77483

Nauja prekė

JAU GREITAI Termovizoriniai žiūronai Pulsar Merger LRF XP35

Daugiau informacijos telefonu +37069440002

„Pulsar“ pirmą kartą pristato naują „Merger LRF XP35“. Tai patys kompaktiškiausi prekių ženklo žiūronai, pasižymintys plačiausiu matymo kampu ir itin jautriu šiluminiu jutikliu.

„Merger LRF XP35“ yra naujausias narys „Merger“ žiūronų linijoje, žinomoje dėl savo europietiškos kokybės, ergonomiško dizaino ir stebėjimo patogumo.

Šie žiūronai – patys lengviausi ir kompaktiškiausi „Pulsar“ žiūronų kategorijoje, o jų matymo laukas siekia net 17.8 laipsnių. Ši savybė leidžia patogiai apžvelgti dideles teritorijas iš įvairių atstumų ir visada išlaikyti budrumą nevarginant akių.

„Merger LRF XP35“ žiūronuose įmontuotas Europoje pagamintas „Lynred“ jutiklis pasižymi mažesniu nei 25 mK NETD jautrumu, kuris garantuoja išskirtinę vaizdo kokybę ir detalumą net sudėtingomis oro sąlygomis.

Naujame modelyje įmontuotas lazerinis tolimatis gali matuoti atstumus iki 1 kilometro, o žiūronų aptikimo nuotolis siekia iki 1350 metrų, todėl galėsite visada patikimai įvertinti situaciją ir priimti tikslingus sprendimus. 

„Merger LRF XP35“ žiūronuose veikia dviguba baterijų sistema, kurią sudaro įmontuota ir keičiama baterijos. Pilnai įkrautos, drauge jos veikia iki 9 valandų.

Artumo daviklis slaptam naudojimui

Medžiojant tamsoje būtina nuolat turėti priedangą, kad gyvūnai nepajustų pavojaus. Įjungti budėjimo režimą naudojant „Display Off“ funkciją yra įprastas būdas išvengti foninio apšvietimo iš okuliarų. Siekdami supaprastinti šį procesą, „Merger LRF“ papildėme artumo davikliu. Jis veikia kaip ekrano jungiklis, apsaugantis nuo foninio apšvietimo išryškėjimo tamsoje. Kai prietaisą medžiotojas patraukia nuo akių, artumo daviklis išjungia abu ekranus, o žiūronus vėl pridėjus prie akių, abu ekranai įsijungia ir toliau rodo išskirtinės kokybės vaizdą.

Tvirtas magnio lydinio korpusas

„Merger LRF“ yra sukurtas nuolatiniam, dažnai intensyviam naudojimui. Magnio lydinio korpusas yra lengvas ir stiprus tuo pačiu metu. Korpusas patikimai apsaugo termovizinio prietaiso vidinius komponentus nuo šoko, kritimo, drėgmės, karščio ar šalčio. Tuo pačiu metu metalinis korpusas efektyviai pašalina karštį iš elektronikos ir padidina prietaiso veikimo pastovumą ilgalaikio stebėjimo metu.

Preciziškas atstumų iki 1000 m matavimas lazeriu

Norint priimti teisingą sprendimą, būtina tiksliai žinoti atstumą iki taikinio. Įmontuotas lazerinis tolimatis su diapazonu, siekiančiu 1 kilometrą, leidžia matuoti atstumus dviem režimais: pavienio matavimo arba nuolatinio skenavimo ± 1 metro tikslumu greitam ir tiksliam situacijos įvertinimui.

Kombinuota dviejų baterijų sistema

„Merger LRF“ veikia nuo dviejų įkraunamų baterijų: įmontuotos su 4 Ah talpa ir keičiamos su 3.2 Ah talpa. Vienas įkrovimas garantuoja ilgą veikimo laiką. Įspaudas ant keičiamos baterijos korpuso yra skirtas tiksliam tinkamos padėties nustatymui ir leidžia greitai bei užtikrintai pakeisti išsikrovusią bateriją į naują visiškoje tamsoje vadovaujantis vien lietimu.

3 jautrumo padidinimo lygiai

3 jautrumo padidinimo lygiai

Signalo jautrumo padidinimo lygių pasirinkimas, drauge su naujais filtravimo algoritmais su detaliais šviesumo ir kontrastingumo nustatymais, suteikia medžiotojui galimybę stebėti aplinką dideliu atstumu net esant prastoms oro ir temperatūros sąlygoms. Jautrumo nustatymas leidžia identifikuoti gyvūno trofėjines savybes ir matymo lauke esantį foną.

Integruotas nuotraukų ir vaizdo įrašymo įrenginys

„Merger LRF“ turi integruotą vaizdo įrašymo programą. Vidinė „Merger LRF“ atmintis saugo vaizdo įrašus ir dešimtis tūkstančių nuotraukų. Pakanka vieno mygtuko paspaudimo norimam vaizdui įamžinti. Filmuota medžiaga kopijuojama į kompiuterio kietąjį diską per USB-C jungtį. „Merger LRF“ savininkas gali nemokamai saugoti 16 GB duomenų „Pulsar“ debesies saugykloje. Tiesiog įdiekite mobiliąją programėlę „Stream Vision 2“, prisijunkite ir prijunkite įrenginį prie išmaniojo telefono per „WiFi“.

Nuotolinis veikimas per išmanųjį telefoną ir programinės įrangos atnaujinimas naudojant „Stream Vision 2“ programėlę

Integruotas „Wi-Fi“ susieja „Merger LRF“ su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais telefonais per mobiliąją programėlę „Stream Vision 2“. Tai atveria įvairias galimybes, įskaitant belaidį įrenginio programinės įrangos atnaujinimą, realaus laiko vaizdo perdavimą iš įrenginio į išmaniojo telefono ekraną, įrenginiu užfiksuotų nuotraukų ir vaizdo įrašų paskelbimą socialinėje erdvėje arba persiuntimą draugams, nuotolinį įrenginio funkcijų valdymą ir prieigą prie „Pulsar“ naujienų. Be to, registruoti vartotojai gauna 16 GB duomenų saugojimą „Pulsar“ debesyje.

Patogi stebėjimo patirtis

„Merger LRF“ žiūronų optinis dizainas pilnai atsižvelgia į žmonių regos prigimtį. Mums natūralu vaizdinę informaciją gauti iš dviejų vaizdinių šaltinių vienu metu. Stebėjimas su dviem akimis vargina mažiau nei su viena. Tai reiškia geresnį smulkių ar neryškių objektų aptikimą ir geresnius rezultatus žemo kontrastingumo situacijose lyginant su panašiais termoviziniais monokliais, pasižyminčiais tuo pačiu technologijų lygiu. „Merger LRF“ žiūronai leidžia reguliuoti atstumą tarp vyzdžių nuo 62 iki 74 mm atsižvelgiant į individualius konkretaus naudotojo poreikius.

Sparčios F35/1.0 diafragmos objektyvas

F35/1.0 germanio objektyvas užtikrina aukštą infraraudonųjų spindulių perdavimą ilgųjų bangų infraraudonųjų spindulių (LWIR) diapazone. Dėl itin preciziškos objektyvo optinių elementų gamybos, „Merger LRF XQ35“ termovizinių žiūronų jutiklio sugeneruotas vaizdas išsiskiria savo aiškumu ir detalumu.

Dvigubas Wi-Fi dažnių juostos palaikymas 2.4 / 5 GHz

Termovizoriuose „Merger LRF“ standartinis išmaniųjų įrenginių ryšio dažnių diapazonas per 2,4 GHz Wi-Fi kanalą papildytas efektyviu 5 GHz diapazonu. 5 GHz ryšys suteikia didesnį pralaidumą, greitesnį duomenų perdavimo greitį, atsparumą triukšmui ir stabilesnį ryšį, todėl valdyti termovizorių išmaniuoju telefonu galima paprasčiau ir efektyviau.

Aukštos raiškos HM AMOLED ekranai

Aukštos raiškos AMOLED ekranas pagerina spalvų perteikimą, taupo energiją ir greitai reaguoja, todėl vaizdas yra ryškus ir kontrastingas, net ir esant žvarbioms oro sąlygoms.

8 spalvų palečių pasirinkimas

8 spalvų paletės leidžia pasirinkti patogiausią variantą įvairiausiose aplinkos sąlygose. Nors universaliausias pasirinkimas yra „White Hot“, nakties sąlygomis vartotojai dažnai renkasi paletę „Hot Black“. Pasirinkus „Red Monochrome“ paletę nakties metu išvengiama iš okuliaro sklindančio ryškios šviesos srauto. Paletė „Sepia“ patogi stebėti iš didelio atstumo, o paletės „Red Hot“, „Rainbow“ ir „Ultramarine“ leidžia geriau pamatyti įvairių objektų temperatūrų skirtumus. Violetinės spalvos paletė leidžia greičiau identifikuoti objektus.

IPX7 atsparumas vandeniui

Atsparumo vandeniui klasė IPX7 reiškia, kad įrenginys apsaugotas nuo stipraus lietaus, sniego ar kitų kritulių. Net jei įrenginys įkris į vandenį (iki 1 metro) ir jame išbus iki 30 minučių, galite būti ramūs dėl jo veikimo.

Veikimas ekstremaliomis temperatūromis: nuo -25 iki +50 °C

„Merger LRF“ korpuso dalys, maitinimo elementai, optiniai ir elektroniniai komponentai sukurti taip, kad juos būtų galima naudoti esant įvairioms oro ir temperatūros sąlygoms. Termovizorius patikimai tarnaus net ir esant dideliam šalčiui (iki -25 °C).

Pagrindinis

Jutiklis: 640x480 17 µm (NETD <25 mK)
Objektyvas: F35 / 1.0
Didinimas, x: 2 – 16 (x4 zoom)
Regėjimo laukas (HxV), laipsniai / m@100m: 17.8x13.3 / 31.3х23.4
Aptikimo diapazonas, m: 1350

Jutiklis

Tipas: uncooled
Skyra, pikseliai: 640x480
Pikselių žingsnis, µm: 17
NETD, mK: <25
Kadrų dažnis, Hz: 50

Optika

Objektyvas: F35 / 1.0
Didinimas, x: 2 – 16
Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas, mm: 62 – 74
Akies reljefas, mm: 15

Ekranas

Tipas: AMOLED 
Skyra, pikseliai: 1024x768

Diapazono Efektyvumas

Aptikimo Diapazonas, m: 1350

30 Prekės toje pačioje kategorijoje: