Medžioklinės kameros

Medžioklinės kameros 

Yra 8 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų

Medžioklė – tai ne tik šaudymas. Tai galimybė bent trumpam pabėgti nuo rutinos, buvimas gamtos apsuptyje bei laukinių gyvūnų stebėjimas. Tam, kad tai pavyktų daryti kaip niekada anksčiau, galima įsigyti medžioklės kamerą.

Ką apie jas svarbu žinoti ir kokios kameros medžioklei yra geriausios? Apie tai plačiau pasakoja ehunt.lt ekspertai.

Medžioklės kameros - ką svarbu žinoti?

Medžioklės kameros gali būti pačių įvairiausių techninių specifikacijų: skiriasi jutikliai, akumuliatoriaus tipas, kai kurios jų puikiai filmuoja tamsoje. Į ką atkreipti dėmesį renkantis kameras gamtos ir gyvūnų stebėjimui?

Pirmiausia reikia suprasti tokio prietaiso veikimo principą. Jose įmontuoti jutikliai (judesio, infraraudonųjų spindulių arba triukšmo), kurie suaktyvina kamerą. Kai kurios kameros jutikliui suveikus gali atsiųsti pranešimą į mobilųjį prietaisą. Tai padeda ypač lengvai stebėti gyvūnų judesius ir pagal tai planuoti tolimesnius savo veiksmus.

Tokios kameros ne tik palengvina medžioklę ar laukinės gamtos stebėjimą, bet ir leidžia geriau pažinti laukinius gyvūnus, jų elgesį, pamatyti, kaip jie buriasi, miega, stebėti esamus srautus.

Medžioklinės kameros ypač vertinamos urėdų, nes jų pagalba šie laukinės gamtos ekspertai gali lengvai stebėti gyvūnų populiacijos pokyčius.

Stebėjimo kameros medžioklei, nuo ko priklauso kaina?

Stebėjimo kameros medžioklei skiriasi ne tik parametrais ar dydžiu, bet ir kaina. Kodėl vienos jų kainuoja keliasdešimt eurų, o kitos gali atsieiti net kelis šimtus? 

Pavyzdžiui, medžioklinė kamera 4G yra atspari nepalankioms oro sąlygoms, o ją galima naudoti su SIM kortele, todėl nereikia jungtis prie Wi-Fi stoties. Ji veikia vos įdėjus SIM kortelę. Tokia belaidė kamera šiais laikais tampa nepakeičiama.

Kaina gali priklausyti ir nuo kameros budėjimo laiko, atliekamų funkcijų, jutiklių tipo. Kai kurios šiuolaikinės kameros turi saulės kolektorius, taigi galite pamiršti nepatogų baterijų keitimą.

Modernios kameros pateikia informaciją apie datą, laiką, lauko temperatūrą ar net mėnulio fazę. Su tokiu prietaisu sužinosite apie gyvūnus daugiau, nei kada svajojote.

Medžioklinės kameros internetu

Modernias kameras medžioklei įsigykite internetu. Rinkitės iš daugybės skirtingų variantų: atsižvelkite į kameros funkcijas, vaizdo kokybę, baterijos tipą. Jei dvejojate, jums padės ehunt.lt ekspertai. 

Medžioklinės kameros

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: