Šiuo metu prekės neturime

Nauja prekė

Firefield Vigilance 1-8x16 skaitmeninis naktinio matymo prietaisas

120,00€

-35,00€

85,00€su PVM

Sumažinta kaina!

„Firefield“ Vigilance 1-8x16:

  • Turi 8 Gb vidinę atmintį, budrumas gali fiksuoti didelės raiškos JPEG vaizdus ir AVI vaizdo įrašus dieną ar naktį. Užfiksuoti vaizdai lengvai perkeliami į jūsų kompiuterį, naudojant pridėtą vaizdo kabelį, arba tiesiog nuskaitykite duomenis tiesiogiai, įstumdami atminties kortelę į savo nešiojamąjį kompiuterį.
  • Gali būti naudojamas dieną ar naktį 24 valandas per parą. Įrengtas didelės skiriamosios gebos 640x480 CMOS jutiklis, dienos metu LCD ekrane pateikiami puikūs spalvoti vaizdai, o naktį jis automatiškai persijungia į didelės skiriamosios gebos pilkos spalvos išvestį.
  • „Vigilance“ 1X  lęšių rinkinys ir 50 jardų diapazonas leidžia puikiai pritaikyti trumpą ir vidutinį nuotolį. Jei viskas pasidarytų tamsu, atminkite, kad „Vigilance“ sferoje yra trijų lygių infraraudonųjų spindulių apšvietimas, kuris padėtų matyti aiškiau.
  • Tarp funkcijų yra trikojo tvirtinimo taškas, intuityvūs, lengvai naudojami valdikliai ir skaitmeninis priartinimas, kuris padidina srities padidėjimą iki 8 kartų.
  • Komplekte: nešiojimo dėklas, rankinis, diržas, objektyvo audinys, vaizdo kabelis.

Atminties kortelė ir AA baterijos į komplektą neįeina

19 Prekės toje pačioje kategorijoje: