Medžioklinės kepurės

Medžioklinės kepurės 

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Medžioklėje tikrai ne viską lemia ginklai ir taiklumas, todėl svarbu pasirūpinti ir tinkamais aksesuarais. Daugelis gyvūnų kvapus užuodžia kur kas geriau nei mes. Būtent dėl to svarbu žinoti visas subtilybes ir tai, kad medžiojant būtinas galvos apdangalas, pavyzdžiui, medžiotojo kepurė. Kepurė medžioklei praverčia ne tik tuomet, kai nelepina oras, bet ir sekant gyvūnų pėdsakais ar laukiant jų pasirodymo stebint aplinką iš medžiotojų namelio.

Kuo dar svarbios kepurės medžioklei ir kur jas įsigyti už palankiausią kainą?

Medžioklinės kepurės, kuo jos ypatingos?

Medžioklinės kepurės ne vien tik stilingas aksesuaras: jos labai pravarčios vėsiuoju sezonu, pavyzdžiui, rudenį, žiemą ar ankstyvą pavasarį, kai šąla ne tik galva, bet ir ausys. Tam, kad garantuotumėte sau maksimalią šilumą šaltuoju periodu, rinkitės Pinewood prekės ženklo kepures su flisiniu pamušalu. Flisas puikiai izoliuoja šilumą bei greitai džiūna, todėl toks variantas yra pats praktiškiausias.

Norint jaustis gerai šaltojo sezono medžioklės metu būtina apsaugoti galvą nuo šalčio. Šalančios ausys ir galva sukelia didžiulį diskomfortą, galų gale ir peršalimo ligas. Kai kurie medžiotojai net rekomenduoja dėvėti dvigubą kepurę: vieną iš plono fliso, o kitą vilnonę.

Medžioklinės kepurės dažniausiai būna prigesintų žemės tonų: tamsiai žalios, pilkos arba rusvos spalvos. Taip yra todėl, kad medžiotojas turi kuo geriau susilieti su gamta ir laukiniam gyvūnui tapti kone nepastebimu. 

Tiesa, aktyviuoju medžioklės sezonu gali praversti ryškios oranžinės spalvos kamufliažo rašto kepurė. Ji padeda išlikti saugiems miškuose, išvengti atsitiktinių šūvių. Tokia spalva yra gerai ir aiškiai pastebima net iš toli.

Kepurės medžioklei internetu už žemą kainą

Kepurių medžioklei už puikią kainą įsigysite internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, ehunt.lt. Medžioklės drabužių ir aksesuarų gamintojas Pinewood siūlo platų pasirinkimą kepurių vyrams, moterims ir vaikams. Pasirūpinkite visos šeimos patogumu ir komfortu net šalčiausiomis dienomis drauge su Pinewood.

Rinkdamiesi kepurę medžioklei atkreipkite dėmesį į medžiagą iš kurios ji pagaminta, kepurės spalvą bei sezoną, kuriam ji skirta. Taip išsirinksite ilgaamžę ir patvarią kepurę savo laisvalaikiui.

Medžioklinės kepurės

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: