Nauja prekė

INFIRAY EYE III E6+ TERMOVIZORIUS

2 195,00€su PVM

EYE III serijos termovizorius InfiRay E6+. EYE III serijos termovizoriai  pasižymi aukšta vaizdo raiška, šios serijos  termovizoriai pagaminti su didelio našumo šiluminiu jutikliu. Termovizorius E6+ pasižymi itin jautriu šiluminiu jautrumu (NETD)  25mk. Lengvai pastebėkite objektus net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių. Prisitaikykite ir pagerinkite matomumą su miško, lygumų ir miesto režimais, kurie padės prisitaikyti prie aplinkos kraštovaizdžio ir apšvietimo. Termovizoriaus E3Plus aptikimo atstumas 1800m.

Daugiau komforto
Naujas EYE III serijos termovizoriaus dizainas sukurtas suteikti daugiau komforto laikant prietaisą, patogumas ir kairiarankiams. Kartu su nauju dizainu termovizoriuje palengvintas prietaiso valdymas. Naudojant EYE Ⅲ serijos termovizorių nekils problemų dėl valdymo mygtukų buvimo vietos, vietoj tradicinių mygtukų EYE Ⅲ naudojamas sukamasis ratukas. Termovizoriuje nebėra įjungimo/išjungimo mygtuko, prietaisas įsijungia pakėlus arba išsijungia neleidus objektyvo dangtelį.

Magnetinė įkrovimo galvutė
Ši naujiena leis termovizorių lengvai prilietus prie magnetinės galvutės prijungti įkrovimui. Be to, toks įkrovimo būdas apsaugo nuo sąsajos ir įrenginio sugadinimo, atsitiktinai nukritus, ar patraukus. Magnetinė įkrovimo galvutė sukurta greitam įkrovimui, įkrauna bateriją iki 90% per valandą.

PIP Funkcija
„Picture-in-Picture“ (Vaizdas vaizde) funkcija padidina vaizdo tikslumą. Ekrano viršuje pasirodo ekranėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti objektą išlaikant matomumo lauką bendrame ekrane.

Trys režimai
Lengvai pastebėkite objektus net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių. Prisitaikykite ir pagerinkite matomumą su miško, lygumų ir miesto režimais, kurie padės prisitaikyti prie aplinkos kraštovaizdžio ir apšvietimo. Termovizoriaus E3Plus aptikimo atstumas 1300m.

Ultra-clear funkcija
Režimas skirtas pagerinti vaizdą esant mažam temperatūrų skirtumui – blogam orui, kaip didelis rūkas ar lietus. Režimas padidina vaizdo detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrą.

Apsaugos klasė IP67
Termovirozių galite drąsiai naudoti bet kokiu oru. Korpusas atsparus drėgmei, trumpam vandens užpylimui, nepralaidus dulkėms ir kitiems nešvarumams.

Vaizdo įrašymas
InfiRay E6+ turi net 32 GB vidinės atminties.Vaizdo įrašymas, vaizdo įrašymas su garsu, fotografavimas. Taip pat intergruotas Wifi modulis, palaiko vaizdo perdavimą realiuoju laiku.

Budėjimo režimas
Kai prietaiso nenaudojate, įsijungia budėjimo režimas, kurio metu ekranas išsijungia ir neskleidžia šviesos, o tai užtikrina Jūsų nepastebimumą. Ši funkcija nepakeičia Jūsų nustatymų ir esant reikalui vienu mygtuko paspaudimu vėl galite aktyvuoti ekraną ir grįžti prie stebėjimo.

Skaitmeninis kompasas
Termovizoriuje įmontuotas skaitmeninis kompasas padidina prietaiso tikslumą. Ši funkcija padidina prietaiso galimybes bei padeda netikėtose situacijose

Techniniai duomenys

ModelisE6+
Sensoriaus rezoliucija640 x 512
Pikselio dydis, μm12
Šiluminis jautrumas NETD, mK≤25
Kadrų dažnis, Hz50
Objektyvo lęšis, mm25
Matymo laukas, °12.5° x 10.0°
Ekrano rezoliucija1440 × 1080 OLED
Optinis padidinimas5-20
Skaitmeninis artinimas×2/×4
Aptikimo atstumas, m1300
Vaizdo įrašymas irfotografavimasYra
Maksimalus baterijos veikimo  laikas, h8
BaterijaLi-ion/4.2 Ah/3.6V
Wi-Fi , mobilioji aplikacija Yra
Darbinė temperatūra, ºC-20  –  +50
Dydis, mm54×180
Svoris, g<480

30 Prekės toje pačioje kategorijoje: