76557

Nauja prekė

Termovizorinis taikiklis Pulsar Thermion 2 LRF XL50

6 590,00€su PVM

Jei turite klausimų apie užsakymo ir įsigijimo procesą, klauskite elektroninio pašto adresu info@ehunt.lt arba telefonu +37069440002

Revoliucinis HD raiškos termo vaizdas

„Thermion 2 LRF XL50“ siūlo aukščiausią termovizijos lygį. Vaizdas, kurį generuoja naujasis 1024x768 pikselių jutiklis, pasižymi aukšta raiška ir gausiomis detalėmis bekompromisiam trofėjų identifikavimui. Gyvūno siluetas, anatomija ir elgesio ypatumai aiškiai matomi ir lengvai atpažįstami.

Ekstremalus detalių kiekis esant dideliam priartinimui

Kintamas 1.75-14x didinimas (8x skaitmeninis priartinimas) suteikia geresnį fokusavimą ir geresnį objektų atpažinimą iš didelių atstumų. HD jutiklis leidžia išlaikyti aukštą detalumą visame priartinimo diapazone. Priartinimas keičiasi arba palaipsniui kas du kartus, arba nepertraukiamai, kad konkrečiai situacijai galėtumėte pasirinkti idealų priartinimo ir matymo lauko santykį.

Preciziškas lazerinis tolimatis

Norint priimti teisingus sprendimus, būtina suprasti atstumą iki taikinio. Kompaktiškas lazerinis tolimatis su iki 800 metrų siekiančiu diapazonu yra nepastebimai integruotas į klasikinį taikiklio dizainą. Tolimatis yra kompaktiškas, o imtuvas ir spinduolis telpa į vieno optinio kanalo prošvaisos limitą

Montuojamas ant standartinių 30 mm žiedų

„Thermion 2 LRF“ atrodys estetiškai ant bet kurio medžioklinio ginklo. Iš išorės taikiklis primena klasikinį, 30 mm korpuso dieninį taikiklį. Tokia forma suteikia lankstumo montuojant taikiklį ant medžioklinių ginklų naudojant laiko patikrintus jungiamųjų žiedų sprendimus.

Atatranka įvertinta iki .375 H&H, 12-o kalibro ir 9.3x64

„Thermion 2 LRF“ termoviziniai taikikliai yra atsparūs didelei atatrankai ir gali būti naudojami su šaunamaisiais medžiokliniais ginklais, kurių kalibrai – .375 H&H, 12-to kalibro ir 9.3x64, taip pat ir su lygiavamzdžiais bei pneumatiniais šautuvais.

10 šaudymo profiliai / 100 prišaudymo atstumų

Kalibravimo nustatymai saugomi šaudymo profilyje. „Thermion 2 LRF XL50“ atmintyje galima saugoti iki 10 šaudymo profilių skirtingiems ginklų ar šovinių tipams. Kiekvienas profilis gali turėti iki 10 rankiniu būdu pridėtų atstumų, tačiau juos galima transformuoti automatiniais balistiniais skaičiavimais remiantis išmatuotu atstumu naudojant „Stream Vision Ballistics“ programėlę.

10 tinklelio formų ir 9 spalvų režimų pasirinkimas

Tinklelis elektroniniu būdu rodomas toje pačioje plokštumoje kaip ir taikinys. „Thermion 2 LRF“ atmintyje yra dešimt tinklelio konfigūracijų ir funkcijų (tiesioginio šūvio, balistinis, kintamo mastelio ir įprastas), joms galima pritaikyti vieną iš 9 spalvų.

Itin tikslus taikymasis „Picture-in-picture“ režime

„Picture-in-picture“ režimas leidžia šauliui rodyti didelio tikslumo prišaudymo rėmelį. Rėmelyje, užimančiame tik 10 % viso ekrano ploto, rodomas padidintas taikinio ir tinklelio vaizdas, kuris leidžia naudotojui atidžiai matyti vaizdą taikymosi zonoje bei tuo pačiu metu vizualiai kontroliuoti visą matymo lauką.

Pritaikomas naudotojo režimas individualioms vaizdo korekcijoms

Naudokite šviesumo ir kontrastingumo nustatymus, kad padidintumėte detalių kiekį ir vaizdo informacinę vertę konkrečiomis stebėjimo sąlygomis. Naudotojo („User”) režimas išsaugo pasirinktus šviesumo ir kontrastingumo nustatymus prietaiso atmintyje, taip užtikrinant optimalią vaizdo kokybę iš karto, kai kitą kartą naudosite termovizorių – nereikės atlikti jokių papildomų pakeitimų.

Kombinuota dviejų baterijų sistema

„Thermion 2 LRF XL50“ yra maitinamas dviejomis įkraunamomis baterijomis: viena įmontuota, 4.9 Ah talpos, kita – keičiama. Standartinėje pakuotėje yra 2 Ah ir 3.2 Ah talpos keičiamos baterijos. Vienas įkrovimas užtikrina iki 10 valandų nepertraukiamo veikimo laiko. Ant keičiamų baterijų korpuso esantis iškilimas leidžia tiksliai nustatyti teisingą padėtį ir pakeisti išsikrovusią bateriją nauja greitai ir užtikrintai net ir visiškoje tamsoje.

64 GB atminties nuotraukoms ir vaizdo įrašams

Išsaugokite geriausias stebėjimo akimirkas ir pasidalinkite jomis su draugais bei kolegomis medžiotojais. Vieno mygtuko paspaudimo pakanka, kad užfiksuotumėte įdomų momentą ar pradėtumėte įrašinėti vaizdo įrašą. 64 GB vidinės atminties suteiks galimybę įrašyti daugybę valandų vaizdo medžiagos ir dešimtis tūkstančių nuotraukų.

Lankstus spalvų palečių pasirinkimas skirtingiems poreikiams

1024x768 HD AMOLED ekranas pasižymi patobulintu spalvų perteikimu, energijos taupymu, itin kontrastingu vaizdu ir greitu reagavimo laiku, suteikdamas aiškius ir tolygius vaizdus, kai stebite judėdami ar šaltomis sąlygomis. 8 spalvų palečių pasirinkimas leidžia stebėti savo matymo lauką efektyviau optimizuojant prietaisą konkrečioms užduotims ir reaguojant į besikeičiančias sąlygas. „White Hot“, „Black Hot“ ir „Red Hot“ – optimalus pasirinkimas objektų aptikimui. „Rainbow“ ir „Ultramarine“ padeda geriau atpažinti ir identifikuoti. „Red Monochrome“, „Sepia“ ir „Violet“ paletės subalansuotos ilgalaikiam stebėjimui naktį.

WiFi integracija su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais

Įmontuotas Wi-Fi modulis su dviejų, 2.4 ir 5 GHz, dažnių juostų palaikymu prijungia taikiklį prie telefonų, veikiančių su „Android“ arba „iOS“ operacinėmis sistemomis, per „Stream Vision 2“ mobiliąją programėlę. Tai suteikia galimybę nuotoliniu būdu atnaujinti prietaiso programinę įrangą, perkelti vaizdus į mobiliojo telefono ekraną realiu laiku, nuotoliu kontroliuoti skaitmenines funkcijas ir daug kitų privalumų. Vartotojai, prisiregistravę programėlėje, taip pat gauna vietos nuotraukų ir vaizdo įrašų, padarytų su skaitmeniniu ir termoviziniu pritaisu, laikymui debesyje.

Veikimas ekstremaliomis temperatūromis: nuo -25 iki +50 °C

„Thermion 2 LRF“ taikikliai yra sukurti taip, kad veiktų plačiame temperatūrų diapazone – nuo –25 iki +50 °C. Šerkšnui atsparus AMOLED ekranas pasižymi greitu reagavimo dažniu ir užtikrina aiškų vaizdą stebint greitai judančius objektus.

Įvertintas IPX7 atsparumo vandeniui reitingu

Su IPX7 atsparumo vandeniui reitingu, „Thermion 2 LRF“ taikikliai puikiai veikia esant itin drėgnoms sąlygoms ar lietui bei gali atlaikyti pusvalandį panardinimo į 1 metro gylio vandenį.

Pagrindinis

Jutiklis: 1024x768 @ 12 µm (NETD <35 mK)
Objektyvas: F50 / 1.0
Didinimas, x: 1.75 – 14
Regėjimo laukas (HxV), laipsniai / m@100m: 14x10.5 / 24.6x18.4
Aptikimo diapazonas, m: 2300

24 Prekės toje pačioje kategorijoje: