PIRKTI DOVANŲ KUPONĄ SUSISIEKITE SU MUMIS  

Ehunt šaudymo centras, tai Švenčionių rajone, tarp Švenčionių miesto ir Jančiūnų kaimo, įsikūręs atviras šaudymo centras. Šaudyklą pasieksite asfaltuotu keliu, čia yra įsikūrusi medžioklės ir laisvalaikio prekių parduotuvė „Ehunt.lt”. Šaudykloje pasitreniruoti, išbandyti savo jėgas, pajusti adrenalino antplūdį ar tiesiog gerai praleisti laiką, turi galimybę kiekvienas norintis žmogus.
Šaudymo centre įrengtos vietos po stogine, šaudyti į nejudantį taikinį galite pasirinkti atstumą nuo 10 iki 150 metrų. Taip pat įrengtos vietos šaudymui į judantį taikinį („bėgantį šerną”), kuris juda 4 m/s, į jį galite šaudyti iš 35 metrų ir 120 metrų atstumo. Įrengtos stendinio šaudymo aikštelės. Pašaudyti galima tiek iš savo, tiek iš šaudykloje išsinuomoto ginklo.
Išbandykite jėgas šaudant įvairias koviniais ginklais, įveikite keturračių trasą, o po to pačirškinkite grilio patiekalus ant Kamado kepsninės.
Šaudykloje galima organizuoti:
- šaudymo varžybas,
- įmonės vakarėlius,
- šeimos šventes,
- draugų susibūrimus,
- gimtadienius,
- bernvakarius,
- mergvakarius
- ir kitus renginius.
Taip pat savo gimines, draugus ir kolegas galite nudžiuginti EHUNT šaudymo centro dovanų kuponu, kurį galite įsigyti „Ehunt“ medžioklės ir laisvalaikio reikmenų parduotuvėje kuri yra Jančiūnų g. 2B, Jančiūnai Švenčionių r., arba el. parduotuvėje.

Norint atvykti būtina registracija telefonu: +37069440002
Adresas: Jančiūnų g. 2B, Jančiūnai, Švenčionių r., LT-18129

Šaudyklos kainoraštis

  

Šaudymo vietos nuoma
Iki 30min. / žmogui
5 €
1val. / žmogui
10 
Šaudymas į skriejančius taikinius 1 serija (25 taikiniai)
7 €
Ginklo patikrinimas
 5 €
Ginklo prišaudymas
25 €
Šaudymo paketai su instruktoriumi
nuo 39 
Keturračio nuoma 1val. (1-2 asm.)

60 €

Šaudyklos nuoma

kaina sutartinė

* būtina registracija

Tel. nr.: +37069440002

El. paštas: info@ehunt.lt