Liemenės medžioklei

Liemenės medžioklei 

Yra 3 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Patogios, funkcionalios ir lengvos liemenės yra idealus drabužis užsiimant tokia aktyvia veikla kaip medžioklė. Medžioklinė liemenė padės išlaikyti komfortišką temperatūrą: nebus nei per karšta, nei per šalta. Nors ir pagamintos iš skirtingų medžiagų, visos liemenės medžioklei bus tobulas vėsių vakarų palydovas. 

Kuo jos ypatingos ir ar galima įsigyti kokybišką liemenę už palankią kainą?

Medžioklinė liemenė - kuo ji ypatinga?

Liemenės medžioklei ypatingos dėl keletos aspektų. Jie yra tokie:

Komfortas: Šis viršutinis drabužis yra pagamintas iš medžiagų, kurių neperpučia vėjas, todėl net pačiu nemaloniausiu oru lauke jausitės gerai. Liemenės – šiltos, tačiau kvėpuojančios, dėl to net sušlapus ar suprakaitavus lengvai išdžius. Medžioklės prekių gamintojas Pinewood siūlo aukščiausios kokybės liemenes moterims ir vyrams: su šiais drabužiais buvimas gryname ore taps kaip niekada malonus.

Speciali gamybos technologija: Medžioklei skirtos Pinewood liemenės yra impregnuotos specialia medžiaga, kuri atstumia vandenį ir purvą, todėl nesušlapsite net kai oras medžioklės metu nelepins.

Funkcionalumas: Skirtingai nuo įprastų liemenių, kurios dažniausiai kišenių neturi arba turi kelias, liemenės, skirtos medžioklei, pasižymi neįtikėtinu funkcionalumu. Joje vietos bus pakankamai vietos susidėti svarbiausiems medžioklės amunicijai: šoviniams, racijai ir kitiems svarbiems dalykams..

Naudojimo būdas: Tokias liemenes galima naudoti ne tik gamtoje, bet ir šaudykloje: paminkštinta medžiaga apsaugos nuo atatrankos, o integruoto tinklelio dėka suteiks idealią temperatūrą, todėl neperkaisite.

Saugumas: Kai kurios medžioklinės liemenės yra labai ryškios spalvos (pvz., oranžinės), todėl būsite lengvai matomas kitiems medžiotojams. 

Galimybė reguliuoti: Tokios liemenės gali būti labai lengvai reguliuojamos. Nustatykite liemenės ilgį arba prigludimą prie kūno tam, kad galėtumėte jaustis patogiai ir jaukiai net kai miške teks praleisti ilgas valandas.

Šiluma: Liemenė – ne tik šiltųjų sezonų drabužis. Šildomos liemenės yra puikus pasirinkimas vykstant į medžioklę ar žvejybą šaltuoju sezonu. Ji lengva, universali ir šilta, o šildymą valdyti labai paprasta: užtenka paspausti mygtuką ir mėgautis komfortu.

Liemenės medžioklei internetu už žemą kainą

Liemenė yra vienas būtiniausių medžiotojo atributų, o Pinewood medžioklinės liemenės tikrai nustebins jus kokybe, funkcionalumu ir komfortu. Prie kiekvienos prekės rasite nurodytą dydžių lentelę, todėl išsirinkti bus labai paprasta. Pirkite šias liemenes internetu: taip galėsite būti tikri, jog prekę įsigijote geriausia kaina.

Liemenės medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: