Termovizoriai ir jų priedai

Termovizoriai ir jų priedai 

Yra 100 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Termovizoriai

  Norint sėkmingos ir patogios medžioklės su geru matomumu, reikalingi specialūs stebėjimo prietaisai – termovizoriai, kurie leidžia greitai atpažinti laukinius gyvūnus pagal skleidžiamą kūno šilumą. Termovizoriai medžioklei būna įvairių rūšių – šiame straipsnyje pasiaiškinsime, į ką būtų vertinga atkreipti dėmesį renkantis. 

  Toliau skaitydami rasite platų termovizorių skirtingiems medžioklės poreikiams pasirinkimą ir sužinosite tai, kas svarbu žinoti renkantis termovizorius.

  Termovizorius medžioklei, kaip išsirinkti?

  Termovizoriaus veikimo principas labai paprastas – šis prietaisas fiksuoja gyvūnų skleidžiamas elektromagnetines bangas. Gyvas kūnas skleidžia šilumą, arba šiluminę energiją, kurią ir „pagauna“ termovizorius. Per prietaisą tuomet matomi infraraudonieji spinduliai, kurie atvaizduojami ryškesnėmis spalvomis, nei aplinka. Medžioti su termovizoriais ypač patogu naktį, kada matomumas prastas ir kitaip pastebėti gyvūno yra tiesiog neįmanoma.

  Prekyboje galimas išties labai platus termovizorių pasirinkimas – pradedant pačiais paprasčiausiais jų variantais, baigiant patobulintais, profesionalių gamintojų sprendimais. Sau tinkamą variantą ras kone kiekvienas – tiek ieškantis minimalius poreikius atitinkančio prietaiso už mažą kainą, tiek profesionalūs medžiotojai, turintys medžioklėje specifinių tikslų. Pastaruoju atveju reikalingi itin kokybiški termovizoriai, kurie leistų greitai užfiksuoti gyvūnus per didelį atstumą.

  Kokį termovizorių rinktis, priklauso tik nuo jūsų poreikių. Egzistuoja keletas termovizorių pasirinkimo kriterijų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis:

  • objektyvo dydis – objektyvo dydis lemia matymo lauką ir atstumus. Kuo didesnis objektyvas, tuo didesniu atstumu galima matyti.

  • šiluminis jutiklis – nuo šiluminio jutiklio jautrumo priklauso tamsoje fiksuojamų vaizdų aiškumas ir ryškumas. Lengviau atpažinti objektus, šiuo atveju, laukinius gyvūnus, ir juos užfiksuoti.

  • vaizdo atnaujinimo dažnis – šis rodiklis nusako, kaip greitai ir dažnai atsinaujina ekrane rodomas turinys. Vaizdo atnaujinimo dažnis žymimas hercais (Hz). Jeigu, dažnis yra, sakykime, 50 Hz, tai vaizdas atnaujinamas 50 kartų per sekundę. Kuo greičiau atnaujinamas vaizdas, tuo sklandesnis ir aiškesnis matymas per termovizorių.

  Tai dar toli gražu ne visi termovizorių pasirinkimo aspektai. Dėl konkretaus jūsų poreikiams tinkamiausio varianto kviečiame pasitarti su mūsų specialistais.

  Termovizoriai internetu už žemą kainą

  Pravartu paminėti ir tai, jog termovizoriai puikiai pasitarnauja ne vien medžioklei. Juos naudoja ir ugniagesiai gelbėtojai, ieškantys dingusių žmonių, ir policininkai, kariai. Termovizorius dažnai praverčia ūkininkams, kurie lengviau randa pasiklydusius gyvulius. Šis prietaisas pats neskleidžia jokių spindulių, todėl niekaip nepakenkia stebimam gyvuliui. Jis skirtas tiesiog stebėjimui laikantis saugaus atstumo ir nepabaidant medžiojamų žvėrių.

  Termovizoriaus kaina priklauso nuo konkretaus prietaiso pasirinkimo. Labai daug lemia ir gamintojas bei jo užtikrinama kokybė. „Ehunt“ parduoda šių gamintojų aukštos kokybės termovizorius bei jų įrangą:

  • „Pulsar“;

  • „InfiRay“;

  • „HikMicro“;

  • ir kt.

  Be termovizorių dar taip pat rasite viską, ko reikia medžioklei. Pradedant patogia avalyne ir apranga, baigiant optiniais taikikliais, ginklais, žiūronais bei kita įranga.

  Aukštos kokybės naktinio matymo prietaisai termovizoriai geromis kainomis! Kviečiame susipažinti su plačiu mūsų pristatomu medžioklės prekių asortimentu ir išsirinkti dar pigiau, su nuolaida.

 • Priedai
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 100 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 100 dalykų

Jei turite klausimų apie užsakymo ir įsigijimo procesą, klauskite elektroninio pašto adresu info@ehunt.lt arba telefonu +37069440002

Termovizoriai ir jų priedai

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: