Megztiniai medžioklei

Megztiniai medžioklei 

Yra 6 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Medžiokliniai megztiniai tiek žiemą, tiek vėsesnėmis vasaros dienomis tampa idealiu, praktišku ir geru pasirinkimu. Jie padeda nesušalti bei išlikti sausiems, o tai tampa dideliu privalumu žiemos medžioklės metu, kai reikia lauke būti net kai temperatūra krenta gerokai žemiau nulio. Tokie megztiniai yra patogūs, funkcionalūs, todėl puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui.

Kaip šią prekę išsirinkti ir kokia yra megztinių medžioklei kaina? 

Vyriški ir moteriški megztiniai medžioklei, kaip išsirinkti?

Kadangi rinkoje nesunkiai rasite dešimtis skirtingų megztinių variantų, natūraliai kyla klausimas: kaip jį išsirinkti? Megztiniai moterims ir megztiniai vyrams turi būti pasirenkami atsižvelgiant į keletą kriterijų:

Medžiaga: Renkantis šį drabužį kone svarbiausias dalykas yra megztinio medžiaga. Ji turi būti kokybiška, suteikti šilumą, tačiau nekaupti drėgmės, nes drėgmė medžioklėje, ypač toje, kuri vyksta šaltaisiais metų laikais, yra labai blogas dalykas. Pinewood vyriški megztiniai pagaminti iš vilnos mišinio, todėl garantuos malonią kūno temperatūrą. Medžioklei mažiausiai tinka gaminiai iš medvilnės: ji labai greitai ir gerai sugeria drėgmę, tačiau jos neišgarina. Tai nepravartu šaltuoju sezonu, kai džiūvimo greitis yra svarbus būtent dėl komforto. Juk niekam nepatinka valandų valandas praleisti su drėgnais rūbais. Dėl to patariama medžioklei dairytis rūbų, kurie pagaminti iš merino vilnos arba sintetinių medžiagų.

Spalva: Šie megztiniai gaminami iš gamtai artimų medžiagų. Taip yra dėl to, kad žalios ir rusvos spalvos padeda užsimaskuoti gamtoje, tačiau to labai akcentuoti nereikėtų, nes spalvos gali skirtis priklausomai nuo medžioklės sezono ir vietos, kurioje medžiojama,

Funkcionalumas: Kai kuriuose megztiniuose, skirtuose medžioklei, rasite papildomų kišenių. Tai labai patogu, nes į kišenes galėsite sutalpinti dalį turimos amunicijos. Jei megztinis bus su gobtuvu, apsaugosite galvą nuo vėjo, šalčio bei lietaus. 

Megztiniai medžioklei internetu už žemą kainą

Gerai pasaulyje žinomo Pinewood prekinio ženklo drabužius, skirtus medžioklei, įsigykite internetinėje parduotuvėje ehunt.lt. Čia sau tinkamų megztinių ras moterys ir vyrai, o dėka plataus prekių asortimento apsirengti galėsite nuo galvos iki kojų. Pasirūpinkite savo komfortu gamtoje įsigydami kokybišką megztinį.

Megztiniai medžioklei

Gamintojai

Mūsų parduotuvės

Žymos: