Medžiotojo skrybelės

Medžiotojo skrybelės 

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Ruošiantis medžioklei reikia pasirūpinti ne tik kulkomis ir ginklais, bet ir svarbiais aksesuarais. Vienas jų yra medžiotojo skrybėlė. Ši aprangos detalė padeda apsaugoti akis nuo svetimkūnių, o galvą ir veidą nuo vėjo bei lietaus. Skrybėlė, pagaminta iš vilnos, neįtikėtinai gerai šildys galvą ir suteiks komfortą medžioklės metu.

Kaip ją išsirinkti ir kur galima įsigyti skrybėlę medžioklei?

Skrybėlės medžioklei, kaip išsirinkti?

Pirmiausia, tikra ir klasikinė medžiotojo skrybėlė yra pagaminta iš vilnos: ši medžiaga atrodo solidžiai ir puošia. Ypač puikiai atrodo vintage tipo skrybėlė, su kuria kiekvienas asmuo pasijus lyg kino filmo herojus.

Vis dėlto, laikai keičiasi ir natūralios medžiagos užleidžia vietą sintetinėms, kurios savo savybėmis lenkia ir kartais net keliomis galvomis pranoksta natūralias. 

Šiuolaikinės technologijos dėka sintetinės medžiagos, pavyzdžiui, poliesteris, puikiai izoliuoja šilumą, nėra pralaidžios vėjui, tačiau gerai išgarina drėgmę ir neleidžia kauptis garams. Tai yra idealus pasirinkimas visiems, kuriems svarbu kaina ir kokybė.

Daugumos šiuolaikinių medžiotojo skrybėlių viduje rasite tinklelį, kuris apsaugo nuo prakaito ir neleidžia galvai perkaisti ar peršalti. Patikimas gamintojas Pinewood siūlo puikias, solidžias ir kokybiškas medžiotojo skrybėles, kurios pravers šiltesniais sezonais, kai nereikia nuo šalčio apsaugoti ausų.

Tam, kad būtumėte gerai pastebimi, rekomenduojama papildomai įsigyti signalinę juostą, dedamą ant skrybėlės (jei jūsų išsirinkta jos neturi). Tai padės likti pastebėtiems kitų medžiotojų ir išvengti nemalonių atsitikimų, pavyzdžiui, atsitiktinio šūvio.

Skrybėlės medžioklei internetu

Kokybiškas ir patikimo gamintojo Pinewood bei kitų skrybėles įsigykite jau dabar internetu. Rinkitės iš 100% vilnos pagamintus gaminius arba išmėginkite naujoviškas, iš sintetinių medžiagų pagamintas medžiotjo skrybėles.

ehunt.lt rasite visas aprangos detales ir drabužius, kurių gali prireikti sėkmingai medžioklei. Rinkitės iš plataus gaminių asortimento ir įsigykite viską, ko gali prireikti. Pamirškite nuobodų važinėjimą po skirtingas parduotuves, nes yra ehunt.lt internetinė parduotuvė.

Medžiotojo skrybelės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: