ant galvos?

Profesionalūs prožektoriai ant galvos - kuo jie ypatingi?

Ne tokiems patyrusiems medžiotojams gali pasirodyti, kad profesionalūs prožektoriai ant galvos tėra pinigų švaistymas, tačiau tai netiesa. Ekstremalioms sąlygoms skirti įrenginiai padės likti nepastebėtu ir saugiu nakties metu. 

Šio tipo prožektoriai leidžia laisvai judėti, jų nereikia laikyti rankoje, todėl užtikrinimas maksimalus komfortas ir laisvė bėgioti, šokinėti ar atlikti kitus intensyvius veiksmus.

Specialios spalvos (žalia bei mėlyna) garantuoja visišką slaptumą, o raudonos spalvos funkcija padeda saugoti bendražygių akis. Paprastas tokių prožektorių naudojimas padės, kai į situaciją reikia reaguoti čia ir dabar. o galimybė apšviesti didelį plotą leis nesusižaloti, neužkliūti už šaknų ar medžių šakų. Kai kurie LED prožektoriai ant galvos turi ne tik plataus kampo apšvietimo, bet ir apšvietimo į tolį funkcijas.

Kai kurie ant galvos prožektoriai turi mirksinčios šviesos funkciją, kuri ypač padeda kai reikia pagalbos arba norima duoti signalą.

Prožektoriai ant galvos - kaip išsirinkti?

Renkantis prožektorius ant galvos verta atkreipti dėmesį į keletą dalykų: įkrovimo būdą, apšvietimo atstumą, švietimo trukmę, šviesos intensyvumą, gamintojo suteikiamą garantiją bei prožektoriaus dydį. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tokias specifikacijas kaip galimos apšvietimo spalvos. 

Šviesos intensyvumas, matuojamas liumenais, taip pat gali tapti svarbiu faktoriumi, nes pasirinkimas iš tiesų didžiulis. Apsvarstykite ir tai.

 Ilgai trunkančioje medžioklėje būtina ilgai tarnaujanti baterija. Prožektorius ant galvos įkraunamas ilgalaikėje perspektyvoje gali padėti sutaupyti pinigų, nes nereikės rūpintis AAA tipo baterijomis, o reikalui esant tokį akumuliatorių bus galima greitai įkrauti.

Svarbu pasidomėti kitų naudotojų atsiliepimais: ar lengva prožektoriumi naudotis žiemos metu, kai mūvimos pirštinės? Ar funkcijos aiškiai suprantamos?

Dauguma šiuolaikinių prožektorių būna atsparūs vandeniui, todėl jei ši funkcija jums svarbi, pasidomėkite, ar pasirinkta prekė pažymėta kaip atspari vandeniui.

Kokybiškus ir tvirtus prožektorius galima pritaikyti daugelyje gyvenimo sričių, ne tik medžioklėje. Galėsite jį naudoti žvejyboje, vykstant į naktinius dviračių žygius ar užsiimant kitu aktyviu sportu, pavyzdžiui, dalyvaujant orientacinėse žaidynėse.

Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į komfortą. Kadangi prožektorius ant galvos gali būti reikalingas visą naktį, reikia, kad jis nespaustų, neveržtų, priglustų lengvai ir patogiai. Didelę įtaką patogumui gali daryti prožektoriaus svoris, todėl pasidomėkite šiuo parametru prieš įsigydami prekę. 

Prožektoriai ant galvos internetu už žemą kainą

Specializuotose medžioklės parduotuvėse rasite gausų prožektorių ant galvos pasirinkimą, todėl išsirinkti gali būti nelengva. Svarbiausia atkreipkite dėmesį į apšvietimo intensyvumą (jis varijuoja nuo 350 iki 450 liumenų), prekės svorį, baterijos gyvavimo laiką. 

Gali praversti skirtingų spalvų režimai: raudona spalva nepakeičiama budėjimo metu, o žalios ir mėlynos spalvos suteikia taip reikalingo slaptumo. Taip pat verta pasidomėti kitų naudotojų atsiliepimais, suteikiamos garantijos laikotarpiu.

Prožektoriai ant galvos

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: