Avalynė  

Yra 3 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Žieminiai batai...

  Žiemos metu stebint ir laukiant, kol pasirodys gyvūnai, gali tekti nemažą laiko dalį praleisti lauke. Sniegas, žvarbus vėjas, drėgmė ir šaltis sugadina net nuostabiausias akimirkas, todėl svarbu pasirūpinti tinkamais drabužiais ir avalyne. Žieminiai batai medžioklei yra nepakeičiami. Kodėl verta į juos investuoti ir kaip išsirinkti geriausius batus?

  Žieminiai batai, kodėl jie svarbūs?

  Sandarūs žieminiai batai ne tik apsaugo ir šildo kojas, bet ir padeda joms išlikti sausoms net einant per sniegą. Specialus batų padas garantuoja tobulą sukibimą su bet kokiu danga ir padeda nepaslysti. Su tinkama avalyne liksite saugūs.

  Vandeniui atsparūs, lankstūs ir patogūs batai leis nesunkiai ilgą laiką pastovėti ant kojų nepavargstant. Pinewood žieminiai batai medžioklei suteiks jaukumo jausmą: dėka kokybiškų ir patvarių medžiagų jų komfortu mėgausitės ilgus metus.

  Labai svarbu, kad žieminiai batai kvėpuotų: modernios gamybos dėka šiuolaikiniai batai medžioklei užtikrina kūno šilumos kaupimą ir gerą šilumos izoliaciją, tačiau koja vis tiek gali kvėpuoti, todėl neprakaituoja.

  Žieminiai batai tinka ne tik medžioklei, bet ir bet kokiai aktyviai veiklai lauke, kai nelepina šiluma. Atsparūs vandeniui batai pravers žygiuose, darbe ar žvejojant.

  Žieminiai batai, kaip išsirinkti?

  Tam, kad be baimės galėtumėte pasitikti žiemos medžioklėje laukiančius iššūkius, būtinai pasižiūrėkite į internetinėje parduotuvėje ehunt.lt pateiktas dydžių lenteles. Per maži ar per dideli batai neleis jaustis patogiai, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio avalynę.

  Būtinai reikia pasidomėti iš kokios medžiagos batai pagaminti. Nesunku rasti žieminių guminių batų arba įprastų žieminių batų su šiurkščiu profiliu, kuris puikiai sukimba net su sildžiausias paviršiais.

  Patariami rinktis batus, dengiančius bent dalį blauzdų: taip būsite tikri, kad kojos bus maloniai šiltos ir sausos.

  Žieminiai batai medžioklei internetu

  Platų žieminių batų medžioklei ar kitoms aktyvioms veikloms lauke rasite internetinėje svetainėje ehunt.lt. Pinewood ir kitų gamintojų batai, skirti sniegui ir ledui, leis komfortiškai praleisti laiką net esant žemai temperatūrai. Atkreipkite dėmesį į bato padą ir medžiagą, iš kurios batai pagaminti.

 • Batai medžioklei

  Ruošiantis į medžioklę svarbi patogi ir kokybiška avalynė. Batai medžioklei turėtų būti patvarūs, gerai apsaugoti nuo įvairių aplinkos sąlygų, būti tinkami įvairiais orais konkretaus sezono metu. Su jais nesušalsite, nesušlapsite, galėsite patogiai judėti nepatirdami apsunkintų judesių, kas itin svarbu medžioklėje, kurioje reikia veikti greitai, patogiai ir tyliai.

  Toliau skaitydami sužinosite viską apie medžioklės avalynę – nuo kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis iki plataus asortimento, pritaikyto skirtingiems medžioklės poreikiams.

  Batai medžioklei, kuo jie ypatingi?

  Medžioklei skirti batai – tai nėra įprasti batai. Jiems būdingos padidinto atsparumo savybės. Dažniausiai tai storo pado, guminiai, atsparūs lietui ir drėgmei batai, leidžiantys patirti maksimalų įmanomą komfortą. 

  Ne paslaptis, jog medžioklės metu kiekvienam medžiotojui tenka susidurti su įvairiomis aplinkos sąlygomis, kurios dažnai būna nenumatytos. Gali tekti bristi per nuo lietaus įmirkusią purviną žemę, per brūzgynus, kitas kliūtis, todėl reikalingi išties patvarūs ir patogūs avalynės sprendimai.

  Šiuo atveju specialūs medžioklės batai yra sukurti itin tvirti ir kokybiški, tinkami įvairioms oro sąlygoms. Dažniausiai medžiokliniai batai gaminami iš PVC, EVA medžiagų, kokybiškos odos ar gumos. Tai ir žieminiai, ir vasariniai, ir universalūs, įvairiems metų laikams tinkami avalynės sprendimai, su kuriais tokį žodį kaip diskomfortas galėsite tiesiog pamiršti.

  Kaip išsirinkti?

  Rinkdamiesi medžioklės batus, pirmiausia atsižvelkite į jų tipą. Ar jums reikalingi guminiai medžioklės batai, ar užteks paprastų, odinių? Priklausomai nuo to, kokiose vietovėse medžiosite ir kokios aplinkos sąlygos nusimato – ir pasirinkimai. Jeigu savo kelyje susidursite su vandeniu, geriausia yra rinktis ilgus guminius batus. Jei medžiosite sausumoje, gali užtekti patogesnių, ne tokių ilgų batų. 

  Pirkdami pasidomėkite avalynės sudėtimi ir gamybai naudotomis medžiagomis – tai irgi gali padiktuoti lemiamą sprendimą. Geriausią rinktis iš kokybiškų medžiagų pagamintus, sandariai sutvirtintus batus – tokie bus ilgaamžiai ir tikrai nenuvils net pačiuose sunkiausiuose medžioklės žygiuose.

  Ehunt“ medžioklinės avalynės asortimente rasite pačių įvairiausių batų pasirinkimą. Tai ne tik avalynė, bet ir patogios, šiltos kojinės, elastingi vidpadžiai, pašiltukai ir viskas, ko reikia, kad jūsų pėdos medžioklės metu jaustųsi patogiai. Visa tai – geromis kainomis su nuolaida, tad nepraleiskite puikios progos įsigyti!

 • Guminiai batai medžioklei

  Miško paklotė dažnai būna drėgna, todėl įprasti batai permirksta per kelias sekundes. Medžioklės metu nepakeičiami yra guminiai batai: juk niekada negali žinoti, kur teks vytis grobį. Botai medžioklei garantuoja sausas pėdas ir suteikia komforto net kai oras nelepina.

  Kaip išsirinkti?

  Guminiai batai medžioklei turi būti tinkamo dydžio, nepraplyšę, pagaminti iš patvario gumos. Ieškokite lengvų botų su specialiai pagamintu padu, kuris garantuos gerą sukibimą su įvairaus tipo danga ir suteiks amortizaciją. Smūgius sugeriantis padas suteiks puikią atramą ir leis efektyviai judėti. Kai kurių botų viduje esantis tekstilinis pamušalas greitai džiūna, yra lengvai prižiūrimas. Guminiai batai gali būti dėvimi ir žiemos metu: jų viduje yra rasite ne tekstilę, o vilną, kuri maloniai šildys ir leis patogiai judėti medžioklėje.

  Guminiai batai medžioklei internetu

  Botus medžioklei pirkite internetu: tai saugus ir greitas būdas įsigyti norimas prekes. Rinkitės iš kelių variantų, pasidomėkite prekių gamintojais ir pasirūpinkite savo kojų komfortu ilgos medžioklės metu.

 • Priedai
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Avalynė

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: