Prekės šunims

Prekės šunims 

Yra 52 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Švilpukai šunims

  Visi šunų augintojai bent kartą yra susidūrę su šio gyvūno išsiblaškymu pasivaikščiojimo metu ar šeimininko duodamų komandų ignoravimu. Tai labai nemalonu, ypač, kai su tuo susiduriama medžioklėje, kur greitis ir šuns paklusnumas tampa labai svarbiu faktoriumi sėkmei. Tokiu atveju gali padėti švilpukas šunims.

  Šis mažas, ant kaklo kabinamas daiktas labai praverčia pradėjus dresuoti šunį, kai jis dar tik mokosi reaguoti į šeimininko komandas. Medžioklėje šuo gali nubėgti didelį atstumą, todėl šeimininko balso paprasčiausiai nebesigirdi, tačiau aukšto dažnio (8 Hz) signalą šis gyvūnas puikiai girdi ir žino, kur reikia grįžti ar kokią komandą tuo metu atlikti.

  Metaliniai švilpukai prasčiau veikia šaltyje, o su plastikiniais fiksuoto dažnio švilpukais tokių problemų nekyla, todėl į medžioklę rekomenduojama rinktis būtent pastaruosius.

  Rinkoje nesunkiai galima rasti ir ultragarsinių švilpukų, kurių dažnis siekia net iki 25 Hz. Jie taip pat tinkami medžioklei ar ten, kur yra daug žmonių, nes toks dažnis žmogaus ausiai negirdimas, o štai gyvūnai jį girdi puikiai ir gali vykdyti komandą.

  Tam, kad šuo išmoktų tinkamai reaguoti į švilpuką, reikia pradėti nuo mažų komandų, kurių atlikimas gyvūnui pradėtų asocijuotis su teigiamais dalykais. Taigi, pirmiausia jums pašvilpus ir šuniui sureagavus duokite jam skanėstą. Tai darykite saugioje namų erdvėje, kur gyvūnas jaučiasi atsipalaidavęs ir ramus. Vėliau tęskite dresūrą lauke ir užduotis sunkinkite. Toks dresavimas tikrai pareikalaus laiko ir pastangų, tačiau likite kantrūs ir tuomet galėsite pasimėgauti savo kantybės vaisiais.

  Švilpukai šunims internetu

  Švilpukus šunims pirkite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Ieškokite kokybiškų, vieną dažnį skleidžiančių ir iš plastiko pagamintų švilpukų, kurie padės išmokyti šunį įvairiausių komandų ir tikrai pravers medžioklėje. Plastikiniai švilpukai savo funkcijų nepraranda net ir didžiausiame šaltyje, todėl tiks žiemos medžioklės metu.

 • Treniruotėms
 • Antkakliai šunims

  Medžioklė traukia visais metų laikais ir bet kokiu oru, o į ją vykstant su keturkoju draugu privalu pasirūpinti ir jo saugumu. Antkakliai šunims yra patogus ir saugus būdas pasirūpinti tuo, kad šuo visuomet būtų šalia jūsų. Kaip jį išsirinkti ir kokia yra jų kaina?

  Antkakliai šunims, kokį pasirinkti?

  Dažna šunų augintojų klaida – rinkti antkaklį keturkojui antkaklį pagal jo išvaizdą ir grožį, o ne pagal turimas savybes. Dresuojant šunį ar ruošiantis su juo į medžioklę pirmoje vietoje turi būti ne dizainas, o saugumas ir funkcionalumas. 

  Šunų antkakliai pranašesni už petnešas tuo, kad juos galima labai greitai užsegti ir atsegti. Labai svarbu jį rinkti pagal augintinio dydį, nes parinkus netinkamų apimčių antkaklį šuo nesunkiai gali iš jo išsinerti ir įstumti jus ir gyvūną į nemalonią situaciją. Pernelyg užveržtas antkaklis gali sutrikdyti šuns kvėpavimą.

  Renkant antkaklį pamatuokite šuns kaklo apimtį ir prie gauto skaičiaus pridėkite dar 5 centimetrus. „Iš akies“ nematuokite, nes net padarius nedidelę paklaidą gali tekti įsigyti kito dydžio antkaklį. Tarp antkaklio ir šuns kaklo privalo likti bent kelių centimetrų atstumas, galioja dviejų pirštų taisyklė. Laikydamiesi šio paprasto metodo būsite tikri, kad gyvūnas jausis patogiai ir galės laisvai kvėpuoti.

  Yra keletas antkaklių tipų, juos įprastai nusako medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Bene populiariausi medžioklėse yra šunų antkakliai, pagaminti iš neopreno – medžiagos, kuri naudojama nardymo bei plaukimo kostiumams gaminti. Ji ypatingai greitai džiūna, leidžia odai kvėpuoti, yra paprastai valoma ir nereikalauja specialios priežiūros. Medžioklėje toks šuns antkaklis – idealus, ypač jei medžioklė vyksta šalia vandens telkinio arba vandenyje.

  Biotaniniai antkakliai turi keletą unikalių savybių: jie antibakteriniai ir priešgrybeliniai, atsparūs vandeniui, plyšimams, UV spinduliams. Išvaizda ir pojūčiu primena odą, tačiau yra labai lengvai valomi. Toks antkaklis idealus medžiokliniams šunims. Ryški spalva padės pamatyti keturkojį iš toli. Patogiai tvirtinami specialia metaline sagtimi su plačiu skylučių pasirinkimu, todėl tiks įvairių dydžių šunims.

  Nailoninius antkaklius galime vadinti klasika: jie tinkami kone visų dydžių ir veislių šunims, net ir tiems keturkojams, kurie turi alergijų. Rinktis galima iš daugybės spalvų ir dizainų, be to, jų kaina dažnai būna žemesnė nei kito tipo antkaklių.

  Odiniai antkakliai yra ilgaamžiai, atrodo solidžiai, labiausiai dėl savo tvirtumo tinka didelių veislių šunims arba tiems gyvūnams, kurie yra itin aktyvūs.

  Specialus žiedelis, esantis ant visų antkaklų, yra skirtas pavadėlio prisegimui. Pavadėlį rinkitės pagal užsiėmimų su šunimi tipą: ilgi pavadėliai rekomenduojami šunims pėdsekiams, o trumpi pravers tik pradėjus dresūros procesą.

  Nuo ko priklauso kaina?

  Šunų antkaklių kainai įtaką pirmiausiai daro medžiaga, iš kurios jis yra pagamintas. Nailoniniai antkakliai bus pigesni nei, pavyzdžiui, odiniai. Idealų kainos ir kokybės santykį turi biotaniniai antkakliai: jie turi daugybę teigiamų savybių, puikiai tinka medžiokliniams šunims, nes yra tvirti ir atsparūs vandeniui. Lengvai valoma, odą primenanti medžiaga nesukels jokių rūpesčių net nepalankiausiu oru.

  Kainų įvairovė iš tiesų didelė, tačiau pirmiausia antkaklius šunims rinktis reikia ne pagal gražią išvaizdą, o pagal funkcijas ir patogumą jūsų mylimam gyvūnui.

  Ne paslaptis, kad kainą gali lemti ir gamintojo vardai. Pasaulyje puikiai žinomų prekės ženklų prekės dažnai kainuoja kiek brangiau dėl patikimumo ir geros reputacijos

  Internetinėje parduotuvėje ehunt.lt rasite platų antkaklių šunims pasirinkimą. Saugūs, iš kokybiškų medžiagų pagaminti antkakliai leis gyvūnui jaustis komfortiškai medžioklėje.

  Šunų antkakliai internetu

  Jei atėjo laikas keisti antkaklį šuniui, įsigykite naują tiesiog internetu. Platus pasirinkimas ir greitas aptarnavimas leis džiaugtis preke vos per kelias dienas. Siūlome biotaninius antkaklius šunims: ši medžiaga neįtikėtinai patvari, atspari vandeniui, saulės spinduliams, todėl ideali įvairiausio tipo medžioklėse. 

  Drauge su antkakliu įsigykite specialią šviesą atspindinčią apykaklę. Ją turi turėti visi, kuriems rūpi jų medžioklės draugų saugumas. Tokią apykaklę pravartu turėti ir einant į vakarinius pasivaikščiojimus su šunimi. Atšvaitai padės kitiems eismo dalyviams matyti jūsų augintinį ir apsaugoti jį nuo galimų sužalojimų.

 • Pavadėliai šunims

  Šunys yra ištikimiausi medžioklės partneriai, galintys dalyvauti įvairių tipų medžioklėse (vandens, lauko, miško), sekti grobį, jį atnešti ir pan. Tiek dresuojant šunį, tiek su juo dalyvaujant medžioklėje svarbu pasirūpinti tinkamu pavadėliu. Taip ir gyvūnas, ir jo šeimininkas jausis saugūs. Kokį pavadėlį pasirinkti, kokie yra jų privalumai ir kur įsigyti?

  Šunų pavadėliai medžioklei, kokį pasirinkti?

  Pavadėliai šunims būna keletos tipų, kuriuos čia ir apžvelgsime. Jį renkantis svarbu atsižvelgti į pavadėlio patogumą, medžiagą, ilgį. Šunų pavadėliai yra svarbūs dresūrai ir kasdienai.

  Ilgi pavadėliai šunims leis šuniui netrukdomai tyrinėti visą savo aplinką, tačiau jūs vis tiek galėsite jaustis saugiai žinodami, kad mylimas gyvūnas yra kelių metrų atstumu. Jie labai tinkami pėdsekiams šunims.

  Medžiokliniams šunims skirti pavadėliai įprastai būna labai tvirti, atsparūs plyšimui, nedyla. Jie taip pat atsparūs vandeniui, dažnai padengti specialia antibakterine ir priešgrybeline medžiaga, todėl tokį pavadėlį bus galima naudoti labai ilgą laiką.

  Pavadėliai dideliems šunims gali būti vientisi, todėl šuniui neįmanoma netikėtai iš jo išsinerti. Tokie pavadėliai pranašūs dar ir tuo, kad neturi atskiro antkaklio, todėl nekyla rizikos kažkur užkibti ir taip sužeisti šunį. 

  Vientisi pavadėliai padeda pradedant šuns dresūrą: pasirinkite trumpesnį ilgį ir pradėkite mokyti šunį komandų. Patogu tai, kad turint vientisą pavadėlį į netinkamą šuns elgesį galima reaguoti akimirksniu, nes užtenka tik šiek tiek pavadį patraukti.

  Ilgi pavadėliai šunims, kokie privalumai?

  Ilgi pavadėliai šunims yra idealūs šunims pėdsekiams. Jie padeda sukurti laisvės jausmą gyvūnui, kuris gali nevaržomai nubėgti keliolika metrų ir atnešti laimikį. Tokie pavadėliai puikus dalykas, nes šuo tyrinėja, tačiau šeimininkas vis dar turi pilną kontrolę ir puikiai žino, kur yra augintinis. Jei išmokysite savo šunį visur ir visada reaguoti į komandas, šis pavadėlis taps puikiausiu medžioklių draugu.

  Toks pavadėlis idealus ir jauniems ar baikštiems šuniukams, kuriems svarbus šeimininko artumas tyrinėjant naują aplinką. Kadangi pavadžio medžiaga atspari vandeniui, jis pravers ir vandenyje, kai kyla rizika šuns sveikatai (pvz., matote, jog upėje yra stipri srovė) ar žiemos metu, kai šuo gali netikėtai išsigąsti fejerverko.

  Nepatyrusiems medžioklinių šunų augintojams gali kilti klausimas, kokio ilgio pavadėlį rinktis. Tai priklauso nuo keletos faktorių: jei planuojate su augintiniu dalyvauti varžybose, dažniausiai būna nurodytas konkretus pavadėlio ilgis. Kitu atveju rinkitės atsižvelgdami į šiuos kriterijus: 

  • Kuo ilgesnis pavadėlis, tuo jis sunkesnis.

  • Ilgesnis pavadėlis dažnai susipainioja.

  • Ilgas pavadėlis suteikia šuniui didesnį laisvės pojūtį.

  Pavadėliai šunims internetu

  Puikus būdas rasti ir įsigyti aukščiausios kokybės pavadėlių šunims yra pirkti internetu. Internetinėje parduotuvėje ehunt.lt rasite ilgų, vientisų ir daugybę kitokių kokybiškų pavadėlių, skirtų medžiokliniams šunims ir jų dresūrai.

 • Krepšiai
 • Liemenės šunims

  Šunys yra aktyvūs ir smalsūs gyvūnai, kuriems tyrinėti aplinką – vienas malonumas, todėl šeimininko atsakomybė yra pasirūpinti savo augintinio saugumu. Liemenės šunims padeda jiems likti gerai matomiems tamsiuoju paros ir apsaugoti mylimą gyvūną nuo sužalojimų.

  Liemenės šunims medžioklei suteikia didesnę kontrolę jums ir tuo pačiu saugumą jūsų mylimam augintiniui. Prisegę pavadėlį prie liemenės galėsite akimirksniu sureaguoti į nenumatytas situacijas ir laikyti šunį šalia savęs.

  Kuo dar svarbus šis aksesuaras ir kur jį įsigyti?

  Liemenės šunims medžioklei, kodėl tai svarbu?

  Liemenė šuniui yra lengvai reguliuojama ir pagaminta iš medžiagos, kurią galima greitai nuvalyti ar išplauti. Kadangi ji apsiūta šviesą atspindinčiomis juostomis jūs lengvai pastebėsite šunį net iš tolimo atstumo, todėl gyvūnas bus apsaugotas nuo nemalonių nutikimų.

  Iš patvarios medžiagos pagaminta liemenė su atšvaitais gali padėti išvengti traumų, pavyzdžiui, augalų ir medžių šakų įbrėžimų, spyglių. Tokia liemenė taip pat šiek tiek apsaugo nuo lietaus.

  Svarbu įsigyti liemenę pagal augintinio dydį. Į tai būtinai atkreipkite dėmesį, nes liemenė neturi būti per laisva, kad šuo nepajėgtų lengvai iš jos išsinerti. Dvigubas užsegimas taip pat reikalingas dėl augintinio komforto: jis gali laisvai nevaržomai judėti.

  Net ir turėdami tankų kailį gyvūnai gali sušalti. Liemenė padeda išlikti šuniui sausam lietaus ar sniego metu, šiek tiek apsaugo nuo nemalonaus vėjo.

  Liemenės šunims internetu

  Patikimas ir kokybiškas liemenes šunims įsigykite jau dabar. Internetinėje parduotuvėje ehunt.lt rasite liemenių šunims bei kitų medžioklinių šunų dresūrai ir apsaugai skirtų prekių. Kaip ir jūs, jūsų medžioklės pagalbininkas turi jaustis saugus, o liemenė su atšvaitais yra tarsi saugumo garantas: gyvūnas tampa gerai pastebimas ir jums, ir kitiems medžiotojams.

 • Žaidimams
 • Dresūros liemenės bei...

  Mokant šunį atlikti įvairias komandas reikia ne tik daug kantrybės, bet ir papildomų skatinimo priemonių, pavyzdžiui skanėstų. Taip pat tenka pasirūpinti pavadėliu, švilpuku ir kitais daiktais, kurie padeda valdyti šunį ir užtikrinti jo saugumą. Visa tai reikia kažkur patogiai susidėti, todėl čia pravers dresūros liemenė arba dresūros striukė.

  Funkcionalios ir lengvos liemenės tinkamos dresūros metu, per varžybas, žygius su šunimis ar kitas veiklas. Gamintojo Pinewood siūlomos liemenės sukurtos taip, kad taptų jūsų sąjungininku šuns dresūros kelyje.

  Rinkdamiesi liemenę atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios ji pagaminta: ji turi būti tvirta, patvari, patogumo suteikia ventiliacijos tinklelis. Tvirtumas čia yra ypatingas faktorius, nes šunų nagai gali lengvai pažeisti daugelį medžiagų.

  Kuo daugiau kišenių, tuo geriau, tačiau jos turi būti lengvai ir greitai pasiekiamos. Patogu turėti specialią kišenę šunų atliekų maišams susidėti.

  Šiuolaikinėse dresūros striukėse ar liemenėse rasite net specialią kišenę vandens buteliui, papildomas kilpas. Taip pat yra galimybė reguliuoti juosmenį bei apačią. Taip liemenė tvirtai priglus prie kūno ir suteiks jaukumo jausmą.

  Specialaus impregnavimo dėka liemenės yra atsparios vėjui, lietui, purvui. Jas lengva valyti ir plauti, o tai labai patogu dirbant su daugiau nei vienu šunimi. Neutralios, žemės tonų spalvos padeda geriau susilieti su aplinka.

  Šaltesniu oru labai pravers šunų dresūros striukės. Jos taip pat turi daug funkcionalių ir patogiai prieinamų kišenių, bet tuo pat metu šildo ir saugo nuo vėjo, sniego ar lietaus dresuotoją. Reguliuojami rankogaliai ir apačia leis striukei maloniai priglusti prie kūno ir jaustis patogiai visos dresūros sesijos metu.

  Tiek liemenės, tiek striukės turi šviesą atspindinčių detalių papildomam saugumui užtikrinti esant miške ar atvirose erdvėse.

  Dresūros liemenės internetu už žemą kainą

  Dresūros liemenes pirkite jau dabar už palankią kainą. ehunt.lt siūlo funkcionalius drabužius šunų dresūrai: rinkitės iš plataus spalvų ir modelių asortimento. Atkreipkite dėmesį į medžiagą, kišenių kiekį, papildomus funkcionalumus, pavyzdžiui, galimybę reguliuoti liemenės ar striukės ilgį, suveržimą per liemenį.

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 52 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 52 dalykų

Medžioklė tampa gerokai smagesnė su ištikimu draugu – šunimi. Šunys ne tik padeda surasti grobį, bet ir tampa puikia kompanija leidžiant ilgus vakarus lauke. Norint, kad jūsų medžioklės draugas būtų paklusnus, patenkintas ir gebėtų laiku bei tinkamai atlikti reikiamas komandas, reikia jį dresuoti ir gerai prižiūrėti.

Jei norite, jog šuo jūsų klausytų, jis turi jaustis saugus. Įsigiję draugą medžioklei pradėkite nuo trumpų treniruočių. Jų metu gali prireikti aporto, kurį šuo turi surasti ir atnešti jums. Svarbu paminėti, kad tai nėra žaislas, o treniruočių įrankis. Šias grobio simuliacijas galima naudoti net ir vandenyje, nes jie pagaminti iš tvirtos drobės, atsparios pažeidimams.

Medžiokliniai šunys yra pripratinti reaguoti į švilpuko garsą, todėl jį taip pat būtina įsigyti. Šie švilpukai ypatingi tuo, kad išlaiko savo garso dažnį, todėl šuo visuomet žinos, kur tiksliai grįžti.

Šuo po teisingai atlikto veiksmo turi būti apdovanotas, todėl patogu įsigyti skanėstų krepšelį, kurį galima segti prie diržo ar tvirtinti magnetu. Gamintojo Pinewood krepšys skanėstams lengvai plaunamas bei patogus naudoti. Mokant šunį atlikti tam tikrus veiksmus, reikalingus medžioklėje, labai praverčia ir dresūros diržas, kuriame rasite daug kišenių visiems reikalingiems daiktams dresūrai susidėti.

Prekės šunims, kurie yra ruošiami medžioklei, turėtų būti perkamos iš specializiuotų parduotuvių: taip būsite tikri, kad investuojate į šuniui saugius, kokybiškus daiktus. Medžiokliniams šunims reikalinga ryškiaspalvė liemenė taip šuo bus pastebimas visiems medžiotojams. Tokia liemenė praverčia ir vaikštant tamsiuoju paros metu.

Šunų prekės internetu yra puikus pasirinkimas skubantiems: įsigykite visas reikalingus aksesuarus sėkmingai medžioklei su ištikimiausiu draugu vos per kelias minutes.

Šunų prekės internetu už žemą kainą

Šunų prekės yra labai populiarios, todėl neretai fizinėse parduotuvėse jas gauti sunku arba reikia laukti savaitę ar net dar ilgiau. Prekės šunims internetu yra greičiausias ir patogiausias būdas gauti norimus daiktus: antkaklius, pavadėlius, liemenes.

Prekės šunims

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: