78199

Nauja prekė

Skaitmeninis PULSAR NM naktinio matymo monokuliaras / priedas FN455s

1 090,00€su PVM

Jei turite klausimų apie užsakymo ir įsigijimo procesą, klauskite elektroninio pašto adresu info@ehunt.lt arba telefonu +37069558738PULSAR skaitmeninis naktinio matymo monokuliaras / priedas Forward FN455s

Nakties stebėjimo nuotolis viršija 500 metrų

FN455s turi reguliuojamą IR spinduliuotę, kuri leidžia tiksliai nustatyti IR kryptį. Šis naujas prožektorius yra maždaug 3 kartus ryškesnis nei ankstesnio modelio FN455.

HD jutiklis

Itin jautrus CMOS jutiklis išsiskiria didele 1280x720 pikselių raiška ir užtikrina tikslų detalių vaizdą.

Padidėjęs jautrumas nakties metu

Šiuolaikinių elektroninių komponentų ir originalių programų algoritmų naudojimas signalų apdorojimui užtikrina, kad Forward F455s infraraudonųjų spindulių diapazone būtų vienas didžiausių jautrumo parametrų (naktinis jautrumas). Tai reiškia, kad „Forward F455“ gali būti naudojamas be IR spindulių gilioje prieblandoje ir dažnai naktį. Didelis jautrumas 900–950 nm diapazone leidžia prietaisą naudoti su „nematomais“ infraraudonųjų spindulių skleidėjais.

Komplektacijoje esantis monokuliaras gali būti montuojamas ir naudojamas ant NV modulio. Be to, Pulsar monokuliaras yra visiškai funkcionalus dienos šviesos monokuliaras.

Suderinamas su įvairiais ilgo nuotolio optikos gaminiais

Priedas gali būti pritvirtintas ir nuimtas nuo daugumos žiūronų, taiklių ar kitos optikos, kurių išorinis skersmuo yra 42–56 mm, naudojant pasirenkamus adapterio žiedus.

Stabili taikinio taško padėtis

Nuoseklus optinių ir elektroninių komponentų išdėstymo sujungimas bei itin tikslus optinis ir programuojamas reguliavimas reiškia, kad vartotojui nereikia daryti jokių papildomų taisymų dirbant naktį.

Galingas infraraudonųjų spindulių radiatorius

Forward F455s yra su nuimamu nematomu (940 nm) infraraudonųjų spindulių šildytuvu. Trijų pakopų galios nustatymas garantuoja efektyvų stebėjimo objekto apšvietimą pagal situaciją. Šviesos spindulį galima nustatyti.

Nakties stebėjimo nuotolis viršija 500 metrų

Didelis naktinis jautrumas, ekrano ir jutiklio raiška, didelis ryškumo ir kontrasto nustatymų diapazonas, aukštos kokybės aukštos kokybės optika ir galingi infraraudonųjų spindulių skleidėjai, skirti darbui naktį, užtikrina 450–500 metrų aptikimo atstumą.

Integruotas vaizdo registratorius

Su integruotu Forward F vaizdo registratoriumi vaizdo ir nuotraukų įrašymas vyksta nepriekaištingai. Vaizdo įrašų ir nuotraukų failai saugomi vidinėje atmintyje ir gali būti perkelti į išmanųjį telefoną / nešiojamąjį kompiuterį per Wi-Fi arba kabelį naudojant Stream Vision.

Greitai keičiamos B-Pack akumuliatoriaus baterijos, kurios ilgai tarnauja

„Forward F“ veikia su autonomine „B-Pack“ maitinimo sistema. Greitai keičiamas IPS5 (5 Ah) maitinimo blokas telpa į specialų skyrių ir užtikrina 6 valandų veikimą maksimaliai įjungtu režimu, galingesni IPS7 (6,5 Ah), IPS10 (10 Ah) ir IPS14 (13,2 Ah) akumuliatoriai. pasirinktinai taikomas. Greitai keičiamas, belaidis ir ilgaamžis.

Quickset

„Forward F455s“ perjungimo laikas yra trumpesnis nei 3 sekundės po to, kai buvo suaktyvintas įjungimo mygtukas.

„Stream Vision“ programa. Nuotolinio valdymo pultas, įjungimas ir tiesioginė „YouTube“ transliacija naudojant išmaniojo telefono programą

Naudodamas nemokamą aukštųjų technologijų „Stream Vision“ programėlę, suderinamą su „iOS“ ir „Android“, „Forward“ prisijungia prie jūsų išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio realiuoju laiku per „Wi-Fi“, o tai leidžia perkelti įrašytus failus, persiųsti juos į „YouTube“ ar kitas platformas (priklausomai nuo modelis), savo mobilųjį įrenginį naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą.

Atnaujinama programinė įranga

Viskas, ko jums reikia norint atnaujinti programinę-aparatinę įrangą, yra „Stream Vision“ programėlė, išmanusis telefonas ir interneto prieiga. Programos patobulinimai ir naujos funkcijos atnaujina įrenginį, kuris jau veikia kartu su vartotoju.

Keturių taškų bajoneto tvirtinimas su automatiniu įtempimu

Priedas jungiamas prie adapterio keturių taškų bajoneto užraktu. Pulsar siūlo trijų modelių adapterius, skirtus montuoti ant dieninės optikos, kurių lęšių skersmuo 42, 50, 56 mm.

Taip pat suderinamas su kitų gamintojų adapteriais

Užsienio specializuotos Europos įmonės, pvz., Micron & Rusan ir SmartClip, siūlo platų adapterių asortimentą, skirtą Pulsar priedams montuoti ant dienos šviesos įrenginių. Tai reiškia daugiau galimybių tvirtinti priedą prie kitų gamintojų dienos matymo optikos.

SumLight jautrumo didinimo programinės įrangos algoritmas

SumLight funkcija padidina jutiklio jautrumą, o tai įgalina pasyvų stebėjimą (IR spinduliuotė išjungta) esant silpnam apšvietimui. Programinė įranga automatiškai suaktyvina algoritmą: pridedami antriniai jutiklio pikseliai, rastrai, tai padidina įrenginio jautrumą neprarandant vaizdo kokybės.

Visiškai atsparus vandeniui IPX7

Forward F455 yra visiškai atsparus vandeniui ir siūlo IPX7 apsaugą nuo vandens. Prietaisas veikia su bet kokio intensyvumo krituliais ir atlaiko trumpą panardinimą.

Darbinė temperatūra nuo -25 iki +50 °C

Priedas Forward F455 garantuoja efektyvų veikimą žemoje temperatūroje – iki –25 °C. Šalčiui atsparus AMOLED ekranas užtikrina ryškų vaizdą be susiliejimo stebint judesį.

Šio įrenginio eksportui gali būti taikomos eksporto taisyklės. Todėl prieš eksportuodami į kitą šalį patikrinkite būtinus veiksmus.

Techninės specifikacijos

Taikymo sritis
Taikymo sritisMedžioklė
Tip
Tipasmonokuliarinis
OPTIKA
Padidinimas1
Padidinimas5
Didinimas1
Matymo laukas6.3 laipsnis
Matymo laukas (m/100m) min.11
ELEKTRONINĖ, KIETOJI IR PROGRAMINĖ ĮRANGA
Reikalingos baterijosLičio jonų baterijų paketas IPS7
Komplekte baterijostaip
Baterijos veikimo laikas9 val
Vidinė atmintis16 GB
Infraraudonųjų spindulių apšvietimas940 nm
diapazonas500 m
Ekrano tipasAMOLED
Jutiklio tipasCMOS
Vaizdo failo formatasjpg
Vaizdo įrašo failo formatasMP4 (kodekas: H.265 / H.264)
Meniu naršymas
  • Valdymo mygtukai
  • nuotolinio valdymo pultas
BENDRIEJI TECHNINIAI DUOMENYS
Atsparus vandeniuitaip
Temperatūros diapazonas min. (°C)-25
Temperatūros diapazonas maks. (°C)50
Spalvajuodas
MATMENYS IR SVORIAI
Bendras ilgis155 mm
Bendras plotis136 mm
Bendras aukštis70 mm
Grynasis svoris (be priedų)1030 g
Prekės svoris:1,03 kg

30 Prekės toje pačioje kategorijoje: