Batai medžioklei

Batai medžioklei 

Yra 2 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Ruošiantis į medžioklę svarbi patogi ir kokybiška avalynė. Batai medžioklei turėtų būti patvarūs, gerai apsaugoti nuo įvairių aplinkos sąlygų, būti tinkami įvairiais orais konkretaus sezono metu. Su jais nesušalsite, nesušlapsite, galėsite patogiai judėti nepatirdami apsunkintų judesių, kas itin svarbu medžioklėje, kurioje reikia veikti greitai, patogiai ir tyliai.

Toliau skaitydami sužinosite viską apie medžioklės avalynę – nuo kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis iki plataus asortimento, pritaikyto skirtingiems medžioklės poreikiams.

Batai medžioklei, kuo jie ypatingi?

Medžioklei skirti batai – tai nėra įprasti batai. Jiems būdingos padidinto atsparumo savybės. Dažniausiai tai storo pado, guminiai, atsparūs lietui ir drėgmei batai, leidžiantys patirti maksimalų įmanomą komfortą. 

Ne paslaptis, jog medžioklės metu kiekvienam medžiotojui tenka susidurti su įvairiomis aplinkos sąlygomis, kurios dažnai būna nenumatytos. Gali tekti bristi per nuo lietaus įmirkusią purviną žemę, per brūzgynus, kitas kliūtis, todėl reikalingi išties patvarūs ir patogūs avalynės sprendimai.

Šiuo atveju specialūs medžioklės batai yra sukurti itin tvirti ir kokybiški, tinkami įvairioms oro sąlygoms. Dažniausiai medžiokliniai batai gaminami iš PVC, EVA medžiagų, kokybiškos odos ar gumos. Tai ir žieminiai, ir vasariniai, ir universalūs, įvairiems metų laikams tinkami avalynės sprendimai, su kuriais tokį žodį kaip diskomfortas galėsite tiesiog pamiršti.

Kaip išsirinkti?

Rinkdamiesi medžioklės batus, pirmiausia atsižvelkite į jų tipą. Ar jums reikalingi guminiai medžioklės batai, ar užteks paprastų, odinių? Priklausomai nuo to, kokiose vietovėse medžiosite ir kokios aplinkos sąlygos nusimato – ir pasirinkimai. Jeigu savo kelyje susidursite su vandeniu, geriausia yra rinktis ilgus guminius batus. Jei medžiosite sausumoje, gali užtekti patogesnių, ne tokių ilgų batų. 

Pirkdami pasidomėkite avalynės sudėtimi ir gamybai naudotomis medžiagomis – tai irgi gali padiktuoti lemiamą sprendimą. Geriausią rinktis iš kokybiškų medžiagų pagamintus, sandariai sutvirtintus batus – tokie bus ilgaamžiai ir tikrai nenuvils net pačiuose sunkiausiuose medžioklės žygiuose.

Ehunt“ medžioklinės avalynės asortimente rasite pačių įvairiausių batų pasirinkimą. Tai ne tik avalynė, bet ir patogios, šiltos kojinės, elastingi vidpadžiai, pašiltukai ir viskas, ko reikia, kad jūsų pėdos medžioklės metu jaustųsi patogiai. Visa tai – geromis kainomis su nuolaida, tad nepraleiskite puikios progos įsigyti!

Batai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: