Nauja prekė

InfiRay ZOOM ZL38 TERMOVIZORIUS

2 695,00€su PVM

Termovizorius INFIRAY ZOOM ZL38 - tai profesionalus nešiojamas stebėjimo prietaisas su dviguba lęšių linijos sistema. Persiunčia vaizdą 384x288 pikselių raiška. Integruotas ekranas gali perduoti nuotraukas ir vaizdo įrašus HD kokybe su 1440 x 1080 pikselių raiška.

Šiuolaikinė OLED technologija padidino ryškumą ir aiškumą, turi ilgą tarnavimo laiką.

Termovizoriaus pranašumas:


Gamintojas siūlo novatoriškas technologijas, leidžiančias fotografuoti tiek iš arti, tiek dideliu atstumu nuo objekto. Tai suteikia 38 mm objektyvą ir lankstų optinį priartinimą. Termovizorius puikiai tinka fotografuoti miške, lauke ir visomis sąlygomis.

Šios galingos baterijos pakanka nuolatiniam darbui iki 12 valandų.

Kiti privalumai:

  • Spalviniai sprendimai.

Kad būtų patogiau naudotis, pateikiami 5 spalvų sprendimai, kurie objektą atvaizduoja kuo tiksliau nepriklausomai nuo paros laiko, oro sąlygų ir kitų faktorių.

  • PiP funkcija – leidžia padidinti tam tikrą vaizdo dalį.
  • Vidinė atmintis yra 32 GB, todėl galite padaryti daug nuotraukų ir vaizdo įrašų.
  • Galimybė valdyti per Wi-Fi naudojant išmanųjį telefoną ar planšetę.
  • Be to, galite papildomai transliuoti tiesiogiai.

Taip pat termovizorius INFIRAY ZOOM ZL38 aprūpintas papildomomis funkcijomis, specialiai sukurtomis darbui blogomis oro sąlygomis. Siekiant apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, termovizorius yra kompaktiškas, turi lengvą ir patvarų korpusą. Aukštas apsaugos lygis užtikrina saugumą nuo drėgmės, dulkių ir mechaninių pažeidimų.

30 Prekės toje pačioje kategorijoje: