Džemperiai medžioklei

Džemperiai medžioklei 

Yra 2 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Džemperiai yra puikus bei universalus rūbas tiek kasdieniame gyvenime, tiek ir medžioklėje: jie ne tik komfortiški, bet ir apsaugo nuo vėjo, suteikia šilumos. Tiek vyriški džemperiai, tiek moteriški džemperiai padeda išlikti sausiems net kai medžiojama šaltuoju metų laiku ar lietuje. 

Kaip išsirinkti geriausią džemperį medžioklei ir kur jį įsigyti? Apie tai plačiau pasakoja ehunt.lt specialistai.

Vyriški ir moteriški džemperiai medžioklei, kaip išsirinkti?

Kai pasirinkimas toks platus, gali kilti nemažai klausimų bandant išsirinkti džemperį medžioklei: kokia turėtų būti jo spalva? Medžiaga? Į ką atkreipti dėmesį?

Pirmiausia, džemperiai vyrams ir džemperiai moterims turi būti pagaminti iš tinkamos medžiagos. Jei įprastai esame linkę rinktis medvilnės gaminius, medžioklėje ji gali tapti tikru prakeiksmu: ši medžiaga itin gerai sugeria drėgmę, tačiau jos iš viso neišgarina, o kai lauke drėgna ir šalta nėra nieko blogiau nei dėvėti šlapius, šaltį traukiančius rūbus.

Rinkitės iš modernių, funkcionalių medžiagų pagamintus drabužius. Medžioklei puikiai tiks poliesteris, flisas arba net merino vilna. Šios medžiagos garantuos, kad net sušlapus neteks nutraukti medžioklės.

Taip pat svarbus ir dizainas. Džemperiai su gobtuvu patogūs, nes gali bent laikinai apsaugoti nuo lietaus ar vėjo. Jie tampa puikiu pasirinkimu medžiojant nelabai vėsiomis vasaros dienomis.

Atkreipkite dėmesį į džemperio medžioklei spalvą: ji turėtų būti panaši į tokias spalvas, kurias natūraliai sutinkame gamtoje. Žemiškos spalvos padeda užsimaskuoti ir likti nepastebėtiems medžioklės metu.

Prieš įsigydami džemperį peržiūrėkite internetinėse parduotuvėse pateikiamas dydžių lenteles ir išsirinkite tikslų savo dydį. Tam, kad jaustumėte maksimalų komfortą, džemperis turi būti tinkamo dydžio: nei per didelis, nei per mažas. Taip medžioklės metu neteks apriboti savo judesių.

Džemperiai medžioklei internetu už žemą kainą

Medžioklės drabužius iš gerai pasaulyje žinomo prekinio ženklo Pinewood bei kitų patikimų gamintojų įsigyti galite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Tiek vyrai, tiek moterys čia apsirengti gali nuo galvos iki kojų: siūlome platų asortimentą medžioklei skirtų drabužių.

Įsigykite kokybišką džemperį ir pasiruoškite nepamirštamiems nuotykiams gamtoje!

Džemperiai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: