Nauja prekė

INFIRAY E3 MAX V3.0 TERMOVIZORIUS

2 095,00€

-200,00€

1 895,00€su PVM

INFIRAY E3 MAX V3 TERMOVIZORIUS

E3Max V3.0 termovizoriuje esantis 12 mikronų šiluminis jutiklis leidžia prietaisui išgauti išsamius šiluminius vaizdus, prietaisas pasižymi puikiu veikimu įvairios temperatūros diapazone ,o 50Hz kadrų dažnis garantuoja, kad užfiksuosite kiekvieną norimą akimirką.
InfiRay E3 MAX V3.0 termovizorius išsiskiria puikiais techniniais parametrais: aiškesniu, daugiau detalių atkuriančiu vaizdu ir todėl lengviau galima įvertinti stebimus objektus. Kalibravimas veikia tyliau, įrenginio veikimo laikas ilgesnis, pagerinta vaizdo kokybė.

Budėjimo režimas
Kai prietaiso nenaudojate, įsijungia budėjimo režimas, kurio metu ekranas išsijungia ir neskleidžia šviesos, o tai užtikrina Jūsų nepastebimumą. Ši funkcija nepakeičia Jūsų nustatymų ir esant reikalui vienu mygtuko paspaudimu vėl galite aktyvuoti ekraną ir grįžti prie stebėjimo.

PIP Funkcija
„Picture-in-Picture“ (Vaizdas vaizde) funkcija padidina vaizdo tikslumą. Ekrano viršuje pasirodo ekranėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti objektą išlaikant matomumo lauką bendrame ekrane.


5 spalvų paletės

5 spalvų paletės leidžia pasirinkti akiai patogiausią variantą – „white hot”, „black hot”, „red hot”, „color” ir „hot target highlight“. Greitas ir paprastas perjungimas tarp skirtingų spalvų palečių.

Ultra-clear funkcija
Režimas skirtas pagerinti vaizdą esant mžam temperatūrų skirtumui – blogam orui, kaip didelis rūkas ar lietus. Režimas padidina vaizdo detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrą.

Apsaugos klasė IP66
Termovizorių galite naudoti bet kokiomis oro sąlygomis, jo korpusas atsparus trumpam vandens užpylimui, nepralaidus dulkėms ir kitiems nešvarumams. Termovizorius turi IP EAC sertifikatą su IP66 apsauga.

Karšto objekto aptikimas
Greitas karštų objektų aptikimas.

Statinis tolimatis
Statinis atstumo tolimatis skirtas greitai ir lengvai apskaičiuoti apytikslį atstumą iki taikinio.

Vaizdo įrašymas ir „Wi-Fi“ ryšys
Prietaise integruota „WiFi“ funkcija, 16 GB vidinė atmintis jūsų užfiksuotiems vaizdams. Jei atminties pritrūks, termovizorių galite susieti WiFi ryšiu ir įrašyti vaizdą į savo planšetę ar kompiuterį nuotoliniu būdu.

imageedit 1 480x480 1

Pakuotę sudaro:
Termovizorius, minkštas dėklas, garantinio talonas, maitinimo blokelis, micro USB laidas, video laidas.

Techniniai duomenys

ModelisE3Max V3.0
Sensoriaus rezoliucija384×288
Pikselio dydis, μm12
Šiluminis jautrumas NETD, mK≤40
Kadrų dažnis, Hz50
Objektyvo lęšis, mm35
Matymo laukas, °7.5°×5.7°
Ekrano rezoliucija1280×960 OLED
Optinis padidinimas3.5-14.0
Skaitmeninis artinimas×2/×4
Aptikimo atstumas, m1818
Vaizdo įrašymas ir Wi-Fi funkcijaYra
Maksimalus baterijos veikimo  laikas, h7
Dydis, mm186×65×64
Svoris, g<420

30 Prekės toje pačioje kategorijoje: