Žieminiai batai medžioklei

Žieminiai batai medžioklei 

Yra 7 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

Žiemos metu stebint ir laukiant, kol pasirodys gyvūnai, gali tekti nemažą laiko dalį praleisti lauke. Sniegas, žvarbus vėjas, drėgmė ir šaltis sugadina net nuostabiausias akimirkas, todėl svarbu pasirūpinti tinkamais drabužiais ir avalyne. Žieminiai batai medžioklei yra nepakeičiami. Kodėl verta į juos investuoti ir kaip išsirinkti geriausius batus?

Žieminiai batai, kodėl jie svarbūs?

Sandarūs žieminiai batai ne tik apsaugo ir šildo kojas, bet ir padeda joms išlikti sausoms net einant per sniegą. Specialus batų padas garantuoja tobulą sukibimą su bet kokiu danga ir padeda nepaslysti. Su tinkama avalyne liksite saugūs.

Vandeniui atsparūs, lankstūs ir patogūs batai leis nesunkiai ilgą laiką pastovėti ant kojų nepavargstant. Pinewood žieminiai batai medžioklei suteiks jaukumo jausmą: dėka kokybiškų ir patvarių medžiagų jų komfortu mėgausitės ilgus metus.

Labai svarbu, kad žieminiai batai kvėpuotų: modernios gamybos dėka šiuolaikiniai batai medžioklei užtikrina kūno šilumos kaupimą ir gerą šilumos izoliaciją, tačiau koja vis tiek gali kvėpuoti, todėl neprakaituoja.

Žieminiai batai tinka ne tik medžioklei, bet ir bet kokiai aktyviai veiklai lauke, kai nelepina šiluma. Atsparūs vandeniui batai pravers žygiuose, darbe ar žvejojant.

Žieminiai batai, kaip išsirinkti?

Tam, kad be baimės galėtumėte pasitikti žiemos medžioklėje laukiančius iššūkius, būtinai pasižiūrėkite į internetinėje parduotuvėje ehunt.lt pateiktas dydžių lenteles. Per maži ar per dideli batai neleis jaustis patogiai, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio avalynę.

Būtinai reikia pasidomėti iš kokios medžiagos batai pagaminti. Nesunku rasti žieminių guminių batų arba įprastų žieminių batų su šiurkščiu profiliu, kuris puikiai sukimba net su sildžiausias paviršiais.

Patariami rinktis batus, dengiančius bent dalį blauzdų: taip būsite tikri, kad kojos bus maloniai šiltos ir sausos.

Žieminiai batai medžioklei internetu

Platų žieminių batų medžioklei ar kitoms aktyvioms veikloms lauke rasite internetinėje svetainėje ehunt.lt. Pinewood ir kitų gamintojų batai, skirti sniegui ir ledui, leis komfortiškai praleisti laiką net esant žemai temperatūrai. Atkreipkite dėmesį į bato padą ir medžiagą, iš kurios batai pagaminti.

Žieminiai batai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: