Nauja prekė

IRAY E3w TERMOVIZORIUS EYE SERIJA

1 295,00€

-200,00€

1 095,00€su PVM

IRAY E3w TERMOVIZORIUS EYE SERIJA

Eye serijos termovizoriai dėl kompaktiško dydžio bei lengvo prietaiso valdymo termovizoriai yra idealūs pagalbininkai aptikimui ir stebėjimui  tamsoje. Eye serijos prietaisai pasižymi savo mažu dydžiu ir lengvumu, trumpa baterijos įkrovos trukme ir ilgu jos veikimo laiku. Kad būtų paprasčiau ieškoti objekto tamsoje  E3n termovizoriuose yra integruotas  didelio našumo VOx detektorius, kuris leidžia prietaisui išgauti išsamius šiluminius vaizdus. Šis termovizorius sukurtas siekiant padidinti vaizdo aiškumą ir bendrą vaizdo detalumą. Ryškesnis ir detalesnis regėjimo laukas, patobulintos objekto atpažinimo galimybės. Iki 15 valandų veikiantis akumuliatorius garantuoja, kad jums ilgai  nereikės jaudintis dėl prietaiso įkrovimo.

Kišeninio dydžio termovizorius
Kompaktiškas dydis ir lengvas prietaiso svoris užtikrina komfortiškumo jausmą naudojantis.

Aukštas kadrų dažnis
50Hz kadrų dažnis garantuoja, kad užfiksuosite kiekvieną norimą akimirką. 

Budėjimo režimas
Budėjimo režimas užtikrina jūsų nepastebimumą ,prietaiso ekranas neskleidžia šviesos - užtemsta. Ši funkcija nenumuša jūsų pasirinktų parametrų, esant reikalui vienu paspaudimu vėl galite grįžti prie stebėjimo.

5 spalvų paletė
5 spalvų paletės leidžia pasirinkti akiai patogiausią variantą –„white hot”, „black hot”, „red hot” , „color”  ir  „hot target highlight“. Greitas ir paprastas perjungimas tarp skirtingų spalvų palečių.

Didelis aptikimo atstumas
Galingas objektyvas kartu su terminio vaizdo jutikliu su NETD 50 mK jums suteikia išskirtines aptikimo galimybes. Vidutinio žmogaus dydžio taikinį galima aptikti 1300 m atstumu net ir visiškoje tamsoje.

Susijungimas su kitais prietaisais
Išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje galite žiūrėti vaizdo įrašą realiuoju laiku, fotografuoti ar įrašyti vaizdo įrašus. „Android“ ir „iOS“ vartotojai gali naudoti išmaniąją programėlę ar pasinaudoti USB jungtimi.

Pakuotę sudaro
Termovizorius, medžiaginė prietaiso įmautė, kaklo dirželis, riešo dirželis, ,maitinimo blokelis, USB laidas, garantinis talonas.

Techniniai duomenys

Modelis

E3n

Sensoriaus rezoliucija

384×288

Pikselio dydis , μm

17

NETD, mK

≤50

Kadrų dažnis, Hz

50

Objektyvo lęšis ,mm

13

Matymo laukas , °

19.5×14.7

Ekrano rezoliucija

720×540

Skaitmeninis artinimas

×2/×4

Aptikimo atstumas, m

739

Maksimalus baterijos veikimo  laikas, h

15

Dydis, mm

160×62×62

Svoris, g

<320

Aptikimo atstumas

 (taikinio dydis 1.7m×0.5m)

696m

30 Prekės toje pačioje kategorijoje: