Optiniai taikikliai

Optiniai taikikliai 

Yra 22 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 22 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 22 dalykų

Miškinė optika

Optiniai taikikliai yra tiesiog būtini sėkmingai medžioklei. Norint pataikyti ir neprašauti pro šalį, vien gerų akių neužtenka. Visai nesvarbu, ar ant ginklo būtų sumontuotas paprastas kryptukas, ar subtilus optinis taikiklis, šansai pataikyti jau kur kas didesni. Profesionaliai medžioklei rekomenduojame rinktis specialius optinius taikiklius, kurį platų pasirinkimą rasite mūsų asortimente.

Skaitydami toliau sužinosite apie optinių taikiklių privalumus ir jų įvairovę. Tuo pačiu sužinosite, į ką naudinga būtų atsižvelgti renkantis savo medžioklės poreikiams tinkamiausius taikiklius.

Optiniai taikikliai medžioklei, kaip išsirinkti?

Optinio taikiklio reikšmė labai didelė. Iš tiesų, daugelis patyrusių medžiotojų tik paliudytų, jog ginklas gali būti senas ir ne toks kokybiškas, tačiau taikikliui turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys. Būtent nuo taikiklio kokybės labiausiai priklauso, kokie bus šansai pataikyti ir sėkminga ar ne laukia medžioklė.

Kokį optinį taikiklį geriausia rinktis, priklauso nuo medžiojamo gyvūno ir atstumų. Lietuvoje vienu populiariausių pasirinkimų medžioklei yra optiniai taikikliai su 30 mm vamzdeliu, kurie didina apie 10–12 kartų. Tokie taikikliai idealiai tinka įprastai medžioklei iki 150 m atstumu į taikinį. Žinoma, galima bandyti savo rankos taiklumą ir per didesnį atstumą.

Jeigu medžiojama su varovais, reikalingas platus matymo laukas. Šiuo atveju, puikiai tinka 1,1–4 × 24 optiniai taikikliai (1,1–4 yra didinimo diapazonas, o 24 – objektyvo skersmuo, matuojamas mm). Medžioklei skirtų optinių taikiklių pasirinkimas labai platus – efektyviam šaudymui ir iš toli, ir iš arti. 

Optiniai taikikliai internetu

Renkantis optinius taikiklius – svarbu atsižvelgti į visų faktorių visumą – tiek į techninius rodiklius, tiek į gamintoją bei jo užtikrinamą kokybę. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tik kokybiškus, patikimų gamintojų optinius taikiklius ir kitą medžioklei būtiną įrangą. Jūsų laukia geros kainos su nuolaidomis bei daug pačių įvairiausių pasiūlymų skirtingiems medžioklės poreikiams. Sau tinkamą pasirinkimą ras ir pradedantieji, ir patyrę medžiotojai.

Kviečiame įsigyti perkant internetu, o jeigu kartais kiltų kokių neaiškumų ar klausimų – būtinai pasitarkite su mūsų specialistais.

Optiniai taikikliai

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: