Kepurės su snapeliu

Kepurės su snapeliu 

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Medžioklės pasaulyje rasime daugybę reikalingų rūbų ir aksesuarų, tačiau vienas jų išsiskiria savo praktiškumu: tai kepurės su snapeliu. Jos gali padėti paslėpti veidą nuo nepageidaujamų asmenų, apsaugoti jį nuo saulės spindulių, nemalonaus lietaus ir pan.

Vyriškos kepurės su snapeliu ir moteriškos kepurės su snapeliu atlieka tą pačia funkciją, tad kaip jas išsirinkti ir kuo jos yra naudingos? Apie tai kalbame šiame straipsnyje.

Kepurės su snapeliu medžioklei, kaip išsirinkti?

Kepures su snapeliu medžioklei reikia rinktis atidžiai, taip, kaip ir bet kokią kitą aprangos detalę. Pirmiausia yra svarbu pabrėžti, kad ta pati kepurė netiks visiems metų laikams: žiemą geriau rinktis šiltą, iš natūralaus arba specialaus sintetinio audinio pagamintą kepurę, kuri kartu dengtų ir ausis, tačiau ne tokiu šaltu medžioklės sezonu puikiai tiks kepurės su snapeliu vyrams ir kepurės su snapeliu moterims.

Kuo storesnė kepurės medžiaga, tuo daugiau šilumos ji sulaikys. Šiais laikais galima rasti net vilnonių kepurių su snapeliu, todėl puikiai tiks vėlyvo rudens medžioklei: jos atsparios įvairioms oro sąlygoms bei yra iš tiesų geras pasirinkimas medžiojant vėsesniu oru.

Sušlapę audiniai kelia diskomfortą, o nuolatinė drėgmė gali sukelti peršalimo ligas, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamos medžiagos kepurę su snapeliu.

Rinkitės mažai gamtoje pastebimas, su aplinka susiliejančias spalvas arba kamufliažo raštą. Tai yra pats palankiausias spalvų derinys, nes ant jų nesimato purvo, prakaito dėmių ir pan. Natūralių, gamtoje suteikiamų spalvų deriniai yra sunkiai pastebimi gyvūnams, todėl suteikia jums pranašumą medžioklėje. 

Tiesa, nemaža dalis medžiotojų, turistų ar lauko sporto entuziastų renkasi ryškiai oranžinės spalvos kepures. Jos ne tik stilingos, bet ir atlieka tam tikrą svarbią funkciją. Šios spalvos kepurės yra aiškiai matomos kitiems medžiotojams, todėl padeda išvengti nemalonių atsitikimų, o tai ypač svarbu aktyvaus medžioklės sezono metu.

Bet kokiu atveju, prieš įsigydami kepurę su snapeliu pasidomėkite jos savybėmis, medžiaga, iš kurios ji pagaminta ir ar reguliuojasi jos dydis.

Kuo naudingos kepurės su snapeliu?

Tokio tipo kepurės yra ypač mėgstamos tiek vyrų, tiek moterų, tiek ir vaikų: jos patogios, padeda apsaugoti veidą nuo tiesioginių saulės spindulių, be to, saugo ir akis. Tiesa, medžiotojai jas vertina ne tik dėl patogumo.

Patyrę entuziastai puikiai žino, kad vienas iš stipriausių kvapų sklinda būtent nuo galvos, todėl kepurė yra paprasčiausias sprendimas norint tą kvapą užmaskuoti nuo laukinių gyvūnų. 

Be to, kepurės su snapeliu saugo galvą nuo lietaus, purvo, sniego. Žinomo prekinio ženklo Pinewood siūlomos kepurės yra padengtos specialiu organiniu impregnantu Bionic Finish® Eco, kuris suteikia papildomų teigiamų savybių aprangai ir aksesuarams.

Reguliuojamas užsegimas leis būti tikriems, kad kepurė bus tinkama tiek vyrams, tiek moterims. Neabejokite ir tuo, kad kepurė kartu gali tapti ir puikia stiliaus detale: ypatingai mėgstamos vintage stiliaus kepurės su snapeliu, kurios atrodo klasiškai ir taip pat puikiai apsaugo galvą nuo lietaus, vėjo ar mašalų įkandimų.

Kepurės su snapeliu už žemą kainą internetu

Kokybiškas ir iš gerų medžiagų pasiūtas kepures įsigyti galite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Visa medžiotojų šeima ras sau tinkamus aksesuarus, nes čia rasite kepurių snapeliu vyrams ir moterims. Rinkitės kepures atsižvelgdami į jų spalvą, medžiagą, funkcijas (ar dydis reguliuojamas, ar medžiaga kvėpuojanti ir t.t.).

Kepurės su snapeliu

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: